Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να ξαναπώ ότι διασκέδασα όσο κανένα άλλο, το συγκεκριμένο παιχνίδι; Και ναι με όλους (χωρίς καμία εξαίρεση) διατηρώ, θέλω να πιστεύω,τις ίδιες σχέσεις που είχα και πριν από το παιχνίδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μάλλον μόνο εγώ βρήκα έξυπνο τον τρόπο του φάντα ε??? :confused:

επίσης... όποιου το νικ αρχίζει απο "φαν" και δεν τον έχουν πιστέψει, ενώ έχει καλές προθέσεις, σε κάποιο γύρο λόγω ανέντιμου πρότερου βίου να σηκώσει το χέρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σχολάω και πάω σπίτι μου :P
μη τυχών και βρω πανικό σε μία ώρα! θα σας δαγκώσω τα αυτιά! όλων! και κυρίως αυτών που ξέρουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ώρα είναι να μας πεις ότι αδικήθηκες κάπου :worry:

Αν πρόσεχες από την αρχή την συζήτηση, θα είδες ότι με ενόχλησε ιδιαίτερα το ύφος του fantasmenos προς την xanp και τους υπόλοιπους, το οποίο έδειχνε για μένα αυτό για το οποίο με κατηγορείς η ίδια. Απλά επειδή ενοχλήθηκες για τα πρώτα posts που έκανα εις βάρος σου στο παιχνίδι λες ότι λες τώρα. :)

Προφανως βλεπεις μονο οσα αφορουν στους αλλους και οχι σε σενα....
Το υφος ειναι προκλητικο και οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι και μειωνεις τους αλλους (καποιους και οχι ολους) χωρις να υπαρχει λογος και ειναι κατι που το κανεις συνεχεια, οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι..Φιλοτιμο και μονο εαν εχεις θα το σταματησεις οταν καποιος στο λεει...
Και το σχολιο του Φαντασμενος ωχρια μπροστα στα δικα σου σχολια ανα τα παιχνιδια...Εαν οντως δε σου αρεσει, εσυ πρωτος μην το κανεις...διοτι ολοι εαν θελουν μπορουν να μειωσουν τους αλλους ειτε αυτο γινεται αμεσα, ειτε εμμεσα....
Και ολα αυτα δε στα γραφω για να σε προκαλεσω ή να δηλωσω οτι αδικηθηκα σε ενα παιχνιδι, που η ιδια ζητησα να βγω με τον εναν ή τον αλλο τροπο, αλλα για να σου δειξω οτι υπαρχει κατι που εαν δεν το κανεις σκοπιμα, καλο θα ειναι να το αλλαξεις...αυτα..και οπως λεει και η Δημητα.."my two cents"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μάλλον μόνο εγώ βρήκα έξυπνο τον τρόπο του φάντα ε??? :confused:
Μα ήταν έξυπνος. Τους δολοφόνους μας μπέρδεψε. Μέχρι τον τρίτο γύρο τον είχαμε για τσιράκι ;)
Έλα μου όμως που το παράκανε και τον είχαν όλοι για τσιράκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Προφανως βλεπεις μονο οσα αφορουν στους αλλους και οχι σε σενα....
Το υφος ειναι προκλητικο και οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι και μειωνεις τους αλλους (καποιους και οχι ολους) χωρις να υπαρχει λογος και ειναι κατι που το κανεις συνεχεια, οχι μονο σε αυτο το παιχνιδι..Φιλοτιμο και μονο εαν εχεις θα το σταματησεις οταν καποιος στο λεει...
Και το σχολιο του Φαντασμενος ωχρια μπροστα στα δικα σου σχολια ανα τα παιχνιδια...Εαν οντως δε σου αρεσει, εσυ πρωτος μην το κανεις...διοτι ολοι εαν θελουν μπορουν να μειωσουν τους αλλους ειτε αυτο γινεται αμεσα, ειτε εμμεσα....
Και ολα αυτα δε στα γραφω για να σε προκαλεσω ή να δηλωσω οτι αδικηθηκα σε ενα παιχνιδι, που η ιδια ζητησα να βγω με τον εναν ή τον αλλο τροπο, αλλα για να σου δειξω οτι υπαρχει κατι που εαν δεν το κανεις σκοπιμα, καλο θα ειναι να το αλλαξεις...αυτα..και οπως λεει και η Δημητα.."my two cents"
Προφανώς κρίνεις από την συμπεριφορά μου σε σένα. Θεωρώ ότι δεν ισχύει αυτό που λες και αν ισχύει (εκτός παλέρμο πάντα) παρακαλώ όποιον το έχει παρατηρήσει να μου το πει (μιλάω για το "μειώνω τους άλλους, χωρίς λόγο, συνέχεια"). Αν οι μόνοι που το έχουν παρατηρήσει στο βαθμό που το λες είσαι εσύ και ο fantasmenos, τότε λυπάμαι αλλά δεν μου είναι αρκετό.
Στο παιχνίδι υποτίθεται ότι μπορούμε να πούμε πολλά και να μη χρειάζεται απαραίτητα να απολογούμαστε. Σε αυτό το γύρο ως δολοφόνος, σαφώς και σε προκάλεσα και πέτυχα το σκοπό μου να φύγεις από το παιχνίδι. Αν εσύ το πήρες προσωπικά είναι δικό σου (λάθος) θέμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Θοδωρη, να ηταν μονο σε αυτο το παιχνιδι θα ηταν οκ...αλλα σε ολα το ιδιο κανεις, ειτε εχεις καποιο ρολο ειτε οχι...
Ενιγουει, το τι θα κανεις τλχ απο εδω και περα ειναι δικο σου θεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε συ Θοδωρη, να ηταν μονο σε αυτο το παιχνιδι θα ηταν οκ...αλλα σε ολα το ιδιο κανεις, ειτε εχεις καποιο ρολο ειτε οχι...
Ενιγουει, το τι θα κανεις τλχ απο εδω και περα ειναι δικο σου θεμα....
Για σένα μιλάς πάλι. Γενικά έχω ένα πρόβλημα με αυτούς που δεν καταλαβαίνουν αυτό που τους λέω. Όπως είπα όμως μετά από αυτό το παιχνίδι οι σχέσεις μου με όλους τους παίκτες είναι θέλω να πιστεύω ακριβώς η ίδια με πριν αυτό το παιχνίδι.

