Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ΠΑιδιά μετά το θάνατο του εβουλίου όσοι από εσάς είστε πολίτες εφόσον γνωρίζετε ότι με το εβούλι συμφωνούμε από την αρχή του παιχνιδιού και από την αρχή ψηφίζω XRZ. Πως γίνεται να λετε ότι θα ψηφίσετε τώρα εμένα και αύριο την XRZ???? Καλά μας δουλεύετε? ή μόνο εγώ θα είμαι δολοφόνος, ή μόνο αυτή ή καμία μας. Και οι δύο ταυτόχρονα δεν γίνεται.Ή χάνετε λάδια όσοι το είπατε αυτό, ή δεν διαβάσατε τα προηγούμενα ποστ ή είστε δολοφόνοι. :P (αυτό το είπαν η Niyia και ο shaman προς ενημέρωση των πολιτών)

Ένα έχω να πω σε περίπτωση που πεθάνω.

XRZ,, Lorien, , Phoebe, Dark_Kronos(?) ,shaman(?), Metal_Lover(?) πρέπει να φύγουν...:P

Α, και ψηφίζω XRZ. :P

Και επίσης αν με την XRZ έχουμε ισοψηφία στο τέλος βάζω στοίχημα ότι θα μπει ο Λόριεν και θα με ψηφίσει. (βέβαια τώρα που το πα μπορεί να μην το κάνει...είδωμεν)

Καταρχήν, ΔΕΝ ΚΑΙΩ ΛΑΔΙΑ :mad:
Προφανώς αναφέρεσαι σε αυτό το ποστ :
μάλιστα....
οκ, δεν περίμενα για ευούλι, περίμενα για την αφεντιά μου να δολοφονηθεί...
παραμένω στην ψήφο μου για Angie_Ann κ για αύριο οδεύω για XRZ δαγκωτό... εκτός κ αν αλλάξουν οι συμπολίτες μου τις ψήφους τους κ παιχτεί τπτ προς XRZ μεριά από σήμερα ;)


ΥΣ.: XRZ? συγκεντρώσου λίγο στην διατριβή σου...γτ σε βλέπω συνέχεια online;):P έστω κ αν δε μιλάς τόσο όσο τις προηγούμενες ημέρες

ωστόσο, να σου πω πως όπως κ ο καθένας μας εδώ μέσα, έτσι κ εγώ αλλάζω άποψη από τα διάφορα που ποστάρονται στο μεταξύ. Κ για σένα έχω αρχίσει να αναθεωρώ, αν θες να ξέρεις...μην μπλέκεις όμως δολοφόνους με πολίτες γτ η στάση σου αυτή με βάζει σε σκέψεις... okz?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
2) Lorien (ψηφίζει πάντα τελευταία στιγμή, κάτι που το έκανε κ στον προηγούμενο γύρο του παιχνιδιού που είμασταν δολοφόνοι)
Εε....βασικα, ψηφιζω αρκετα νωρις γιατι απο πρωι ως μεσημερι ειμαι στη δουλεια χωρις ίντερνετ πλεον, οποτε...

Και επίσης αν με την XRZ έχουμε ισοψηφία στο τέλος βάζω στοίχημα ότι θα μπει ο Λόριεν και θα με ψηφίσει. (βέβαια τώρα που το πα μπορεί να μην το κάνει...είδωμεν)
Με αφορμη αυτο το σχολιο, να πω οτι η αγαπητη Angie μιλαει πααααρα πολυ, για ολους και ολα. Πολυ περισσοτερο απο οσο θα μιλουσε ενας απλος πολιτης που απλα μπαινει διαβαζει, κανει 1-2 σχολια και ψηφιζει. Εχει βγαλει τοσες θεωριες για ολα που ...ΟΤΙ και να γινει, καποια απο αυτες θα βγει αληθινη !! :lol: Πχ δεν εχω ψηφισει ουτε μια φορα τελευταια στιγμη σε αυτο το γυρο.

Θες ακομα να βαλουμε στοιχημα ; :P

Παντως πολλη κινηση το παιχνιδι. Καθε φορα πρεπει να διαβασω 10 σελιδες. Απο τις οποιες οι 3 ειναι της Angie :P

Επισης και το adespoto κανει μια απο τα ιδια, ενω η Molka μου θυμιζει λιγο το τευχος Αστεριξ "Η Διχονοια" :P

Και ο shaman εχει αιμοβορικες τασεις. Για να δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
ενω η Molka μου θυμιζει λιγο το τευχος Αστεριξ "Η Διχονοια" :P

Ο σκοπός μου ακριβώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ΜΑ η Angie_Ann είναι αθώα!!! Τι γίνετai εδώ πέρα;
επειδή πρέπει να πάω στη δουλειά σε λίγο και σχολάω αργά,δίνω την ψήφο μου στην Άντζι.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ο Lorien...γτ δε ψηφίζει? :hmm::hmm:χμμμμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ο Lorien...γτ δε ψηφίζει? :hmm::hmm:χμμμμμ...

