Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ πάντως είπα ότι και τις δύο τις υποψιάζομαι.. αν φύγει το ξουρουζού σήμερα, επιστρέφω στην Phoebe, αλλιώς θα σκεφτώ τι θα κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Niyia, τον ξέρω τον Φουνες, αν δεν ήταν ρουφιάνος θα έλεγε τις γνωστές βλακείες του τύπου "πεινάω", "είμαι βαμπίρ" και δε συμμαζεύεται. Γενικά παίζει πολύ διαφορετικά απ'οτι σε προηγούμενους γύρους όπου έχει τύχει να είναι είτε δολοφόνος είτε πολίτης. Φαίνεται δηλαδή οτι μάλλον θέλει να μας δείξει κάτι. Βέβαια θα μου πεις, γιατί δεν τον έχουν ξεπαστρέψει οι δολοφόνοι. Ίσως για να μην καρφωθούν.

Αλλά έτσι κι αλλιώς μπορείς να διαβάσεις το ποστ που έκανα σημερα, όπου γράφω οτι ψηφίζω με βάση κυρίως το ένστικτο γιατί κατάλαβα οτι δεν έχει κανένα νόημα να ψάχνεις τον Αλέξη πίσω από τις λέξεις ;)

μμμμ:hmm:δεν έχεις κ άδικο τώρα που το σκέφτομαι, όντως ο Founes μίλαγε ακαταπαύστως τις προηγούμενες φορές...
αλλά όμως, στην 1η ψηφοφορία ο Founes είχε προτείνει fandago ο οποίος ήταν πολίτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άρα αν είναι ρουφιάνος, είναι με το μέρος των δολοφόνων....

μάλιστα λοιπόνννν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Founes μπορεί να έχει δουλειές και να μην μπορεί να ποστάρει συχνα ;)! Ή μπορεί να είναι ρουφίανος με το μέρος των δολοφόνων, όπως η dooo στον δευτερο γύρο ;)!


Σοβαρά; όταν είμασταν δολοφόνοι δεν το είχες ανακαλύψει ακόμα? :P
Ή κάποιες μέρες μετά? :D
Don't mess with me γιατί θα σας αποκαλύψω όλους και θα ψάχνεστε μετά. :slourp:

Ειλικρινά την προηγούμενη βδομάδα το ανακάλυψα οτι έχω στην δουλεια μσν :baby::P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
μμμμ:hmm:δεν έχεις κ άδικο τώρα που το σκέφτομαι, όντως ο Founes μίλαγε ακαταπαύστως τις προηγούμενες φορές...
αλλά όμως, στην 1η ψηφοφορία ο Founes είχε προτείνει fandago ο οποίος ήταν πολίτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άρα αν είναι ρουφιάνος, είναι με το μέρος των δολοφόνων....

μάλιστα λοιπόνννν...


Πρότεινε fandago για άλλους λόγους, αλλά δε θέλω να μιλήσω εκ μέρους του Φουνες, να μας πει μόνος του αν θέλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:hmm::hmm:

τώρα με μπερδέψατε....

Πρότεινε fandago για άλλους λόγους, αλλά δε θέλω να μιλήσω εκ μέρους του Φουνες, να μας πει μόνος του αν θέλει...

