Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλέ ζείτε εδώ; :confused:
Μ αρέσει που αγχωνόμουν για το αν θα έχω νετ... Φύλλο δεν κουνιέται!
:D


πς. Νοσοκόμα και δολοφόνια και ο λοιπός κόζμος, στέλνετε ό,τι είναι στην ΚουΕ και την Καγίρα αν είναι, γιατί δεν ξέρω πότε θα μπαίνω και αν θα προλαβαίνω να βλέπω το πιμι σας εγκαίρως... :redface: thnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κακερλακ απο μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V.ice

Νεοφερμένος

Ο V.ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Από ένστικτο και μόνο ψηφίζω Phoebe!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >>
  7. fandago >> kakerlak
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >> Kakerlak
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice >> Phoebe
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >>
Ψήφοι
2 kakerlak
1 Angie_Ann
1 Phoebe


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
για άλλη μια φορά φαντάγκο και Ηρώ έχουν παρόμοιο σκεπτικό...
κι εγώ αναρωτιέμαι..τι θα γίνει αν ο λαός δεν τους ακολουθήσει αυτή τη φορά?

πάρτε το παιχνίδι στα χέρια σας, στριμώξτε τους!!!!
ψήφος στην Ηρώ από εμένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κακερλακ απο μενα...
Τελικά λέω να ψηφίσω Neraida. Αν δεν την ενοχλεί δηλαδή...:P
για άλλη μια φορά φαντάγκο και Ηρώ έχουν παρόμοιο σκεπτικό...
κι εγώ αναρωτιέμαι..τι θα γίνει αν ο λαός δεν τους ακολουθήσει αυτή τη φορά?

πάρτε το παιχνίδι στα χέρια σας, στριμώξτε τους!!!!
ψήφος στην Ηρώ από εμένα!!!
Εμπρός της Ελλάδος παλικάααααρια!:D

Καλά κοπελιά, εσύ και αν είσαι δολοφόνα. Δεν είσαι σίγουρη ότι μπορείς να δολοφονήσεις τους "καλούς" λόγω νοσοκόμας και είπες να το δοκιμάσεις σε ψηφοφορία και όποιος αντέξει; ;)

Για άλλη μια φορά δηλαδή fandago και Ηρώ είναι συνδολοφόνοι; Εκεί το πας; Δεν βγαίνει, δεν βγαίνει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εμπρός της Ελλάδος παλικάααααρια!:D
έτσιιιιιιι..να μπούμε στο κλίμα των καιρών!!!!!!!


Για άλλη μια φορά δηλαδή fandago και Ηρώ είναι συνδολοφόνοι; Εκεί το πας; Δεν βγαίνει, δεν βγαίνει... :P
συ είπας!!!! εγώ απλά αναρωτήθηκα τι θα γίνει αν όλοι σας πάμε κόντρα!!!
Ε, δεν είσαστε Πάπες να έχετε το αλάθητο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
συ είπας!!!! εγώ απλά αναρωτήθηκα τι θα γίνει αν όλοι σας πάμε κόντρα!!!
Ε, δεν είσαστε Πάπες να έχετε το αλάθητο :bleh:
Είναι αλλιώς να μας πάνε κόντρα και αλλιώς να ψηφίζεις έναν εκ των δυο μας. Όταν τον ψηφίζεις, σημαίνει ότι θέλεις να τον διώξεις γιατί τον θεωρείς δολοφόνο, ή τον φοβάσαι αν είσαι δολοφόνος. Οπότε το να πας κόντρα σε έναν παίκτη που υποτίθεται βοηθάει να βρεθούν οι δολοφόνοι, περισσότερο από αρκετούς, τότε μάλλον είσαι στη δεύτερη κατηγορία, των δολοφόνων. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρώτον...Τεό είσαι ψώνιο :P

Δεύτερον ντουλίνι συνεχίζεις να μην μας τα λες καλά....