Προσπαθεί να βρει αιτιολογία να μας πει γιατί θα ψηφίσει την Αντζι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Η Angie παιδιά θα σας χαιρετήσει σήμερα αλλά πριν φύγει θέλει να ζητήσει συγγνώμη από την Niyia και τον shaman που έγραψε ότι μπορεί να χάνουν λάδια. Βασικά το έγραψε για πλάκα αλλά μάλλον ήταν υπερβολή και έχετε δίκιο που την βρίζετε. :/:

Λοιπόν παιδιά ελπίζω να τη γλιτώσετε αλλά δύσκολο το βλέπω γιατί είναι πολλοί οι δολοφόνοι και λιγόστεψαν επικίνδυνα οι πολίτες. Πάντως τουλάχιστον σήμερα θα μάθω ποιοι ήταν οι δολοφόνοι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά ελπίζω να τη γλιτώσετε αλλά δύσκολο το βλέπω γιατί είναι πολλοί οι δολοφόνοι και λιγόστεψαν επικίνδυνα οι πολίτες. Πάντως τουλάχιστον σήμερα θα μάθω ποιοι ήταν οι δολοφόνοι. :hehe:


μπαρδόν?!??! πως θα το μάθεις??? :confused::confused::confused:

[λες και δεν τους ξέρεις αλλά τέσπα... ας μην το κάνουμε θέμα :whistle:]

επίσης είμαι πεπεισμένη ότι θα φύγω εγώ (θα περάσω βέβαια μια βόλτα κατά τις 8 για επιβεβαίωση... last words αύριο το πρωί όμως!-σε ξένο σπίτι θα μαι!)

παιδάκια να μην επιτρέψετε στους - 3 κατά τη γνώμη μου μιας και έχω και τη Miss για δολοφόνα:P- να κάνουν την ανατροπή μετά τις τελευταίους γύρους!

και όπως έχω ξαναπεί..

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ!!!!


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κατι δεν παει καλα με τα τελευτεα ποστ...
Η Angie πως ειναι τοσο συγουρι οτι θα φυγει;...Και πως θα μαθει πιοι ειναι οι δολοφονοι;....
Επισης πως 3; 5 αρχικα, η miss δολοφονα....4 μενουν.... Ομολογεις δλδ ξρζ οτι εισαι δολοφονος; Και εισαι τοσο σιγουρη οτι θα φυγεις σημερα; Η οτι οπια απο της δυο και αν φυγει, θα φυγει δολοφονος;....

Καπιον λακο εχει η φαβα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι καλέ μου Κρόνε :P

Απλά είμαι σίγουρη ότι εκτός από τη διαβολίνα υπάρχει και άλλο ένα άτομο που ήταν δολοφόνος και το φάγαμε χωρίς να το καταλάβουμε. Αν η λογική μου είναι σωστή (μελετώ τα πινακάκια μου για την ώρα και θα επανέλθω στις famous last words!!!) οι δολοφόνοι εντός παιχνιδιού έιναι 3. Αν έφευγε και η Angie θα γίνονταν 2 αλλά δεν το βλέπω :/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:rolleyes:

Xρζ αν είμαστε και οι 2 πολίτες πλάκα θα χει τελικά ε? Αλλά μπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά η επόμενη ψήφος στάνταρ στον κρόνο, κάνει σαν να θέλει όπως δήποτε να διώξει την άτζη, εδώ υπάρχουν δύο πιθανότητες..

Η ο κρόνος είναι δολοφόνος και βάζει σπιουνιές για να φυγει πολίτης ή είναι πραγματι η άτζη δολοφόνα και το ψάχνει πολλύ ο κρόνος, πρέπει να ερευνήσω, κάτι δεν πάει καλά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kανονιστε την πορεία σας! Εχω να βγω, δεν θα φτιαχνω ψηφοφορια παλι! Να αλλαξει καποιος ψηφο παραυτα πριν τα παρω στο κρανιο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδιά η επόμενη ψήφος στάνταρ στον κρόνο, κάνει σαν να θέλει όπως δήποτε να διώξει την άτζη, εδώ υπάρχουν δύο πιθανότητες..

