Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Κρονε περιμενουμε famous last words
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Lorien, Shaman, Metal_Lover : αμίλητοι !!! Γτ παρακαλώ?:hmm:

ΥΣ.: Παιδιά, αν δεν μιλάμε καλύτερα να το κλείσουμε το παιχνίδι...

:confused:
Θες να σου δώσω λογαριασμό?
Δεν μπορώ να μπω στο ίντερνετ. Πες μου, θα με συγχωρέσεις ποτέ?
Founes από σήμερα για άυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λεω να σας αποχαιρετισω με μια συμβουλη... Μην ψειριζετε τρελα, και μην θεριτε υποπτα τα παντα, σκευτιτε λιγο πιο συγκροτιμενα το πιος ειναι τι, και μετα ψηφιστε...
Στο τελος θα φανει πιοι δουλευουν πιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:confused:
Θες να σου δώσω λογαριασμό?
Δεν μπορώ να μπω στο ίντερνετ. Πες μου, θα με συγχωρέσεις ποτέ?
Founes από σήμερα για άυριο.


:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
molka
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
shaman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια και απεθανα ας αναλαβω και εγω χρεη ΣΕ

Λίστα για Τριτη
  1. adespoto:
  2. burbuja:
  3. dooo:
  4. Founes: Molka
  5. Idril:
  6. Lorien:
  7. Metal_Lover:
  8. Molka:
  9. Niyia: Shaman
  10. shaman: Founes
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μεταλ λοβερ από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Shaman. Είμαι 90% σιγουρη ότι είναι δολοφόνος αν και δε μπορώ να εξηγήσω τι ακριβώς σ'αυτά που γράφει με κάνει να τον υποψιάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

Λύσσα.

Μάθαμε τι ήταν ο δολοφονημένος σήμερα; Ή αυτός που έφυγε από την ψηφοφορία; Ας μας πει κάποιος.

Προς το παρόν, και ελλείψει του παραπάνω στοιχείου, θα τιμήσω τον φίλτατο Φούν, και τα ξαναλέμε αύριο. Αυτή η συμπεριφορά "ψηφίζω από την αρχή του γύρου αλλά δεν λέω γιατί" δεν μ' αρέσει και απορώ πώς κανείς δεν το έχει κάνει θέμα.

Για να είμαι ειλικρινής βέβαια, πιστεύω ότι απλά μπλοφάρεις και ψηφίζεις λίγο random, αν κάτσω πάντως και αναλύσω τις σκέψεις που με κάνουν να πιστεύω ότι ίσως και να είσαι δολοφονάκι θα με πείτε weirdo :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λύσσα.

Μάθαμε τι ήταν ο δολοφονημένος σήμερα; Ή αυτός που έφυγε από την ψηφοφορία; Ας μας πει κάποιος.

Προς το παρόν, και ελλείψει του παραπάνω στοιχείου, θα τιμήσω τον φίλτατο Φούν, και τα ξαναλέμε αύριο. Αυτή η συμπεριφορά "ψηφίζω από την αρχή του γύρου αλλά δεν λέω γιατί" δεν μ' αρέσει και απορώ πώς κανείς δεν το έχει κάνει θέμα.

Για να είμαι ειλικρινής βέβαια, πιστεύω ότι απλά μπλοφάρεις και ψηφίζεις λίγο random, αν κάτσω πάντως και αναλύσω τις σκέψεις που με κάνουν να πιστεύω ότι ίσως και να είσαι δολοφονάκι θα με πείτε weirdo :P

θα ήθελα πολύ να τα διαβάσω... και αν με έπειθαν θα αυτοψηφιζόμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πολυ ησυχη και σιωπηλη η doo. Θυμιζει ελευθερο σκοπευτη που αθορυβα θεριζει. Γιιααα να παρει μια ψηφο να οργανωνομαστε ! ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χουχου! Επέστρεψα! Συνεχίστε πάντως να φτιάχνετε εσείς τα πινακάκια, πολύ ΜΕ βολεύετε!! :P

Σας έχω δωράκι πάντως: δύο δολοφόνοι από τους πέντε είναι εκτός, το ίδιο κι ο ρουφιάνος! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Εφυγε το διδυμο της συμφορας απο το παιχνιδι, και εχει νεκρωσει το ολο θεμα μου φαινεται..]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[Εφυγε το διδυμο της συμφορας απο το παιχνιδι, και εχει νεκρωσει το ολο θεμα μου φαινεται..]

+1 :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θέλουμε μια ανακοίνωση για χτες, είτε για τον δολοφονημένο είτε για τον ψηφισμένο!!! άντε, ντε! ακόμα?:P

λοιπόνε, shaman προς το παρόν και βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θέλουμε μια ανακοίνωση για χτες, είτε για τον δολοφονημένο είτε για τον ψηφισμένο!!! άντε, ντε! ακόμα?:P

λοιπόνε, shaman προς το παρόν και βλέπουμε!

καλε.... αφού είπαν για τη mania :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Founes γιατί το πάει πολύ καλά!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Λίστα για Τριτη
  1. adespoto: Metal_Lover
  2. burbuja:
  3. dooo: shaman
  4. Founes: Molka
  5. Idril: shaman
  6. Lorien: dooo
  7. Metal_Lover: Founes
  8. Molka: Founes
  9. Niyia: Shaman
  10. shaman: Founes
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

Founes - 3-
shaman - 3-
dooo -1-
Metal_Lover -1-
Molka -1-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top