Τρίτον..Μπιλ....τι άκυρη ψήφος είναι αυτή και γιατί τόσο γρήγορα;

Και αναρωτιέμαι....είναι δυνατόν να κάνετε (όσους έχω αναφέρει για δολοφόνους)...τόσο μπαμ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Την ίδια απορία έχουμε Vkey. Έχω στο μυαλό μου ένα σενάριο αρκετά προφανές και ένα άλλο αρκετά λιγότερο. Αλλά δυστυχώς δεν μιλάει κανείς πολύ και δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα. Μου φαίνεται αν δεν αρχίσουμε να κατηγορούμε ανοιχτά άτομα θα μείνουμε στο μαύρο σκοτάδι. (καλά ίσως να υπερβάλω λίγο :P)

P.S. Συνονόματη σ' ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >> Kakerlak
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice >> Phoebe
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >>
Ψήφοι
1 kakerlak
1 Angie_Ann
1 Phoebe
1 Ηρώ
1 Neraida


Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εγινε Φαν..μηπως τελικα εισαι το τσιρακι...?..λεω εγω τωρα.....:whistle:

Υ.Γ...γκερλες εμενα μη με υποπτευεστε....υποσχομαι μεχρι και κοτσιδες να φαω:redface:, εαν αποδειχτει οτι ειμαι με τους κακους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Είναι αλλιώς να μας πάνε κόντρα και αλλιώς να ψηφίζεις έναν εκ των δυο μας.
έναν μπορώ να ψηφίσω, δε μπορώ και τους δύο μαζί :P
Όταν τον ψηφίζεις, σημαίνει ότι θέλεις να τον διώξεις γιατί τον θεωρείς δολοφόνο, ή τον φοβάσαι αν είσαι δολοφόνος.
σωστά. Έτσι παίζεται το παιχνίδι :)
Οπότε το να πας κόντρα σε έναν παίκτη που υποτίθεται βοηθάει να βρεθούν οι δολοφόνοι, περισσότερο από αρκετούς, τότε μάλλον είσαι στη δεύτερη κατηγορία, των δολοφόνων. ;)
Από πότε θεωρείται δεδομένο ότι είσαι πολίτης? επειδή στο προηγούμενο παιχνίδι ήσουν δολοφόνος? επέτρεψέ μου να ξέρω το κουεδίνο πολύ καλύτερα από εσένα, και να μπορώ να πλησιάσω το σκεπτικό της πολύ πιο εύκολα από εσένα :D
προς το παρόν, θεωρώ πιο πιθανό την Ηρώ ως δολοφόνο, γι'αυτό και την ψήφισα. Το ότι είχατε το ίδιο σκεπτικό με κάνει να υποψιάζομαι και του λόγου σου.
~~~~~~
τι δε σου λέω καλά βρε βικάκι? επειδή δεν κάνω πλάκα και σοβαρεύτηκα? πείτε κανά ωραίο κι έρχομαι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:D Aρχίσαμε?

Υοuki for president
Νταξ, να με ψηφίσεις με ένα ας πούμε λογικό σκεπτικό "ανοιγωντας το παιχνίδι" το δέχομαι και το ανταπέδωσα. Αλλά να συνεχίζεις να με κατηγορείς ενώ δεν έχω μπει ακόμα για τα καλά στο παιχνίδι (λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων) και ενώ αλλοι κι άλλοι καρφώνονται ε σορυ βρε ΡΕ αλλά δεν μου αρέσει και πολύ. Το τι ρόλο έχεις (γιατί μάλλον έχεις και δεν είναι καλός) θα φανεί και απλά ελπίζω να φανεί γρήγορα.


Ακόμα δεν μου έχει πει κάτι το ένστικτο μου... :P
Αναμένω τις εξελίξεις...
