Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μεταλ συγκεντρώσου, δεν κάνω πλάκα! Αμα ισοψηφίσουν, εγώ φευγω και θα μάθετε αυριο ποιος εφυγε! :mad::P

Τώρα που το λές λέω να αλλάξω και εγώ:hmm::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: XRZ
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. burbuja: Angie_Ann
  4. Dark_Kronos: Angie_Ann
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: evouli
  12. Molka: XRZ
  13. Niyia: Angie_Ann
  14. Phoebe: Angie_Ann
  15. shaman: Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


Mετράτε, πρεπει να παω για μπάνιΟ!

7 Angie
5 ΧΡΖ!

Famous last words Αngie μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Νομίζω ο Πίνακας είναι λάθος... δείτε εδώ #422


Επίσης, εγώ είχα αλλάξει την ψήφο μου σε ΧΡΖ...:/:
ο Kronos σε Molka
k o Metal_Lover σε Angie_Ann


τι γίνεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι????? διαπλοκέςςςςςςςς...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Νομίζω έχει γίνει λάθος...αλλά okz , δεν θα βγάλω εγώ το φίδι από την τρύπα :)

Eγώ ψήφισα ΧΡΖ πάντως ( #400.)...όλα κ όλα, αλλά ο Πίνακας δείχνει άλλο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τελικά ποιος έχει φύγει; Μπερδεύτηκα :blink:! Εχουμε ισοψηφία ή όχι; Άντε και θέλω να φύγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ο Μεταλ δεν με έχει ψηφίσει σε κανένα ποστ του και φαίνεται αυτό και από τα τελευταία μηνύματα στο προφίλ του...Η Νiyia δεν με ψήφισε..O Kronos δεν με ψήφισε...

Τέλος πάντων, παιχνίδι είναι. :)

Last Words!!!

Πιστεύω ότι σύντομα οι προβλέψεις μου θα βγουν αληθινές γιαυτό ψηφίστε και ψοφήστε τους δολοφόνους :hehe: Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία πολιτάκια αυτού του γύρου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@niyia, την ψηφο απο μενα στην angie την εβαλε το καγιρι αφου της το ζητησα τηλεφωνικα γιατι επεσε η dsl μου και δεν μπορουσα να μπω, αλλα προφανος ξεχασε να σας ενημερωσει...
Τωρα γενικοτερα τι γινετε με την λιστα δεν ξερω...
Και μαλλον εκανα λαλακια που ψηφισα την angie τελικα αλλα τωρα ειναι αργα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:hmm:weirdddddddddddd....




ΥΣ.: Παιδιά, επειδή κρατάω σημειώσεις με τις ψήφους σε μπλοκάκι με το που βλέπω τα ποστς με τις ψήφους του καθένα, είχα δει την αλλαγή ψήφου του Metal σε Angie_Ann....τώρα όντως δεν βλέπω το ποστ του αυτό...
Μπααααααααααααααααααα....δεν πάω καλά :worry::worry: :worry::worry:
Είναι σοβαρό λέτε? Θα ζήσω?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
@niyia, την ψηφο απο μενα στην angie την εβαλε το καγιρι αφου της το ζητησα τηλεφωνικα γιατι επεσε η dsl μου και δεν μπορουσα να μπω, αλλα προφανος ξεχασε να σας ενημερωσει...
Τωρα γενικοτερα τι γινετε με την λιστα δεν ξερω...
Και μαλλον εκανα λαλακια που ψηφισα την angie τελικα αλλα τωρα ειναι αργα...:/:

Τότε κρόνε τι έλεγες ότι δεν ψήφησες την άτζη;:confused: θα μας τρελάνεις;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τότε κρόνε τι έλεγες ότι δεν ψήφησες την άτζη;:confused: θα μας τρελάνεις;:P:P

Δεν την ειχα ψηφισει. Οταν κανανε η αντζι και η χρζ αυτα τα δυο περιεργα ποστ αρχισα να σκευτομαι οτι πρεπει να ψηφισω καπια απο της δυο και δεν προλαβα να ψηφισω γιατι επεσε η dsl μου, ετσι εστειλα μνμ στην καγιρα αν μπορει να θεωρισει ως ψηφο μου την αντζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τελικά εμένα που κόντεψα να σκοτωθώ στο δρόμο για να είμαι μπροστά σε νετ πριν τις 8,30 (και δεν προλαβα κιόλς!) θ μου πείτε αν πέθανα ή όχι???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: XRZ
  2. Angie_Ann: XRZ
  3. burbuja: Angie_Ann
  4. Dark_Kronos: Angie_Ann
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: evouli
  12. Molka: XRZ
  13. Niyia: XRZ
  14. Phoebe: Angie_Ann
  15. shaman: Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!



ΕΚΑΝΑ COPY-PASTE από τη τελευταία λίστα της kajira...
ΑΛΛΑΞΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΟΥ ΣΕ XRZ!!!! (δείτε pls προηγούμενο ποστ μου
#400)

τώρα εγώ γτ βλέπω ισοπαλία ?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν τα υπολογιζω σωστα φευγει η angie_ann... Αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αν τα υπολογιζω σωστα φευγει η angie_ann... Αλλα δεν ειμαι σιγουρος...

μπορείς να μου το εξηγήσεις κ σε μένα γτ έχω κολλήσει σε παρακαλώ? :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μπορείς να μου το εξηγήσεις κ σε μένα γτ έχω κολλήσει σε παρακαλώ? :):P

Λαθος τα υπολογισα... Μαλλον ισσοπαλια ειναι οντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλέ πείτε μου αν πέθανα!!!:P:P:P

έχουμε και δουλειές, θα με βρίσουν εδώ πέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σας παρακαλώ, ας κάνει κάποιος την σημερινή λίστα από την αρχή, γιατί δεν είμαι καλά και δεν μπορώ. Μου ειπε πριν η Αντζι πως ο Μέταλ δεν την είχε ψηφίσει, ενώ φαινόταν να την έχει ψηφίσει και πήγα να την κάνω από την αρχή με ...ολέθρια αποτελέσματα, αφού μιλούσα και στο τηλ. ταυτόχρονα! Ας το κάνει κάποιος ήρεμα και προσεκτικά και ας το ποστάρει.. πλιιιιζ!

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ έκανα πριν τον Πίνακα της kajira κ έβγαλα ισοπαλία. (το βλέπετε παραπάνω το ποστ μου)

Αν θέλει κ κάποιος άλλος ας κάνει πάλι τον Πίνακα από την αρχή να το διασταυρώσουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eφόσον ο μεταλ έμεινε στο εβούλι , η λίστα της νιγια είναι σωστή και είναι 6-6.

Οπότε ανέβασε ψηφοφορία ι γκες... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ανεβασα ψηφοφορια η οποια θα μεινει ανοιχτη για 30 λεπτα απο τωρα (ναι κανω δουλεια ΣΕ αφου λειπουν και οι δυο τους :bleh: ) οποια ασχετα posts γινουν θα διαγραφουν χωρις προειδοποιηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top