Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πaρασκευή
  1. Bill_Slayer: Phoebe
  2. commie:
  3. fantasmenos: Τetragrammaton
  4. fielda: Phoebe
  5. fosia:
  6. Ηρώ:
  7. Idril: Tetragrammaton
  8. Molka: Τetragrammaton
  9. nina21:
  10. Niyia:
  11. Phoebe: Bill_Slayer
  12. shaman:
  13. Tetragrammaton:
  14. T_Chameleon: Tetragrammaton
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ έχω ψηφίσει Αθηνά μου :redface:

Θα ψηφίσω πάλι Phoebe για τους ίδιους λόγους με χθες. Λυπάμαι που έφυγε ο Bill άδικα. Όσο σκέφτομαι ότι οι δολοφόνοι γελάνε με τα χάλια μας... :mad:

ΣΕ υπάρχει περίπτωση να μας πείτε πόσοι δολοφόνοι είναι ακόμα μέσα στο παιχνίδι και αν έχει φύγει ο ρουφιάνος;;; Να ξέρουμε πού βαδίζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Όπως είπα και σε αλλά ποστ μου θεωρό λίγο παράξενο που ο tetragramon δεν παίρνει πόλους ψήφους τώρα τελευταία ψηφίζω αυτόν …δεν το έκανα στον πρώτο γύρο το κάνω τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
[ένσταση1η...ο Κωστάκης ήθελε να μάθει τι εστί σεχ και σαν δασκάλα θεώρησα καλό να του δείξω στην πράξη τι σημαίνει σεξουαλική διαπαιδαγώγηση... είμαι αθώα :P

ένσταση 2η.... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ...οι δασκάλες είναι ωραίες πλεόν :mad: :P

και τώρα σκάω :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι η μειωμένη ενεργητικότητα μου οφείλεται στο γεγονός ότι τη δευτέρα γράφω πρόοδο και δεν κάθομαι πλέον παρά ελάχιστα στο pc. Τώρα το "πρέπει να υπάρχει και ένας άντρας δολοφόνος" το βρίσκω λίγο χαζο. Τεσπα, απ'ότι φαίνεται θα βγω έτσι κι αλλιώς. Μέχρι στιγμής δεν έχω αποφασίσει τι θα ψηφίσω. Αν προλάβω μέχρι τις 8 να ξαναμπώ θα ψηφίσω. Έτσι κι αλλιώς η απουσία πλέον δεν νομίζω ότι παίζει ιδιαίτερο ρόλο.

Edit: Αν δεν το παρατηρήσατε δεν μπαινω γενικώς στο forum, όχι μόνο στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Διάβασα όλα τα ποστ απ΄την αρχή.. και πριν δω την τελευταία σελίδα (δηλαδή τις ψήφους)..
έιχα αρχίσει να βλέπω ύποπτους τους fantasmenos, idril και molka από χτες ακόμα (αν δείτε την προηγούμενη σελίδα, είχα ποστάρει με αυτά τα 3 ονόματα)

Σήμερα βλέπω πως και οι 3 τους ψηφίζουν tetragrammaton και με έβαλε σε ακόμα περισσότερες υποψίες. :confused:
Έχω την αίσθηση πως βρήκαν απλά ένα εξιλαστήριο θύμα.. κάποιον που απλά έχει προκαλέσει περισσότερο..
Και οι 3 έχουν παίξει αθόρυβα.. και οι 3 είναι παλιά μέλη.. και οι 3 δεν έχουν δώσει λόγο για υποψίες.. και έτσι πρέπει να είναι ένας δολοφόνος..

Σκεφτόμουν να ψηφίσω Ιdril, αλλά επειδή η Phoebe απ΄την αρχή δε μου χει κάτσει καλά.. για λόγους που είχα παραθέσει προχτές και μιας και έχει ήδη 2 ψήφους και θεωρώ άδικη την αποχώρηση του tetragrammaton, θα ψηφίσω αυτή.

Η ψήφος μου στη Phoebe λοιπόν.