Την ίδια απορία έχουμε Vkey. Έχω στο μυαλό μου ένα σενάριο αρκετά προφανές και ένα άλλο αρκετά λιγότερο. Αλλά δυστυχώς δεν μιλάει κανείς πολύ και δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα. Μου φαίνεται αν δεν αρχίσουμε να κατηγορούμε ανοιχτά άτομα θα μείνουμε στο μαύρο σκοτάδι. (καλά ίσως να υπερβάλω λίγο :P)

P.S. Συνονόματη σ' ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου! :redface:
Είναι τώρα αυτά ποστ της δαιμόνιας Αντζυ???:worry:
Δεν μιλάει κανεις πολύ??? κοντά 7 σελίδες σε μια μέρα ουσιαστικά παιχνιδιού!!! Το ένστικτό σου συνήθως έπερνε μπρος πιο νωρίς.:hmm:




Καλησπέρα κι από μένα λοιπόν!!!
Για να δούμε τι θα δούμε σε αυτό το γύρο!!! :D
Νομίζω ότι ανάμεσα σε youki, xanp και niyia οι οποίες έσπευσαν να ψηφίσουν τη Resident Evil ίσως να κρύβεται μία δολοφόνος...Πιθανότερη...ποιά άλλη...η φίλτατη youki... :D
Επειδή ο πάροχος είναι ηλίθιος και μου έκανε φραγή για ανεξήγητο λόγο και δεν ξέρω αν αύριο θα έχω ίντερνετ (...προς το παρόν κλέβω από κάποιον διπλανό... :redface: ) προς το παρόν youki από μένα...Μη ζητήσεις εξηγήσεις...Πειστικές δεν υπάρχουν...Αλλά μετά το live δεν μπορώ να κάνω και αλλιώς... :pfff:
Θα επανέλθω με αναλύσεις... ;)
Ανάμεσα σε όσους ανέφερες ότι ψήφισαν ΡΕ ήμουν αυτη που είχε και κάποιο λόγο να το κάνει. Αλλά βλέπω ότι τα γυρνάμε οπως θέλουμε για να φτιάξουμε ρεύμα. Γιατί καλό μου? Επειδή σου είπα ότι στη φυλάω από το live?
Ούτε εσύ μου αρέσεις...

Λοιπόν οι δολοφόνοι και το τσιράκι είναι οι εξής 5 (με σειρά βεβαιότητας):

  1. Lorien
  2. Neraida
  3. Kakerlak
  4. Dooo
  5. Youki
Τέλος .-
Είσαι και βέβαιος πανάθεμά σε...Ευτυχώς με έβαλες στην τελευταία θέση κι έτσι δεν θα σε κράξω πολύ όταν αποδειχτεί ότι έλεγες ότι να ναι!!!:)

Και εγω αλλαζω προς Γιουκι...οχι τπτ αλλο αλλα να μη βγει και η Αθηνα...και μην πεις οτι σε καλοπιανω και σενα, γιατι θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα αρχισω να τα χωνω στη ΣΕ που εκαναν προφανως παλι καλη επιλογη δολοφονων και εμεις ειμαστε αλλου γι αλλου! γκρρρρρρρρ
Και γιατί να μη βγει η αθηνά παρακαλώ πολύ??? Κι αν είναι δολοφόνα δλδ? Ξερεις κάτι που δεν ξέρουμε?:worry:

Επειδη ομως τα περι youki αρχισαν να με κανουν να γερνω προς αυτην, θα ανοιξω με Youki
Τα περι γιουκι είχαν κοπάσει ώρες πριν, αλλά μιας και οι συνδολοφόνοι σου είχαν ήδη δημιουργήσει κλίμα είπες να πιαστείς από κει ε????
Δεν πειραζει τουλάχιστον έφυγες...

Xmmm...xmmmm....

Η νεράιδα έχει ρόλο.....νανανανανα :P

Οκ ας σοβαρευτώ.... Δεν μου αρέσει που είσαι τόσοοοοοοοοοοοοο γλυκιά... Δεν είσαι αυτή που ξέρουμε... Εσύ τα παίρνεις...παθιάζεσαι...επιτίθεσαι... Μαλλιοτραβιέσαι με φαν....
Επίσης αλλάζεις 823549453 ψήφους.....
