Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εμ, βέβαια...αφού shaman, lorien κ κάποιος άλλος που δεν τον έχω ακόμα κτλβει (μάλλον ο Metal_Lover) έχουν πιει το αμίλητο νερό...:P

Και στο ξαναλέω: δεν μπορώ να είμαι συνέχεια στο ίντερνετ. Να σου ξαναζητήσω συγνώμη?
Κόλλημα.
Niyia από μένα για άυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωωωω ξυλο, ξυλο ! :P " I'll get the popcorn !"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Και στο ξαναλέω: δεν μπορώ να είμαι συνέχεια στο ίντερνετ. Να σου ξαναζητήσω συγνώμη?
Κόλλημα.
Niyia από μένα για άυριο.


Μπααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ωωωω ξυλο, ξυλο ! :P " I'll get the popcorn !"

α, καλά τώρα το είδα αυτό... εσύ το γλεντάς δλδ? :mad::mad::mad::mad: Παλιοδολοφόνε... ούξουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

------------------------------------------------------------------------------

Λοιπόν, αγαπητά μου συμπολίτια...
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (φωνάζω τώρα)

Αν δεν ψηφίσουμε σωστά έστω σε αυτήν την ψηφοφορία νομίζω το έχουμε χάσει το παιχνίδι, οι δολοφόνοι μας τρώνε λάχανο κ εμείς αλληλοψηφιζόμαστε. :/: Κλαψ

Λοιπόν, έχουμε απομείνει οι εξής (3 εκ των οποίων είναι δολοφόνοι) :

dooo (την θεωρώ πολίτη, ψηφίζει πάνω κάτω ότι ψηφίζω κ εγώ)
Idril (κάπως ουδέτερη, ωστόσο δεν την υποψιάζομαι)
Lorine (δίνει άσχετες ψήφους ίσως για να μην τον υποψιαστούμε)
Metal_Lover (έχει σιωπήσει τώρα τελευταία...ύποπτο?)
Molka (δεν την υποψιάζομαι, σκέφτεται όπως σκέφτομαι κ εγώ)
Niyia
shaman (με έχει βάλει στο μάτι :mad: δεν αιτιολογεί ποτέ την ψήφο του)


Για μένα shaman δαγκωτό για αύριο.



& ελπίζω να μη χάσουμε στο τέλος :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
θα ήθελα πολύ να τα διαβάσω... και αν με έπειθαν θα αυτοψηφιζόμουν!

Πολύ αργά πια :/:

Βιάζομαι εξαιρετικά πολύ, νυστάζω άλλο τόσο, έχω μάθημα 9 με 6 αύριο, οπότε χωρίς πολλή σκέψη θα ψηφίσω την κλασσική μου επιλογή, Lorien. Μακάρι να μπορέσω να μπω πριν τις 8 να δω αν έχουμε εξελίξεις, και να προσαρμόσω την ψόφο μου αναλόγως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πολύ αργά πια :/:

Βιάζομαι εξαιρετικά πολύ, νυστάζω άλλο τόσο, έχω μάθημα 9 με 6 αύριο, οπότε χωρίς πολλή σκέψη θα ψηφίσω την κλασσική μου επιλογή, Lorien. Μακάρι να μπορέσω να μπω πριν τις 8 να δω αν έχουμε εξελίξεις, και να προσαρμόσω την ψόφο μου αναλόγως.

Lorien? Μα...δεν ήταν η κλασική σου επιλογή ποτέ! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. dooo:
  2. Idril:
  3. Lorien:
  4. Metal_Lover:
  5. Molka: Lorien
  6. Niyia: Shaman
  7. shaman: Niyia
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Niyia : 1
Lorien : 1
shaman : 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
α, καλά τώρα το είδα αυτό... εσύ το γλεντάς δλδ? :mad::mad::mad::mad: Παλιοδολοφόνε... ούξουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...
...popcorn anyone ? :P

dooo (την θεωρώ πολίτη, ψηφίζει πάνω κάτω ότι ψηφίζω κ εγώ)
Molka (δεν την υποψιάζομαι, σκέφτεται όπως σκέφτομαι κ εγώ)
Χμμ και ; Μπορει να στε και οι 2 δολοφονες. :hmm:

Lorine (δίνει άσχετες ψήφους ίσως για να μην τον υποψιαστούμε)
Δεν υπαρχει τετοιος παικτης :P

shaman (με έχει βάλει στο μάτι :mad: δεν αιτιολογεί ποτέ την ψήφο του)
Οπως και αλλοι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νταξ, δεν έλιωσε το παιχνίδι που έλειψα και χτες! :D
Και να σας πω, επειδή έχω χάσει λίγο την μπάλα, δεν έπαιζε κι η burbuja; Δεν ψήφισε δύο μέρες ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ακρα του ταφου σιωπη στον "δολοφονο" βασιλευει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάμε shaman και για σήμερα, με τρέλα και κορδέλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλεεεεεεε, δολοφονια δεν θα γενεί;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη

  1. dooo: shaman
  2. Idril:
  3. Lorien:
  4. Metal_Lover: shaman
  5. Molka: Lorien
  6. Niyia: Shaman
  7. shaman: Niyia
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

shaman: 3
Niyia : 1
Lorien : 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
shaman γιατί ψηφίζω ότι οι πολλοί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αντε μπραβο!! αντε να παιρνει λιγο μπρος το παιχνιδι.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H Dooo αποχωρεί, οι δολοφόνοι αποφάσισαν πως μέχρι να γεννήσει θα την κρατήσουν φυλακισμένη όμως και δεν θα την σκοτώσουν! :D Ήταν ένα αθώο πολιτάκι, αλλιώς γνωστή ως Kinder έκπληξη (αφού έχει κρυφό περιεχόμενο στα σωθικά της :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    14 KB · Εμφανίσεις: 66

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
-το έβαλες :redface:-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χιχι, ίδια κοιλίτσα έχουμε:D:D

κιντερ έκπληξη :hehe::hehe:


μας φάγανε λάχανο οι δολοφόνοι, ξεκουνηθήτεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Lorien? Μα...δεν ήταν η κλασική σου επιλογή ποτέ! :/:

Κοίτα τον προηγούμενο γύρο, και επίσης νομίζω πως και στις αρχές αυτού τον ψήφισα μια φορά. Αλλά όπως και στον προηγούμενο γύρο, τον θεωρώ από ύποπτο μέχρι εξαιρετικά ύποπτο. Ουσιαστικά, είμαι σχεδόν σίγουρη.

Δεν υπάρχει λόγος να αλλάξω ψήφο, μιας και απ' ότι φαίνεται θέλετε shaman για σήμερα :P Οπότε την αφήνω ως έχει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι εγω ψηφιζω Molka γιατι εχει εμμονες και οι πολιτες δεν εχουν εμμονες συνηθως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top