Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Τωρα εσυ γιατι με ψηφιζεις , για συμπαρασταση ; :mad:

Μαμααααα...ολοι με ψηφιζουνεεεεε :cry_x:

Μη μου στενοχωριέσαι. Μπορείς να με πείσεις μέχρι αύριο στις 20:00 ότι δεν είσαι δολοφόνος και να αλλάξω την ψήφο μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καλά ακόμα δεν αρχίσαμε και οι μισοί είναι σίγουροι ότι ο Λόριεν είναι δολοφόνος και οι άλλοι μισοί ότι είναι ο Τέτρα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Παιιζουμε?????:alljumpy:

Χμμ...με τις 2 μονίμως ύποπτες παίχτριες των προηγούμενων γύρων να απουσιάζουν σε αυτόν και πολλούς νεους παίχτες θα ειναι σκληρή η αναμέτρηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Θα σας ψυχολογήσω λίγο και θα βγάλω το συμπέρασμα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλέ πότε γράψατε τόσες σελίδες!!!! :eek:

Είναι ακόμα πολύ νωρίς για να αποφασίσω αν και έχω κάποιους στο μυαλό μου!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μη μου στενοχωριέσαι. Μπορείς να με πείσεις μέχρι αύριο στις 20:00 ότι δεν είσαι δολοφόνος και να αλλάξω την ψήφο μου :D
Χλωμο,γιατι αυριο δε θα μπω νετ κατα πασα πιθανοτητα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ, ωραία, προβλέπεται να γίνεται σφαγή εδώ μέσα.
Όποιος μου δώσει τα πιο πολλά, μπορεί να μάθει το όνομα ενός δολοφόνου (αυτού που διάλεξα εγώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καλά ακόμα δεν αρχίσαμε και οι μισοί είναι σίγουροι ότι ο Λόριεν είναι δολοφόνος και οι άλλοι μισοί ότι είναι ο Τέτρα; :hmm:

Αντζούγια από την αφεντιά μου χωρίς πολύ σκέψη, δεν μ' αρέσει το παραπάνω ποστ σου μανταμίτσα, τρε σασπίσας.
Συμπαθέστατος ο Tetragrammaton παρά το μεγάλο νικ, θα μπορούσε άνετα να είναι δολοφονάκι, και ο Λόρις πάντα ύποπτος. Fandago, μην νομίζεις ότι σε ξέχασα, θα έρθει και η σειρά σου αν επιβιώσω τις επόμενες μέρες. Αν είσαι πολίτης πες το μου να μην σπαταλάω φαιά ουσία. :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Fandago, μην νομίζεις ότι σε ξέχασα, θα έρθει και η σειρά σου αν επιβιώσω τις επόμενες μέρες. Αν είσαι πολίτης πες το μου να μην σπαταλάω φαιά ουσία. :yawn:

Υπάρχει περίπτωση να σου πει το αντίθετο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να σου πει το αντίθετο; :P

Ρίχνω άδεια για να πιάσω γεμάτα, thanks for ruining my fun. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιας και αυτές τις μέρες (μέχρι Κυριακή δεν θα παρακολουθώ στενά) και άρα δεν θα είμαι αύριο μέχρι τις 20.00 μέσα, θα ψηφίσω εντελώς στην τύχη τώρα έναν από τους παλιούς.

Το σκεπτικό είναι ότι οι νέοι αποκλείονται μιας και δεν έχουν ξαναπαίξει και θέλουν λίγο να πάρουν μπρος με ένα παιχνίδι, άρα δεν θα έμπαιναν δολοφόνοι. Άλλο ένα είναι ότι θα έχουν διαλεχτεί άτομα που θα έχουν μια παραπάνω σχέση μεταξύ τους, για να μπορούν να επικοινωνούν και με msn που θα έχουν ανταλλάξει.