Αυτός που έχει αντίρρηση λοιπόν και έβαλε αρνητική, ας μου το εξηγήσει γιατί δεν το κατάλαβα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συνεχίζω εγώ ακάθεκτη:P

I love jrot6!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Για σένα μιλάς πάλι. Γενικά έχω ένα πρόβλημα με αυτούς που δεν καταλαβαίνουν αυτό που τους λέω. Όπως είπα όμως μετά από αυτό το παιχνίδι οι σχέσεις μου με όλους τους παίκτες είναι θέλω να πιστεύω ακριβώς η ίδια με πριν αυτό το παιχνίδι.

Αυτός που έχει αντίρρηση λοιπόν και έβαλε αρνητική, ας μου το εξηγήσει γιατί δεν το κατάλαβα :)

Εγώ σου έβαλα την αρνητική. Το ότι εσύ συμπεριφέρεσαι όπως συμπεριφέρεσαι και μετά να ζητάς και να μην σου κρατά κανείς κακία είναι απλώς (...). Ναι αγαπητέ "φίλε" μου την έσπασες και δεν θα είμαστε αχαχουχα και μέλι γάλα. Και να σου πω και κάτι, κρίμα ;)

Και για να σε πειράξω λίγο παραπάνω ο fandago ο οποίος αυτοαναφέρεται σαν τον άνθρωπο που έχει πάντα το θάρρος της γνώμης δυσαρεστήθηκε από μια αρνητική; Μάλλον να παριστάνει τον Braveheart θέλει... Νίκη για την νίκη Braveheart πήγαινε ελευθέρωσε καμία Σκοτία τώρα.

Πάντως το λήγω εδώ το θέμα ότι και να γράψεις. Δεν θα σε μάθω εγώ καλή συμπεριφορά στα 25 σου.

Αν δεν δεχτώ ban σήμερα δεν θα φάω ποτέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια εσένα ποτέ δεν κατάλαβα γιατί σε βγάλαμε... :P

Ποιος είχε αυτή την ποταπή ιδέα; :hmm:
Και μία εικόνα της προκοπής δεν άξιζα; :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Η..."ελαφραίνω το κλίμα γιατί σαν να πάει να ξαναβαρύνει" [fandago έτσι και απαντήσεις σε ανάλογο ύφος θα τη φας εσύ την πρώτη μπούφλα :P]

Ρε συ fanta... 21 δεν ήσουν πριν λίγες μέρες? Είχες γενέθλια τώρα πρόσφατα?