επίσης, αν υπάρχουν άλλοι λόγοι (προσωπικοί) που τον έκαναν να ψηφίσει fandago, δεν νομίζω ότι θα πρέπει να επηρεάζει τη ροή του παιχνιδιού;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολλα και περιεργα συμβενουν εδω μεσα.. Καπιους υποψιαζομαι αλλα δεν το εχω ζυμωσει ακομα οποτε δεν μιλαω... Παντος μαλλον επιτιθομαστε σε ασχετα ατομα...
δεν θα ψηφισω ακομα, για να δω καπια ποστ ακομα και να κατανομισω λιγο της σκεψης μου να δω τι στοιχια θα βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ΠΑιδιά μετά το θάνατο του εβουλίου όσοι από εσάς είστε πολίτες εφόσον γνωρίζετε ότι με το εβούλι συμφωνούμε από την αρχή του παιχνιδιού και από την αρχή ψηφίζω XRZ. Πως γίνεται να λετε ότι θα ψηφίσετε τώρα εμένα και αύριο την XRZ???? Καλά μας δουλεύετε? ή μόνο εγώ θα είμαι δολοφόνος, ή μόνο αυτή ή καμία μας. Και οι δύο ταυτόχρονα δεν γίνεται. Ή χάνετε λάδια όσοι το είπατε αυτό, ή δεν διαβάσατε τα προηγούμενα ποστ ή είστε δολοφόνοι. :P (αυτό το είπαν η Niyia και ο shaman προς ενημέρωση των πολιτών)

Ένα έχω να πω σε περίπτωση που πεθάνω.

XRZ,, Lorien, , Phoebe, Dark_Kronos(?) ,shaman(?), Metal_Lover(?) πρέπει να φύγουν...:P

Α, και ψηφίζω XRZ. :P

Και επίσης αν με την XRZ έχουμε ισοψηφία στο τέλος βάζω στοίχημα ότι θα μπει ο Λόριεν και θα με ψηφίσει. (βέβαια τώρα που το πα μπορεί να μην το κάνει...είδωμεν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μαμώτοοοοοοοοοοοοο θέλω να πωωωωωωωωωωωωωωω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πως γίνεται να λετε ότι θα ψηφίσετε τώρα εμένα και αύριο την XRZ???? Καλά μας δουλεύετε? ή μόνο εγώ θα είμαι δολοφόνος, ή μόνο αυτή ή καμία μας. Και οι δύο ταυτόχρονα δεν γίνεται.

σε αυτό συμφωνώ..




η Angie_Ann πρέπει να φύγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: Phoebe
  2. Angie_Ann:XRZ
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos: Μοlka
  5. dooo: XRZ
  6. (evouli): XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: Angie_Ann
  12. Molka: ΧRΖ
  13. Niyia: ΧRZ
  14. Phoebe: Αngie_Ann
  15. shaman:Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
Angie_Ann: 5
XRZ: 5
Phoebe: 2
Lorien: 1
Μοlka:1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αν μείνει ως έχει η λίστα, και γίνει ψηφοφορία για να βγει μία από τις δύο σας, πολύ ωραία θα περάσουμε! :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν μείνει ως έχει η λίστα, και γίνει ψηφοφορία για να βγει μία από τις δύο σας, πολύ ωραία θα περάσουμε! :clapup: :P

και θα με κάνετε και ρόμπα... θα είμαι σε ξένο σπίτι (ευτυχώς με ιντερνετ) και θα πρέπει να τους πω

"αχ, περιμένετε... πρέπει να μπω στο νετ να ψηφίσω γιατί κινδυνέυω να πεθάνω!!!" :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλά μας δουλεύετε? ή μόνο εγώ θα είμαι δολοφόνος, ή μόνο αυτή ή καμία μας. Και οι δύο ταυτόχρονα δεν γίνεται.


Χμμ... λογικο μεν, αλλα μηπος πευτει αποπροσανατολισμος;... Αν και συνεχιζω να εχω υποψιες για αλλους...

Παντος να σας ω την αληθεια δεν εχω καταλαβει ακομα που πατανε οσοι κατηγορουν την XRΖ... Η Angie_ann παλι εχει καπιες υποπτες κινισεις, αλλα πιο πολυ σε πορωμενο πολιτη μου κανει...