Νεράιδα.... τι έχεις πάθει ακριβώς;

Dooλίνακι.... μιλάς....σοβαρά.....
Εσύ πάντα κάνεις πλάκα.... Τι έπαθες και εσύ ξαφνικά;
Απαντάς σοβαρά;:hmm:

Λόρι...δεν ξέρω ακόμα.....αλλά πολύ απολογία.... (ψιτ...λίγα έγραψα για εσένα....μην με κάνεις παράθεση :P)

Απλά...αλλάζω ψήφο....
Lorien for me...

Και τι έπαθα κι εγώ και αναλύω; :worry: :P
Αν πω ότι δεν με εκπλήσει αυτό το ποστ θα πω ψέμματα...Η vkey μίλησε!!!

Από ένστικτο και μόνο ψηφίζω Phoebe!
Πιο ένστικτο βρε v.ice...Μπαίνεις στο παιχνίδι "καθυστερημένος" και το ένστικτό σου σου "δείχνει" έναν παίκτη που δεν έχει μιλήσει καθόλου. Και νταξ...να χες παίξει και 2-3 φορές να πω ότι παρατηρησες μια αλλαγή συμπεριφοράς από τους προηγουμενους γύρους, αλλά τώρα....Πες στα συνδολοφόνια σου να σε δασκαλέψουν καλύτερα next time.

Και για να μη σας κουράσω άλλο Lorien, Angie και v.ice τα στανταράκια μου. Για τους υπόλοιπους δεν έχω καταλήξει ακόμα 100%.

Angie από μένα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >>
  2. Angie_Ann >>
  3. Bill >> Angie_Ann
  4. Bill_Slayer >>
  5. Corpse Bride >>
  6. dooo >> Ηρώ
  7. fandago >> Neraida
  8. jrot6 >>
  9. Kakerlak >>
  10. Lorelai >>
  11. Neraida >> Kakerlak
  12. Niyia >>
  13. Phoebe <<
  14. pitg21 >>
  15. Resident Evil >>
  16. V.ice >> Phoebe
  17. Vendetta >>
  18. Vkey >>
  19. xanp >>
  20. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
2 Angie_Ann
1 kakerlak
1 Neraida
1 Phoebe
1 Ηρώ



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)


Απουσίες
1 V.ice







(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Δευτέρα 15/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ας τους πάρω λοιπόν κι εγώ έναν έναν... :D

Η Niyia έρχεται στον πρώτο γύρο και ψηφίζει τη Resident Evil...Η Resident είχε ήδη δύο ψήφους από τη youki και την xanp και μόνο νομίζω κατά τύχη δεν ήταν η ψήφος της Niyia...Η youki ψήφισε τη Resident για λόγους εκδίκησης και η xanp με μόνο πάτημα ότι την έπεσε στη youki...Βέβαια είναι πρώτος γύρος κανείς (...συνήθως...) δεν κατηγορεί κανέναν για την ψήφο του και είναι ίσως μία πολύ καλή ευκαιρία να φύγει μία παίκτρια που δε βάζει γλώσσα μέσα της :P ...Επιμένω ωστόσο ότι πιο περίεργη ψήφος μου φάνηκε αυτή της Niyia...Ψήφισε κατά τύχη και έδωσε την τρίτη στον πρώτο γύρο ψήφο στη Resident;;; :hmm:

Η xanp φεύγει κάποια στιγμή από τη Resident και αλλάζει ψήφο σε Niyia για το λόγο που αναφέρω πιο πάνω...Και αναφέρει κάνοντας copy paste το λεγόμενο του Θοδωρή ότι προτιμάει να μένουν στο παιχνίδι άτομα που μιλάνε...Αυτό δε μου έκατσε και πολύ καλά...Προσπάθεια απενοχοποίησης μου έκανε...Ψήφισα τη Resident επειδή μιλάει πολύ και μας κάνει ζημιά αλλά επειδή μάζεψε αρκετές ψήφους ας φύγω σιγά σιγά μιας και δημιουργήθηκαν υποψίες για τα άτομα που ψηφίσανε τη Resident και ας συμφωνήσω με το Θοδωρή... :hmm:

Στη συνέχεια, έρχεται και η dooo και ψηφίζει τη Resident...Πολλές ψήφοι ρε παιδιά με το καλημέρα στη συνάδελφο...Και επίσης η dooo την πέφτει και στην Ηρώ...Πρώτα Ηρώ και μετά έπεται ο Θοδωρής...Και οι δύο είναι αρκετά βοηθητικοί προς το παρόν εν αντιθέσει με την dooo...Οπότε νομίζω κάποιος φοβάται κάποιους...Και επειδή η δολοφονία τους ίσως δεν πετύχει μιάς και έχουμε και τη νοσοκόμα πλέον στο παιχνίδι πρέπει να βρεθούν άλλοι τρόποι...

Βέβαια δεν καταλαβαίνω και απόλυτα το σκεπτικό της Resident η οποία είπε ότι και να μπορεί να σώσει τον εαυτό της δε θα το κάνει και θα επιμείνει στη youki αλλά κάπου πάει το μυαλό μου...

Η Lorelai χρησιμοποιεί τη δικαιολογία ότι ήρθε η ώρα του pitg21 για να γίνει δολοφόνος και τον ψηφίζει...Ένα επιχείρημα που στον προηγούμενο γύρο ήταν βούτυρο στο ψωμί μερικών (...όχι και τόσο καλών...) για να διώξουν τον pitg21...Η αλήθεια είναι ότι μπορεί να έχει έρθει η ώρα του αλλά επειδή πρόκειται για τον ίδιο παίκτη και την ίδια δικαιολογία είμαι λίγο επιφυλακτικός ακόμα...Και για τους δύο μην ξεχνιόμαστε :D ...

Ο Μπιλ και η Φοίβη μία από τα ίδια - αλληλοψηφίζονται...
Βέβαια δεν είδα τη Φοίβη να την πέφτει και να ζητάει το λόγο στον pitg21 επειδή την ψήφισε ή στο v.ice για τον τωρινό γύρο...Αυτό από μόνο του είναι ύποπτο... :worry:
Όπως και το ότι ο Μπιλ ψήφισε σε αυτό το γύρο την Angie_Ann...Έτσι απλά και γρήγορα γρήγορα κιόλας...Ρεύμα λόγω φόβου της μύτης της Angie;;;Θα δείξει...

Ο Λόριεν έφυγε αλλά μπορεί και να ήταν δολοφόνος...Δεν μπορούσε νομίζω να εξηγήσει επαρκώς τις κινήσεις του στο παιχνίδι και να απαντήσει επαρκώς στα όσα τον ρωτούσανε Resident Ηρώ και fandago...Μετά και το ποστ Νο 87 ε κάτι μου βρωμάει εδώ...

Η Vkey τα λέει μια χαρά μέχρι στιγμής...Και μιλάει και αρκετά κιόλας... :D

Η Νεράϊδα υποστήριξε αρκετά το Λόριεν συν το γεγονός ότι η Ηρώ έψαξε στα προηγούμενα παιχνίδια και είδε αλλαγή στο παιχνίδι της κάνουν ύποπτη τη Νεράϊδα...Παραβλέπω προς το παρόν αλλαγές ψήφου και επιμονή στο ότι είναι πολίτης... :hmm:

Ηρώ και fandago προς το παρόν αθωώνονται...Για ευνόητους λόγους...

dooo προς το παρόν από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πάρτε το παιχνίδι στα χέρια σας, στριμώξτε τους!!!!
ψήφος στην Ηρώ από εμένα!!!

προς το παρόν, θεωρώ πιο πιθανό την Ηρώ ως δολοφόνο, γι'αυτό και την ψήφισα.

Και εκτός από την επανάσταση dooo για πες μιας και σε αυτό το γύρο μιλάς σοβαρά για ποιον άλλον λόγο με ψηφίζεις..
Με κάλυψε ο Θοδωρής, φοβάστε μη μας σώσει η νοσοκόμα και πάτε να μας βγάλετε από ψηφοφορία; ;)