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η..."ελαφραίνω το κλίμα γιατί σαν να πάει να ξαναβαρύνει" [fandago έτσι και απαντήσεις σε ανάλογο ύφος θα τη φας εσύ την πρώτη μπούφλα :P]

Ρε συ fanta... 21 δεν ήσουν πριν λίγες μέρες? Είχες γενέθλια τώρα πρόσφατα?

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :D

Ναι 22 χρονών γουμάρ έγινα πριν 3 εβδομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χ
xanp να κρατάς όπλο στην συνάντηση και να δώσεις μια από εμένα στον μεσιε!!!! :mad::mad::mad::P

Kαι από εμένα μία στο κύριο Disney :P:P:P

Ηρουςςςςςς θα σε φάω!!! Που πήγες να με βγάλεις δολοφόνι σαν δεν ντρέπεσαι!!!! :mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαι από εμένα μία στο κύριο Disney :P:P:P

Ηρουςςςςςς θα σε φάω!!! Που πήγες να με βγάλεις δολοφόνι σαν δεν ντρέπεσαι!!!! :mad::mad::mad::P
Ντρέπομαι, αλλά δεν το μετανιώνω.:P
Κάποιος έπρεπε να την πληρώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ρομαντικό καφέ. Η κοπέλα κάθεται στο τραπεζάκι. Χαμηλωμένα φώτα. Μπαίνει ο fantasmenos μέσα κάθεται με βλέμμα τσακίρικο δίπλα της και την κοιτάζει κατάματα.

{αισθησιακή φωνή} baby φέρθηκα άσχημα. Δεν έπρεπε να είμαι τόσο αγενής. Λοιπόν baby (παύση) πρέπει να καταλάβεις ότι οι δολοφόνοι σε χρησιμοποιούν. Και οι τρεις baby έπεσαν πάνω μου (παύση) για να με φάνε (παύση) και είσαι η μοναδική από τους πολίτες που ψήφισες εμένα. (μεγάλη παύση) Με δεδομένο baby ότι δεν ξέρουμε τι θα κάνει ο jrot6 είσαι η τελευταία μου ελπίδα. (παύση) Για αυτό baby (παύση) πρέπει να αλλάξεις την ψήφο σου. Αν το κάνεις αυτό baby τότε και εγώ θα σου φερθώ όμορφα. (παύση) Πες μου τη διεύθυνση σου baby (παύση) και θα σου στείλω λουλούδια, (παύση) πολλά λουλούδια. Τριαντάφυλλα ορχιδέες και εξωτικά φυτά από τον Αμαζόνιο. Την ψήφο σου στο fandago θέλω baby, τίποτα άλλο. Όλα αυτά baby τα λέω ξέρεις γιατί. (παύση) Γιατί ζηλεύω πολύ, ζηλεύω πολύ (ωχ αυτό είναι Αντύπας λάθος τραγούδι) {αισθησιακή φωνή}

Πληρώνει το λογαριασμό και φεύγει με αργό βήμα

Αυλαία

Μετά και από το τελευταίο μου καραγκιοζιλίκι ευελπιστώ σε αλλαγή της ψήφου της Φοίβης. Το θέλω περισσότερο από τους άλλους και ελπίζω να μου κάνετε τη χάρη. :D


Και για να μη ξεχνάμε και το καλύτερο ποστ μακράν του παιχνιδιού
Φαντασμένε :worship::worship::worship::worship::worship::worship::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε σεις ένα πρωί έλειψα και έγινε της τρελής :D
Λεπόν έχω κι εγώ πολλά πολλά σχόλια πάνω στο παιχνίδι (σιγά που θα με κάνετε να το βουλώσω :P) αλλά πρώτα να πω στην ΚουΕ ότι πολύ την ευχαριστήθηκα τη συνεργασία μας, είμαστε και πολύ βρώμικα μυαλά τελικά :angel:

Στα δολοφόνια μας έχω να πω good job guys :D
Αν και ήμουν με το μέρος των πολιτών (από συνήθεια) πιστεύω πως παίξατε πολύ καλά και παρότι οι πολίτες είχαν ένστιχτο και πάλι καταφέρατε να κερδίσετε! Συγχαρητήρια :D:D
πς. φαντάγκο μου ρθε να σε δείρω τόοοοσες πολλές φορές- απορώ πώς τη γλίτωσες :X