Εγω θα ψηφισω Molka, αποπροσανατολιζει και ειναι πολυ μουλοχτη, οπως ητανε και στον γυρο που ητανε δολοφονος, και ουτε τοτε την ειχαμε καταλαβει, παραμονων οταν μειναμε μονο εγω και αυτη... Οποτε προφανος ξερει να φηλαγετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω Molka, αποπροσανατολιζει και ειναι πολυ μουλοχτη, οπως ητανε και στον γυρο που ητανε δολοφονος, και ουτε τοτε την ειχαμε καταλαβει, παραμονων οταν μειναμε μονο εγω και αυτη... Οποτε προφανος ξερει να φηλαγετε

:laugh: Αν ήμουν δολοφόνος πάντως, δεν θα συμμετείχα τόσο στο παιχνίδι, όπως έκανα και τότε, γιατί καλώς ή κακώς, μόνο όσοι συμμετέχουν πολύ γίνονται στόχοι, οπότε το περίμενα αυτό sooner or later! :laugh:

edit: Τότε ναι, μπορούσες να με πεις μουλωχτή! Αλλά και τώρα; Νόου φρίκιν γουέι!:laugh:

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω προς τι η αλλαγή πλεύσης, και η τόση λατρεία προς το πρόσωπο της ξουρουζούλας και της άντζις all of a sudden :P

edit2: Και επίσης μόλις πρόσεξα ότι για χτες είχες ψηφίσει evouli ;)

edit3: Εχμ, γίνεται κάθε φορά που κάποιος αλλάζει ψήφο ή ψηφίζει για πρώτη φορά η whatever να δίνεται καινούρια λίστα των ψήφων και να μην γίνεται έντιτ η προηγούμενη; Ώστε να μην χρειάζεται να τρέχουμε 30 σελίδες πριν για να δούμε πως είχε η λίστα πριν τις τελευταίες ψήφους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ή χάνετε λάδια όσοι το είπατε αυτό, ή δεν διαβάσατε τα προηγούμενα ποστ ή είστε δολοφόνοι. :P (αυτό το είπαν η Niyia και ο shaman προς ενημέρωση των πολιτών)

?!?!?!? Ποτε το είπα αυτό? Είπα απλά ότι υποψιάζομαι εσάς τις δύο, όχι ότι είστε και οι δύο δολοφόνοι. Και χάσε όσα λάδια θες του λόγου σου. Χωρίς emoticon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
:laugh: Αν ήμουν δολοφόνος πάντως, δεν θα συμμετείχα τόσο στο παιχνίδι, όπως έκανα και τότε, γιατί καλώς ή κακώς, μόνο όσοι συμμετέχουν πολύ γίνονται στόχοι, οπότε το περίμενα αυτό sooner or later! :laugh:

edit: Τότε ναι, μπορούσες να με πεις μουλωχτή! Αλλά και τώρα; Νόου φρίκιν γουέι!:laugh:

Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω προς τι η αλλαγή πλεύσης, και η τόση λατρεία προς το πρόσωπο της ξουρουζούλας και της άντζις all of a sudden :P

edit2: Και επίσης μόλις πρόσεξα ότι για χτες είχες ψηφίσει evouli ;)

Εμενα μου φαινετε υποπτος ο τροπος που δρας... Ισως το "μουλοχτη" να μην ειναι η πιο καταληλη λεξη αλλα δεν ξερω πως να το εκφρασω...

Δεν εχω καμια λατρεια ουτε προς την xrz ουτε προς την angie. Απλα δεν εχω καταλαβει για πιον λογο καπιοι θεωρουν δολοφονο την XRZ, και θεωρω πως η angie μαλλον ειναι πολιτης. Αν θελεις μπορεις να μου εξηγισεις γιατι θα επρεπε να θεωρω την XRZ δολοφονο, και ισως να με πεισεις κιολας....
Και η αλαγη πλευσεις ειναι καθος βλεπω πως ψηφιζονται συνεχος οι ιδοι και δεν οδηγει πουθενα, ενω καπιοι εχουν ξεχαστει τελιος μεσα στο παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
edit3: Εχμ, γίνεται κάθε φορά που κάποιος αλλάζει ψήφο ή ψηφίζει για πρώτη φορά η whatever να δίνεται καινούρια λίστα των ψήφων και να μην γίνεται έντιτ η προηγούμενη; Ώστε να μην χρειάζεται να τρέχουμε 30 σελίδες πριν για να δούμε πως είχε η λίστα πριν τις τελευταίες ψήφους :D