Madame de Notredame vous etes assassin!
Ελληνιστί είσαι δολοφόνα κυρά μου! :P

dooooo από μένα ασυζητητί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και επίσης η dooo την πέφτει και στην Ηρώ...Πρώτα Ηρώ και μετά έπεται ο Θοδωρής...Και οι δύο είναι αρκετά βοηθητικοί προς το παρόν εν αντιθέσει με την dooo...
...
Ηρώ και fandago προς το παρόν αθωώνονται...Για ευνόητους λόγους...

dooo προς το παρόν από μένα...

Είναι βοηθητικοί οι Ηρώ και φαντάγκο, ως προς τι?????
ευνόητοι λόγοι?????????
επειδή στο προηγούμενο γκέιμ ήταν και οι δυο τους δολοφόνοι?????(κακοί τελοσπάντων). Αυτό αυτομάτως τους αθωώνει???

Μωρέ καλά λέω εγώ.....ΚΑΝΤΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!
πολύ σύμπνοια έχει πέσει...και σας αρέσει τόσο να ακολουθείτε κάποιο ρεύμα, αλλά προσέχτε μη κρυώσετε όπως στον προηγούμενο γύρο:P


και για να'χουμε καλό ρώτημα...εσύ τι ήσουν μάτιαμ στον προηγούμενο γύρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Και εκτός από την επανάσταση dooo για πες μιας και σε αυτό το γύρο μιλάς σοβαρά για ποιον άλλον λόγο με ψηφίζεις..
Με κάλυψε ο Θοδωρής, φοβάστε μη μας σώσει η νοσοκόμα και πάτε να μας βγάλετε από ψηφοφορία; ;)
Madame de Notredame vous etes assassin!
Ελληνιστί είσαι δολοφόνα κυρά μου! :P

dooooo από μένα ασυζητητί!
σας ψηφίζω κιουρία μου γιατί πιστεύω ότι το στυλάκι "βγάζω 10 ονόματα στη φόρα, ανάμεσά τους και κάποιους κακούς για να μην καρφωθώ, και πριν τις 8, αλλάζω 2-3 φορές την ψήφο μου αλλά δε με νοιάζει γιατί έχω ρεύμα και υποστηρικτή τον φαντάγκο κι όλοι από κάτω κάνουν μπε-μπεεεεεεε" πρέπει κάποια στιγμή να αλλάξει. Αλήθεια, και στο προηγούμενο παιχνίδι τα είχατε τακιμιάσει τα δυο σας, ή παίζατε μπουνιές για το θεαθήναι? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Είναι βοηθητικοί οι Ηρώ και φαντάγκο, ως προς τι?????
ευνόητοι λόγοι?????????
επειδή στο προηγούμενο γκέιμ ήταν και οι δυο τους δολοφόνοι?????(κακοί τελοσπάντων). Αυτό αυτομάτως τους αθωώνει???

Μωρέ καλά λέω εγώ.....ΚΑΝΤΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!
πολύ σύμπνοια έχει πέσει...και σας αρέσει τόσο να ακολουθείτε κάποιο ρεύμα, αλλά προσέχτε μη κρυώσετε όπως στον προηγούμενο γύρο:P


και για να'χουμε καλό ρώτημα...εσύ τι ήσουν μάτιαμ στον προηγούμενο γύρο?

Δολοφόνοι ήμασταν και οι τρεις μαζί...
Είπα ότι αθωώνονται προς το παρόν...Δεν αθωώνω πλήρως και μία και καλή κανέναν τόσο γρήγορα...Με κάποιους συμφωνώ με κάποιους άλλους όχι...Γι'αυτό και υπάρχει και σύμπνοια κατά "στρατόπεδα" dooo...
Ως προς το να βρω τους δολοφόνους όμως προς το παρόν fandago και Ηρώ με βοηθούν περισσότερο...Οι παρατηρήσεις τους είναι μια χαρά εύστοχες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top