Η ο κρόνος είναι δολοφόνος και βάζει σπιουνιές για να φυγει πολίτης ή είναι πραγματι η άτζη δολοφόνα και το ψάχνει πολλύ ο κρόνος, πρέπει να ερευνήσω, κάτι δεν πάει καλά:hmm:

Γιατι εβγαλες το συμπερασμα οτι θελω να φυγει οποσδηποτε η αντι; Αν ητανε ετσι θα την ειχα ψιφισει κιολας... Και τωρα οπως εχουν ερθει τα πραγματα δεν ξερω πια απο της δυο να ψηφισω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Η Angie παιδιά θα σας χαιρετήσει σήμερα αλλά πριν φύγει θέλει να ζητήσει συγγνώμη από την Niyia και τον shaman που έγραψε ότι μπορεί να χάνουν λάδια. Βασικά το έγραψε για πλάκα αλλά μάλλον ήταν υπερβολή και έχετε δίκιο που την βρίζετε. :/:

Λοιπόν παιδιά ελπίζω να τη γλιτώσετε αλλά δύσκολο το βλέπω γιατί είναι πολλοί οι δολοφόνοι και λιγόστεψαν επικίνδυνα οι πολίτες. Πάντως τουλάχιστον σήμερα θα μάθω ποιοι ήταν οι δολοφόνοι. :hehe:

Πως ξέρεις πως θα βγείς εσύ? Αφού είστε ισοπαλία με την ΧΡΖ...:hmm:
Επίσης, να ξαναμανάτονίσω πως ο Lorien (τυχαίως ή μη) ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΕ οταν ήταν online. Συγχωρήστε με αλλά μου βρωμάει σαπίλα αυτό. Δεν ψήφισε ούτως ώστε να βγεί ψηφοφορία μεταξύ των 2, να λείπουν ορισμένοι καθώς δεν θα βολεύει η ώρα κ το αποτέλεσμα να είναι υπέρ της ΧΡΖ (δεδομένου ότι την θεωρώ δολοφόνα)...ίσως γιαυτό η Angie_Ann να ξέρει πως θα βγει...

μπαρδόν?!??! πως θα το μάθεις??? :confused::confused::confused:

[λες και δεν τους ξέρεις αλλά τέσπα... ας μην το κάνουμε θέμα :whistle:]

επίσης είμαι πεπεισμένη ότι θα φύγω εγώ (θα περάσω βέβαια μια βόλτα κατά τις 8 για επιβεβαίωση... last words αύριο το πρωί όμως!-σε ξένο σπίτι θα μαι!)

παιδάκια να μην επιτρέψετε στους - 3 κατά τη γνώμη μου μιας και έχω και τη Miss για δολοφόνα:P- να κάνουν την ανατροπή μετά τις τελευταίους γύρους!

και όπως έχω ξαναπεί..

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΛΑΜΨΕΙ!!!!

:D


:/:Μα...κ οι 2 σας να είστε ΣΙΓΟΥΡΕΣ ότι θα φύγετε, τι να πω:hmm::hmm::hmm:...
ε ναι, κορίτσια 1 από τις 2 θα φύγει, το βλέπουμε αυτό μη μας το λέτε:P

Όσο για τους 3 δολοφόνους...τι εννοείς? Τόσοι έχουν παραμείνει στο παιχνίδι? Δλδ Μισσ, Youki, Ηunter (για τους οποίους δε μάθαμε τι ήταν)...2 απο αυτούς είναι δολοφόνοι? Εάν έχουμε ήδη φάει 2, τότε είμαστε καλά, τι φωνάζετε?

Ρε...πολύ βρώμα μιλάμε....

Κορίτσια? COOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατι εβγαλες το συμπερασμα οτι θελω να φυγει οποσδηποτε η αντι; Αν ητανε ετσι θα την ειχα ψιφισει κιολας... Και τωρα οπως εχουν ερθει τα πραγματα δεν ξερω πια απο της δυο να ψηφισω....

Δεν παίζει ρόλο που δεν την ψήφησες, το λές για να σπρώξεις άλλους να το κάνουν και ξέρεις πώς ακόμα και η δική σου ψήφος θα είναι άχρηστη, γιαυτό΄ψήφησες ασφαλές άτομο όπως π.χ. κάποιο δολοφόνο για να καλυφθείς:worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θα ψηφίσω την διαβολίνα εγώ για να αλλάξω το αποτέλεσμα να δω τι θα γίνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μεταλ συγκεντρώσου, δεν κάνω πλάκα! Αμα ισοψηφίσουν, εγώ φευγω και θα μάθετε αυριο ποιος εφυγε! :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
O Μέταλ πάντως αν διαβάσετε όλα τα προηγούμενα ποστ δεν με έχει ψηφίσει...Είχε ψηφίσει evouli και μετά δεν ξαναψήφισε. Τουλάχιστον εγώ που τα διάβασα 2 φορές αυτό είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top