Οι παραπάνω στον επόμενο γύρο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fosia

Νεοφερμένος

Η fosia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
γεια!
εγώ θα ψηφίσω τον Bill_slayer...
(όχι πάλι για το ετοιμοπόλεμο χελονονιντζάκι! αλλά γιατί μου έχει κινήσει κάποιες υποψίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
επειδή εμπιστεύομαι αυτά που λέει η Ηρώ και επειδή αυτά που έλεγε και ο Φαντ άρχισαν να βγαίνουν εγώ ψηφίζω Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Για ευνόητους λόγους ψηφίζω Phoebe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πaρασκευή
  1. Bill_Slayer: Phoebe
  2. commie: Phoebe
  3. fantasmenos: Τetragrammaton
  4. fielda: Phoebe
  5. fosia: Bill_Slayer
  6. Ηρώ: Phoebe
  7. Idril: Tetragrammaton
  8. Molka: Τetragrammaton
  9. nina21:
  10. Niyia:
  11. Phoebe: Bill_Slayer
  12. shaman:
  13. Tetragrammaton: Phoebe
  14. T_Chameleon: Tetragrammaton
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
άμα μέτρησα σωστά... Phoebe τα τελευταία σου λόγια :)


nina, Niyia και shaman 2η απουσία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
8 ή ώρα ακριβώς...αυτή είναι συνέπεια.:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με το που τελείωσε η Μαρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αντίο! Συνάδελφε (Bill) σου έρχομαιιιιι!!! :clapup::clapup::clapup:


Υ.Γ. Ευτυχώς που σε αυτό το παιχνίδι υπάρχουν άτομα που παίζουν δίκαια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αντίο! Συνάδελφε (Bill) σου έρχομαιιιιι!!! :clapup::clapup::clapup:

Μην αργήσεις.:P Και να μου φέρεις και μια κοκα-κόλα. ( light :P)


E, θα έσκαγα άμα δε μίλαγα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Διάβασα όλα τα ποστ απ΄την αρχή.. και πριν δω την τελευταία σελίδα (δηλαδή τις ψήφους)..
έιχα αρχίσει να βλέπω ύποπτους τους fantasmenos, idril και molka από χτες ακόμα (αν δείτε την προηγούμενη σελίδα, είχα ποστάρει με αυτά τα 3 ονόματα)

Σήμερα βλέπω πως και οι 3 τους ψηφίζουν tetragrammaton και με έβαλε σε ακόμα περισσότερες υποψίες. :confused:
Έχω την αίσθηση πως βρήκαν απλά ένα εξιλαστήριο θύμα.. κάποιον που απλά έχει προκαλέσει περισσότερο..
Και οι 3 έχουν παίξει αθόρυβα.. και οι 3 είναι παλιά μέλη.. και οι 3 δεν έχουν δώσει λόγο για υποψίες.. και έτσι πρέπει να είναι ένας δολοφόνος..

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι ποτέ δεν θα άφηνα προκηρύξεις χωρίς έστω λίγο φωτοσοπάκι να δούνε το φως της δημοσιότητος, κι αυτό είναι υπόσχεση. :P Κατά τα άλλα, δεν θα με υπερασπιστώ μετά μανίας, σπάνια καταφέρνεις να διώξεις από πάνω σου τις υποψίες, είδες τι έγινε με τον Bill. :P Και τον Tetragrammaton btw, τον αναφέρω στο πρώτο μου ποστ στο παιχνίδι ως ύποπτο, δεν μου ήρθε τώρα ξαφνικά. Πριν σκεφτείς σοβαρά να με κατηγορήσεις, δες λίγο τα ποστς μου καθ' όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, νομίζω θα αλλάξεις γνώμη. Αλλά και να μην αλλάξεις, θα δεχτώ την μοίρα μου. :D :P

χμμ, σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Δεν μου τυχαίνει όταν παίζω ένα παιχνίδι να κολλάω σε επουσιώδεις λεπτομέρειες, θα το έχω υπ'όψη(ι)ν μου για το fandago. :)

Το ανοιχτό γαλάζιο δεν μου αρέσει σαν χρώμα οπότε λέω να αποφύγω τη χρήση του. Άλλωστε απευθυνόταν στους guru του photoshop. :confused::|

Δεν κάνει τίπουτις, καθείς με την πετριά του I guess. One man's rubbish is another man's treasure.