Στα αγαπητά μας πολιτάκια έχω να πω επίσης πολύ καλό παιχνίδι!! Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ σε Ρεζ, Angie_Ann και corpse που τα κατάλαβαν όλα τα κατάλαβαν (εσκεμμένη υπερβολή) :D:D:D
Είστε τρομερές βρε κορίτσια τι να πω, εγώ αν έπαιζα πολίτης σε αυτό το γύρο θα είχα φουντάρει! :worry::D

Φαντασμένε ντιαρ... Με το που είπαμε φαντάγκο Ηρώ για δολοφόνους, λέω κατευθείαν φαντασμένος για ρουφιάνος :redface: Πίστευα ότι θα βρεις τον τρόπο να ισορροπήσεις το παιχνίδι, παίζοντας αντίπαλος με τους δύο αυτούς μοχθηρούς πανέξυπνους και παμπόνηρους χοχο :D και το έκανες. Για μένα, έπαιξες εκπληκτικά- σε έβλεπα και δεν το πίστευα... Πολλά πολλά μπράβο και σε σενα!! :D

κορπσίδι αγαπημένο, μας δικαίωσες λαβ! Είσαι Η νοσοκόμα λέμε (τς, όχι παίζουμε) :D:D


jrot6 κι εσύ πολύ καλά τα πήγες!! ομολογώ ότι είχα τις αμφιβολίες μου :redface: μα τελικά η επιμονή της ΚουΕ απέδωσε καρπούς...


Για το μπέρδεμα με τους κανόνες, συγγνώμη βρε παιδιά :redface: δεν είχαμε δει ότι ο Γιώργος τους είχε αλλάξει... Λειτουργήσαμε εξ αρχής με το σκεπτικό ότι θα δώσουμε σε ρουφιάνο και τσιράκι 2+1

Τέεεεελος πάντων, επειδή βλέπω εδώ ότι αρχίσανε τα κονταροχτυπήματα για τη νέα ΣουΕ, και η ΚουΕ δεν μ αγαπάει πια και δίνει με τέτοια ευκολία τη θέση μου σε άλλονα :pfff:, θα αποσυρθώ στα ενδότερα...


Μπαιζ :D


εδιτ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΕΕΕ!!! Να τα εκατοστήσεις :D
(τώρα το θυμήθηκα που το είδα σε ένα ποστ από πάνω :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα το κλείσω σε πολύ ήπιο τόνο μην ανησυχείτε, απλά επειδή φαίνεται ότι ο fantasmenos με έχει παρεξηγήσει ήθελα να του ξεκαθαρίσω κάτι:
Εγώ σου έβαλα την αρνητική. Το ότι εσύ συμπεριφέρεσαι όπως συμπεριφέρεσαι και μετά να ζητάς και να μην σου κρατά κανείς κακία είναι απλώς (...). Ναι αγαπητέ "φίλε" μου την έσπασες και δεν θα είμαστε αχαχουχα και μέλι γάλα. Και να σου πω και κάτι, κρίμα ;)
Δεν ζήτησα να μη μου κρατάει κανείς κακία, αλίμονο, είπα:
Και ναι με όλους (χωρίς καμία εξαίρεση) διατηρώ, θέλω να πιστεύω,τις ίδιες σχέσεις που είχα και πριν από το παιχνίδι :)
Δε νομίζω λοιπόν ότι από το προηγούμενο παιχνίδι αλλάξανε καθόλου οι σχέσεις μας. Ετεροχρονισμένα μάλλον άλλαξε η δική σου άποψη. Η δική μου για σένα διαμορφώθηκε από τον προηγούμενο γύρο. Απλά σε αυτόν επιβεβαιώθηκα :)
Και για να σε πειράξω λίγο παραπάνω ο fandago ο οποίος αυτοαναφέρεται σαν τον άνθρωπο που έχει πάντα το θάρρος της γνώμης δυσαρεστήθηκε από μια αρνητική;
Όπως ελπίζω να κατάλαβες τώρα λοιπόν, δεν δυσαρεστήθηκα από μια αρνητική, απλά εσύ νόμιζες ότι είχα άλλη άποψη για σένα πριν και μετά από ΑΥΤΟ το παιχνίδι, γιαυτό και ζήτησα να μάθω ποιος την έβαλε ώστε να του εξηγήσω ακριβώς τι εννοούσα.
Πάντως το λήγω εδώ το θέμα ότι και να γράψεις. Δεν θα σε μάθω εγώ καλή συμπεριφορά στα 25 σου.
Σαφώς. Για να με μάθει κάποιος καλή συμπεριφορά, πρέπει πρώτα να την κατέχει ο ίδιος. :)

