Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το οτι ο φανταγκο ηταν ρουφιανος ειναι συμπερασμα το οποιο εχει βγει εντελως αυθαιρετα και δεν θα επρεπε να στηριζονται ολοι σε αυτο. Το παραληρημα με τη vkey συνεχιζεται. Ο,τι ναναι θα ελεγα. Ξαφνικα αποφασισε και η καλυψω οτι ΝΑΙ!!!! ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΩΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η VKEY!! κατα τη διαρκεια της διαδικασιας τομαρι-σωσειν. Δεν ασχολουμαι αλλο για σημερα με αυτο το παραληρημα. Η ψηφος μου θα μεινει εκει που ειναι.

Τι αποφάσισε ξαφνικά η Καλυψώ;; :P

Μέτρα ποστ στα οποία κατηγορώ τη Βίκυ ευθέως- αφού θέλετε παραθέσεις καλά να πάθετε. :P



  • Βίκυ- Βίκυ μου σε συμπαθώ πάρα πολύ και το λέω με κάθε καλή διάθεση… μου κάνεις για πολύ δολοφόνος όμως! Δε θα μπορούσαν να βρούνε καλύτερη! :worry:

5. Πιστεύω ότι η Vkey είναι δολοφόνος- γι αυτό και την προκάλεσα χθες να μας πει τίποτα παραπάνω, αλλά όπως είδατε... εξηφανίσθη! :confused: Αν δεν έχουμε καμία δραματική εξέλιξη, αύριο θα έχει την ψήφο μου :angel:


Πολύ έξυπνο Βίκυ μου... Έβγαλες την ουρά σου απ έξω, ώστε να μην είσαι εσύ υπεύθυνη για το ότι θα βγει ο (συνδολοφόνος σου?) φαντασμένος, αλλά ψήφισες κιόλας για να μη μπορούν να σου πουν τίποτα ;)
Τι είχες ψηφίσει στον προηγούμενο γύρο; Corpse ε; Θυμάμαι... Η εντελώς άκυρη ψήφος :confused: και απορώ πώς δεν το σχολίασε και κανείς. Και τώρα είπες θα ψηφίσεις με το ρεύμα. Το ρεύμα είναι ξεκάθαρο ποιο είναι ΚΑΙ ΟΜΩΣ δε σε βλέπω να το ακολουθείς καλή μου. :)

Καλώ τον κόζμο να ψηφίσει φαντασμένο σήμερα που φαίνεται η ιδιότητα. Αν είναι δολοφόνος, όπως φαντάζομαι πλέον ότι είναι, σειρά έχουν για μένα η Νεράιδα (που ψήφιζε ίδια), η Vkey προφανώς, και η Γιούκι. Σας χαιρετώ ως τις οκτώ. :)

Η Βίκυ τι έχει να πει για όλα αυτά; Την κατηγόρησα και πριν αλλά δεν πρέπει να το έχει δει ακόμα. Με ενδιαφέρει πολύ να ακούσω τα σχόλιά της. :)

δεύτερη ύποπτη την Vkey

Για την ώρα πιστεύω πως η Vkey έχει τις περισσότερες πιθανότητες να είναι ένοχη. (νεξτ ον δε λιστ)


Μπάιζ!

Για όσους θυμούνται, από την αρχή του παιχνιδιού υποστήριζα ότι η Vkey είναι ένοχη. Η άποψή μου ενισχύθηκε όταν την είδα να ψηφίζει φαντάγκο τη στιγμή που είχε πει ότι "θα πάει με το ρεύμα" (το ρεύμα ήταν ο φαντασμένος, και δε νομίζω να χρειάζεται να σας υπενθυμίσω τι ήταν ο αγαπητός...:D ) και η ψήφος της σε εκείνο το σημείο ήταν κρίσιμη. :worry:
Έτσι και δεν μπορούσε κανείς να της πει τίποτα (ψήφισε κανονικά και στην ώρα της) και για ακόμα μία φορά πέρασε "απαρατήρητη".
Στη συνέχεια, η ψήφος της πήγε σε εμένα επειδή "δεν της αρέσουν οι εμμονές μαζί της"...
Αυτό τώρα είναι σοβαρό επιχείρημα θέλετε να μου πείτε; :P

Θα σας έκανα παράθεση και τα επίμαχα ποστ, αλλά αφενός βαριέμαι να ψάχνω, αφ ετέρου ο explorer του πισι λαβ τρώει φρίκες :worry: και ...πρέπει να γυρίσω στο μάθημα- έχουμε αρχίσει!
Αν παρόλα αυτά τα θέλετε, ευχαρίστως να σας τα βρω μετά. :D

Η ψήφος μου για σήμερα πάει στη Vkey, ασυζητητί.