Και αν θες να πεις κάτι στους guru, το πιο απλό είναι να το πεις όντως μόνο σε αυτούς. Δεν χρειάζεται να τα γράφεις undercover, μάτια έχουμε και βλέπουμε κι εμείς οι θνητοί ninjas, αν και δεν πρόσεξα και κανέναν άλλον να σχολιάζει την πχιότητα των προκηρύξεων, οπότε ας μην παίζουμε με τις λέξεις, μεγάλα παιδιά είμαστε. Μπορώ να το κάνω κι εγώ αυτό, στο ορκίζομαι. :pc:

Α ρε Φιμπάκι. Σου αφιερώνω όποιο άσμα θες από FF.C, να σου φύγει ο πόνος που σε πεθάνανε! Αν δικαίως εψόφησες, το παίρνω πίσω. :music:

Tetragrammaton από τώρα για Δευτέρα. Τα 'χω ξαναπεί. :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
One man's rubbish is another man's treasure.

global truth indeed! :thumbsup:

(τα μεγάλα παιδιά είναι σε κάθε περίπτωση μεγάλα παιδιά και όχι κατά βούληση πάντως... Γενικώς μιλώντας, και το λέω αυτό με απόλυτη ειλικρίνεια (trust me αυτή τη στιγμή δεν έχω καμία διάθεση να το παίξω ...αλέξης)) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Yeap. Θεωρώ και επισήμως την Ηρώ δολοφόνο ή προδότρα πολίτη. Μας έκανες μια μεγάλη χάρη σήμερα Ηρώ. Έβγαλες την Phoebe και άφησες για την Δευτέρα τον tetragrammaton. Για τον Bill είχα αμφιβολίες για τον teragrammaton καμία. Και για να γίνω και λίγο επιθετικός στο παιχνίδι σε παρακαλώ να με ψηφίσεις αν με θεωρείς δολοφόνο. :)

Είπες ότι ο Bill είναι δολοφόνος και αν είναι αυτός τότε θα είναι και η Phoebe. Μετά βγάζεις την Phoebe παρόλο που δεν ήταν δολοφόνος ο Bill.

Το ίδιο λέω και εγώ για σένα και τον tetragrammaton

Και τώρα φίλε tetragrammaton οι δυό μας: ας βγεί ο πιο ύποπτος. Αν πέσω και τώρα έξω παραδίδομαι. Θα είμαι ντεντέκτιβ για τα μπάζα με τη βούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κοίτα να δεις.. fantasmenos
Οι μόνοι που δεν ψήφισαν tetragrammaton είναι αυτοί που είναι λιγότερο ύποπτοι για μένα (βλέπε fielda, fosia, commie, bill_slayer) και το αντίθετο.. οι περισσότερο ύποπτοι τον ψήφισαν!
Έτσι δύο πράγματα με κάνει αυτό να σκεφτώ..
ή ότι ο tetragrammaton είναι πολίτης και απλά πέσατε να τον φάτε..
ή ότι είναι δολοφόνος και τον ψηφίσατε, επειδή ήταν ο περισσότερο ύποπτος (στάχτη στα μάτια)

Έτσι επειδή ήμουν περισσότερο σίγουρη για την Phoebe ψήφισα αυτή.. αλλά και για το γεγονός.. πως ναι.. επειδή με έχει μπερδέψει και μένα (ο tetra) .. δε θα με βοήθούσε σε τίποτα αν έφευγε χωρίς να μάθουμε την ιδιότητά του.

Επομένως αν το θέτεις έτσι.. ναι χάρη σας έκανα! Να δω αν θα ψηφίσετε πάλι τον tetra τη Δευτέρα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ απλώς περιμένω την ψήφο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top