Έχει ενδιαφέρον πάντως που θεωρείς ότι έχεις και δίκιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχ Επιτέλους τελείωσε αυτός ο γύρος! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ! Ήθελα να ξεριζώσω τα μαλλιά μου που δεν μας πίστευαν! :P Είχα και τον φανταγκο να με τσιτώνει συνέχεια, που είναι τα επιχειρήματα σου, που είναι τα επιχειρηματά σου..Γκρρρ :P

Καλά μόνο εγώ βρήκα τον φαντασμένο καλό ρουφιάνο; Πιστεύω μας έδωσε τους δολοφόνους στο πιάτο...

Επίσης Μπράβο σε Κορπς και Ρεσιντεντ. You were wonderful! Και μπράβο στα δολοφόνια που κέρδισαν ;) ( αν και δεν θα πρεπε αφού τους είχαμε βρει, σνιφ :P)

Αυτά παιδιά και επίσης όποιος ξανακοροιδέψει την διαίσθηση μου τον έφαγα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να σχολιάσω λίγο κάτι το οποίο μου φαίνεται πέρασε στο ντούκου και αφού δεν καλύπτονται κάποιοι από τους κανόνες θα πρέπει να τους τροποποιήσουμε λίγο.

Όπως και η Ηρώ παλιότερα (και η Resident) έτσι και ο fantasmenos τώρα θεωρώ ότι αν όχι αποκάλυψαν την ιδιότητα τους, πλησίασαν τόσο πολύ σε αυτό σε σημείο, κάτι "άδικο" για τους δολοφόνους.

Ακριβώς γιατί παλιότερα κάποιοι έδιναν τα ονόματα που είχαν, αναγκαστήκαμε τότε και είπαμε να δίνουμε και πολίτες μέσα στα ονόματα ώστε να μπερδεύεται λίγο ο ρουφιάνος. Μετά κατέληξε να δίνουν οι ρουφιάνοι όλα τα ονόματα και να αφήνουν τους πολίτες να διαλέξουν ποιος είναι πολίτης, οπότε φτάσαμε στο σημείο να υπάρχει το "κάρφωμα" του ρουφιάνου. Τώρα ο fantasmenos στηρίχθηκε στο ότι δεν μπορούσαν να τον καρφώσουν μετά την αποχώρηση του και τους έδωσε πάλι όλους (μόνο το pm που δεν έκανε copy paste). Η ΣΕ έκρινε ότι δεν παραβίασε τους κανόνες και το δέχομαι, αφού αυτή κάνει κουμάντο. Ηθικά δεν το δέχομαι (όχι μόνο για αυτόν, αλλά για όλους όσοι το είχαν κάνει παλαιότερα) αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Γιαυτό προτείνω να προστεθεί (πέρα της υπάρχουσης) η δυνατότητα στους δολοφόνους να καρφώσουν μέχρι και μία ώρα μετά τα τελευταία λόγια του αποχωρήσαντα από την ψηφοφορία, ΜΟΝΟ αυτόν που αποχώρησε αν θέλουν.

Δηλαδή θα μπορούν να καρφώσουν ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΝ όπως κάρφωναν ως τώρα (μέχρι τη 1 το κάρφωμα ανακοινωνόταν στις 20.00), αλλά ΚΑΙ από τη στιγμή της αποχώρησης, μέχρι 1 ώρα μετά τα τελευταία λόγια του αποχωρήσαντα ΚΑΙ ΜΟΝΟ ή την αποχώρηση του αν δεν πει τελευταία λόγια). Έτσι δεν θα διανοείται ο ρουφιάνος να αποκαλύπτεται σε αποχώρηση.

Ή το πιο απλό, οι δολοφόνοι να μπορούν να καρφώσουν από το τέλος της μιας ψηφοφορίας, μέχρι 1 ώρα μετά την επόμενη ψηφοφορία.

Κάτι τέτοιο τέλοσπάντων. Βέβαια αρκούσε αυτό που λένε οι κανόνες: "αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να αποκαλύψει την ιδιότητα του, για να πετύχει τον σκοπό του."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top