Άρα θα ψηφίσω μια Αντζούγια, που ξέρω ότι δεν θα μου κρατάει και κακία :D

edit: Molka ούτε εγώ σε έχω ξεχάσει, απλά δεν θα ήθελα να φύγεις αν δεν σιγουρευτώ πρώτα, γιατί νομίζω ότι θα χρειαστώ τη βοήθεια σου αν είσαι πολίτης. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τελευταία ανανέωση, σας αφήνω στα χέρια των δροσερών κοριτσιών μας! :D
Επιτέλους να δείξουμε ότι κάτι κάνουμε :P:P:P


[highlight]Λίστα για Παρασκευή[/highlight]
  1. Angie_Ann:
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima:
  6. fandago:Άngie_Ann
  7. fantasmenos: Bill
  8. fielda: Lorien
  9. fosia: Bill_Slayer
  10. Ηρώ: Idril
  11. Idril: Lorien
  12. Kakerlak:
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Molka:Αngie_Ann
  16. Neraida:
  17. nina21:
  18. Niyia: Idril
  19. Phoebe:
  20. shaman:
  21. Tetragrammaton: Lorien
  22. T_Chameleon:
  23. Vkey:
  24. Youki:Angie_Ann
  25. xanp: Tetragrammaton
  26. vendetta: Tetragrammaton
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει![

Υ.γ.: Παρασκευή 02/05 δεν υπάρχει δολοφονία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παιιζουμε?????:alljumpy:

Χμμ...με τις 2 μονίμως ύποπτες παίχτριες των προηγούμενων γύρων να απουσιάζουν σε αυτόν και πολλούς νεους παίχτες θα ειναι σκληρή η αναμέτρηση!

το είχες ετοιμάσει να με ψηφίσεις εσύ το ξέρω :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Το σκεπτικό είναι ότι οι νέοι αποκλείονται μιας και δεν έχουν ξαναπαίξει και θέλουν λίγο να πάρουν μπρος με ένα παιχνίδι, άρα δεν θα έμπαιναν δολοφόνοι.
Λογικά τουλάχιστον οι μισοί δολοφόνοι θα είναι απο τα άτομα που έχουν ξαναπαίξει. Angie....mania....phoebe...είναι άτομα που έχουν ξαναπαίξει και - αν δεν με απατά η μνήμη μου - δεν έχουν μπει δολοφόνοι εδώ και πολλούς γυρους, αν όχι ποτέ.

το είχες ετοιμάσει να με ψηφίσεις εσύ το ξέρω :P:P:P
:hug:
Τι να έκανα...Να χάλαγα την παράδοση?! :P

Angie απο μένα. & -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Χμμμ....πολλά παιδάκια μαζευτήκαμε σήμερα εε? :devil:
Για να δούμε τι θα δούμε.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Που έχετε χαθεί όλοι καλέ???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λογικά τουλάχιστον οι μισοί δολοφόνοι θα είναι απο τα άτομα που έχουν ξαναπαίξει. Angie....mania....phoebe...είναι άτομα που έχουν ξαναπαίξει και - αν δεν με απατά η μνήμη μου - δεν έχουν μπει δολοφόνοι εδώ και πολλούς γυρους, αν όχι ποτέ.


Γιατί κάθε φορά πρέπει να μου το χτυπάτε; Μια φορά ήμουν δολοφόνος και εκείνη βγήκε σκάρτη! :'(:P:P:P

Σωστή η σκέψη σου, αλλά γιατί αναφέρεις μόνο μερικούς; Μήπως γιατί δεν σε συμφέρει; :whistle:


Εγώ υποπτέυομαι κάποιους αλλα δεν είμαι τελείως σίγουρη! Επειδή αν μου κολλήσει κάτι στο μυαλό, δεν φεύγει με τίποτα θα ψηφίσω τον Bill!!! Συνάδελφε με αγάπη!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή
  1. Angie_Ann:fandago
  2. Bill:
  3. Bill_Slayer: Tetragrammaton
  4. commie:
  5. diotima:
  6. fandago:Άngie_Ann
  7. fantasmenos: Bill
  8. fielda: Lorien
  9. fosia: Bill_Slayer
  10. Ηρώ: Idril
  11. Idril: Lorien
  12. Kakerlak:
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Molka:Αngie_Ann
  16. Neraida:
  17. nina21:Angie_Ann
  18. Niyia: Idril
  19. Phoebe:Bill
  20. shaman:
  21. Tetragrammaton: Lorien
  22. T_Chameleon:
  23. Vkey:
  24. Youki:Angie_Ann
  25. xanp: Tetragrammaton
  26. vendetta: Tetragrammaton
Score:
Angie_Ann: IIII
Lorien: III
Tetragrammaton: III


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τις 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει![

Υ.γ.: Παρασκευή 02/05 δεν υπάρχει δολοφονία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγω προς το παρών λέω Angie-Ann...τώρα θα δω...δεν είμαι και τόσο σίγουρη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top