Φιλάκια, πάω μάθημα! :D


Και έρχομαι τώρα να ρωτήσω, μα κανείς δε μου δίνει σημασία όταν μιλάω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φάγαν το συνάδελφο; :(


δε θα ξαναμιλήσω, θα κάτσω να με βγάλετε στον επόμενο γύρο
θα δεχτώ ότι και να μου πείτε και να με ψηφίσετε ως τον χειρότερο πολίτη της χρονιάς
Αυτός πάντα θα είμαι εγώ.

Σου κανει εσενα κανενας αλλος για ρουφιανος εδω που φτασαμε?
Από τόσα παιχνίδια έχω μάθει ένα πράμα.Τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται.:hmm:


Έχω σχεδόν πιστεί ότι η Vkey θα βγει δολοφόνα στην αποχώρηση σήμερα και θα γελάει και το ποικιλόχρωμο ερίφιο.Μάλλον τσιμπήσαμε τον σιωπηλό δολοφόνο.Ελπίζω μην είναι και ο jrot.
kalypso και jrot με ψιλομπερδεύουν.
Επίσης το τρίο Ρεζιντεντ-φαντασμένος-βεντένα ελπίζω να μην ανηκει στην πλευρά των δολοφόνων-ιερόδουλη..Αν και ο βεντετας δεν μου κανει τόσο για δολοφόνος μιας και αυτη τη φορά μιλάει αρκετά.

Για την ΚουΕ θα κρίνω από το αποτέλεσμα της σημερινής αποχώρησης.Έτσι και δεν βγει δολοφόνος θα μας μαγειρεύεις παστίτσιο για 2 μήνες κακομοίρα μου. :P
Δεν αλλάζω ψήφο γιατί το αποτέλεσμα δεν προβλέπεται να αλλάξει.(λέτε τα δολοφόνια να σώσουν τη Vkey; για να δούμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μάλλον τσιμπήσαμε τον σιωπηλό δολοφόνο.Ελπίζω μην είναι και ο jrot.

Ενα θα σου πω..Ειναι το τριτο παιχνιδι που παιρνω μερος.Στο πρωτο ημουν πολιτης και στο δευτερο δολοφονος.Μετα στο επομενο παιχνιδι δεν συμμετειχα..Λες να με ξαναεβαλαν δολοφονο??
Και για τα δεδομενα μου μιλαω αρκετα σε αυτο το γυρο..Αν ημουν δολοφονος θα σιωπουσα πιο πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μετα στο επομενο παιχνιδι δεν συμμετειχα..Λες να με ξαναεβαλαν δολοφονο??
Εδώ ο φαντασμένος ήταν για 2η φορά σερί δολοφόνος.Πλέον τα χω δει όλα :P

Προς το παρόν αναπτύσσω τις σκέψεις μου κι ελπίζω μην μας βγεις κι εσύ σαν τον φαντασμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εδώ ο φαντασμένος ήταν για 2η φορά σερί δολοφόνος.Πλέον τα χω δει όλα :P

Προς το παρόν αναπτύσσω τις σκέψεις μου κι ελπίζω μην μας βγεις κι εσύ σαν τον φαντασμένο.

Απλα η διαφορα ειναι οτι ο fantasmenos ανηκει στη κατηγορια των εμεπιρων παικτων που παντα διαλεγει 2-3 η ΣΕ.
Απο τους πιο νεους που δεν εχουν παρει ρολο υποπτευομαι πολυ τον pitg21..Ξερω εχω γινει γραφικος αλλα το ενστικτο μου κατι μου λεει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Παιδιά έχω χάσει το παιχνίδι... Με τόσους πολλούς παίχτες μέσα έχω μπλέξει τα μπούτια μου. Θα ψηφίσω CORPSE BRIDE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έχω μεγάλη ζήτηση και γύρω από το όνομά μου γίνεται συζήτηση :redface: :P



Καλυψούδι μιας και δεν μπορώ να κάνω την ανατροπή και δεν μπορώ να με ψηφισω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 07/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->kalypso
  2. Corpse Bride ->Κακή Επιρροή
  3. jrot6 -> vkey
  4. Κακή Επιρροή -> vkey
  5. kalypso -> vkey
  6. Lorelai -> vendetta
  7. Neraida -> kalypso
  8. Phoebe -> vkey
  9. pitg21 -> Corpse Bride
  10. vendetta -> vkey
  11. Vkey -> kalypso
  12. xanp -> vkey

Υποψήφιοι
6 vkey
3 kalypso
1 vendetta
1 Κακή Επιρροή
1 Corpse Bride


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη επιλογή ρουφιάνου -> αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε τον M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα ντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ουπς....δεν μπορώ να κάνω την ανατροπή;:worry:


Μπα...........:P


Κουεδίνι για ρουφιάνα....