αν η αλλαγή είναι εντός της ίδιας σελίδας το να ξαναματαγράψω τα ίδια λέγεται απλώς ...spam ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
και θα με κάνετε και ρόμπα... θα είμαι σε ξένο σπίτι (ευτυχώς με ιντερνετ) και θα πρέπει να τους πω

"αχ, περιμένετε... πρέπει να μπω στο νετ να ψηφίσω γιατί κινδυνέυω να πεθάνω!!!" :P:P:P:P

Don't worry, θα σε βγάλω εγώ από τη δύσκολη θέση. XRZ από εμένα, αφού θεωρώ την Angie πολίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: XRZ
  2. Angie_Ann:XRZ
  3. burbuja:Αngie_Ann
  4. Dark_Kronos: Μοlka
  5. dooo: XRZ
  6. (evouli): XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: Angie_Ann
  12. Molka: ΧRΖ
  13. Niyia: ΧRZ
  14. Phoebe: Αngie_Ann
  15. shaman:Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
XRZ: 6
Angie_Ann: 6
Lorien: 1
Μοlka:1
Phoebe: 1

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

__________________
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
αν η αλλαγή είναι εντός της ίδιας σελίδας το να ξαναματαγράψω τα ίδια λέγεται απλώς ...spam ;)

:hmm: Αν περιμένεις να πάμε στην επόμενη σελίδα? :whistle::angel: :P

~Εμενα μου φαινετε υποπτος ο τροπος που δρας... Ισως το "μουλοχτη" να μην ειναι η πιο καταληλη λεξη αλλα δεν ξερω πως να το εκφρασω...~

~Δεν εχω καμια λατρεια ουτε προς την xrz ουτε προς την angie. Απλα δεν εχω καταλαβει για πιον λογο καπιοι θεωρουν δολοφονο την XRZ, και θεωρω πως η angie μαλλον ειναι πολιτης. Αν θελεις μπορεις να μου εξηγισεις γιατι θα επρεπε να θεωρω την XRZ δολοφονο, και ισως να με πεισεις κιολας....
Και η αλαγη πλευσεις ειναι καθος βλεπω πως ψηφιζονται συνεχος οι ιδοι και δεν οδηγει πουθενα, ενω καπιοι εχουν ξεχαστει τελιος μεσα στο παιχνιδι...~

~Good for you ;) Δεν μπορώ να στο απαγορεύσω :P (αν και θα το ήθελα :devil:)~

~ Δεν θέλω να πείσω κανέναν ότι η ξουρουζού ή κάποιος άλλος είναι δολοφόνος, πόσο μάλλον να σου αλλάξω γνώμη. :P Ο μόνος λόγος που την ψηφίζω είναι γιατί με το που είπε κάτι το evouli, ψόφισε :P Και αυτό το κάτι ήταν εναντίον του ξουρουζουλιδίου! Οπότε, υπάρχουν 3 περιπτώσεις. 1) Το εβούλι είναι ρουφιάνος και μας έδειχνε την ξουρουζού ή κάποιον άλλο και εγώ κατάλαβα λάθος, 2) Το εβούλι είναι δολοφόνος, και για να σωθούν οι υπόλοιποι την θυσίασαν, αλλά πριν το κάνουν φρόντισε να μας μπερδέωει, 3) Δεν συμβαίνει τίποτα από όλα αυτά. Για λόγους που δεν μπορώ να εξηγήσω (καθώς είναι ενστικτογενείς), επιλέγω την πρώτη περίπτωση :P Αυτά, πρέπει να φύγω τώρα! ~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top