Ουπς...αποκαλύφτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και δυστυχώς δεν είναι. :P


Δολοφόνα Βίκυ σε χαιρετάμε. :P
Και δεν φεύγει ο δεύτερος παίχτης btw να το τονίσω [εν προκειμένω η kalypso] μιας και τελευταίας στιγμής "αποχώρηση" δεν πιάνεται για αποχώρηση.


Το παραπάνω εάν θέλετε το συζητάμε στο τέλος του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:teasing:


Λορελάι... για πες λοιπόν.... :)
xanp.... έξυπνη
Neraida... κοτσίδες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή ->
  5. kalypso ->
  6. Lorelai ->
  7. Neraida ->
  8. pitg21 ->
  9. vendetta ->
  10. xanp ->

Υποψήφιοι


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (Ψηφοφορία -> δολοφόνος)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν συμφωνώ με την αλλαγή των κανόνων εν μέσω του παιχνιδιού (να μην φύγει δηλ ο επόμενος σε ψήφους, επειδή η ανακοίνωση έγινε τελευταία στιγμή), όσο κι αν φαίνεται άδικο. Οι κανόνες είναι κανόνες, έχουν ήδη αποχωρήσει παίχτες, πολίτες/δολοφόνοι, και είναι άδικο γι'αυτούς η όποια αλλαγή στους κανόνες, που θα μπορούσε ίσως να επηρεάσει τη ροή του παιχνιδιού σε μια διαφορετική πορεία, από την αρχή.
Παρ'όλα αυτά, επειδή η πλειοψηφία στην ΣΕ, απεφάνθη για την αλλαγή αυτή, ακολουθώ την απόφασή τους.
Συνεχίζουμε επομένως το παιχνίδι, και τζώρτζζζζζ άλλαξε τη μέρα στη τελευταία γραμμή του ποστ σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το άλλαξα, ήμουν απορροφημένος από το μισό εκατομμύριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο δεν το περιμενα ομολογω.. Νομιζω πειστηκα αρκετα οτι η καημενη η κουε απλως παιζει αλλοπροσαλλα :p.. 2 δολοφονοι ειναι καλο ποσοστο για να την αθωωσει.. Θα ριξω το σουκου γερη επαναληψη με σημειωσεις, δε βγαζουμε ακρη αλλιως.
Ποσα δολοφονια ειναι μεσα μπορειτε να μας πειτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
:teasing:


Λορελάι... για πες λοιπόν.... :)
xanp.... έξυπνη
Neraida... κοτσίδες? :P

Αναστασία:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship: και :giveup::giveup:
Σε αυτόν τον γύρο είμαι εντελώς αλλού μάλλον....Οκ Κουε αθώα από μένα τουλάχιστον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπραβο ρε Κουε..:)
Παει ακομα ενας δολοφονος..Αντε να τελιωνουμε σιγα σιγα..

Πρεπει το σ/κ να δουμε απο την αρχη τη σταση ολων, ωστε να μπορεσουμε να βγαλουμε συμπερασματα..

Υ.Γ. Τον pitg21 δεν μου τον βγαζετε απο το μυαλο..(Ο κολλημενος!!:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ουπς....δεν μπορώ να κάνω την ανατροπή;:worry:


Μπα...........:P


Κουεδίνι για ρουφιάνα....


Ουπς...αποκαλύφτηκα :P


Ουπς αυτό έγινε κατα λάθος επίτηδες για να βγω ως η επόμενη σε ψήφους ε; :P

Άντε ρε παιδιά, άντε ρε παιδιά να βγάλουμε και τους υπόλοιπους!! Μπράβο μας!! :D


πς. ο μι τζι πορώθηκα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μμμμ οκ δεν εχω να πω κατι. Κονγκρατουλεισονς και συνεχιζουμε. Δεν το περιμενα ασφαλως και ειναι αποριας αξιον. Απλα καταστρεφει ολη μου τη θεωρια και το κεφαλι μου ειναι κενο. Δεν μπορω να γραψω αλλα, σταματησε ο εγκεφαλος μου. Μπιπ μπιπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top