Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: Phoebe
  2. Angie_Ann: shaman
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos: evouli
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: evouli
  12. Molka:
  13. Niyia: Angie_Ann
  14. Phoebe: Αngie_Ann
  15. shaman:
  16. XRZ: Angie_Ann
Angie_Ann: 4
Phoebe: 2
XRZ: 2
shaman: 1
evouli: 2
Lorien: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τώρα εσύ ή δολοφόνος είσαι και με δουλεύεις ή δολοφόνος είσαι και με δουλεύεις.

A μπορεί να είσαι και πολίτης. :P


Τώρα άν σου πώ ότι το ΄'ιδιο σκέυτομαι και για σένα θα το πιστεψεις; σκέυτομαι ότι ή δολοφόνα και μετά ότι μπορεί να στοχέυεις στα λόγια των άλλων και να είσαι πράγματι πολίτης:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E καλά ντε, δεν θα της έβαζα ψήφο απλά! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ψηφίζω Angie_Ann τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μου ήρθε σημαντική αναλαμπή!!!! η ξουρουζού και ο shaman είναι δολοφόνοι, γιατί παλεύανε να μπουν στο μσν (για να συμμετέχουν στη συζήτηση που γίνεται πριν τις δολοφονίες)!!!!

άντε, άντε ένας ένας θα αποκαλυφθείτε ΟΥΛΟΙ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μου ήρθε σημαντική αναλαμπή!!!! η ξουρουζού και ο shaman είναι δολοφόνοι, γιατί παλεύανε να μπουν στο μσν (για να συμμετέχουν στη συζήτηση που γίνεται πριν τις δολοφονίες)!!!!

άντε, άντε ένας ένας θα αποκαλυφθείτε ΟΥΛΟΙ.:P

τι λες ωρή???

Καταρχήν αυτός που με βοήθησε να μπω ήταν ο Metal_Lover, αλλά και πάλι τον κάνει αυτόν ή εμένα δολοφόνους?!!??!

κατά δεύτερον έχω deadline για το Paper αύριο και πρέπει να καταφέρω να συννενοούμαι ΑΜΕΣΑ με την μεταδιδακτορική που με βοηθάει για να κάνουμε επι τόπου τις διορθώσεις!

There's life outside the game, u know! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Δεν πάλευε κανείς, το μσν της ξουρουζου δεν εμπαινε και είπαμε να βοηθήσουμε.
Πίστευε ότι θες. Έγκυος είσαι. θα σου χαλάσουμε χατήρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μου ήρθε σημαντική αναλαμπή!!!! η ξουρουζού και ο shaman είναι δολοφόνοι, γιατί παλεύανε να μπουν στο μσν (για να συμμετέχουν στη συζήτηση που γίνεται πριν τις δολοφονίες)!!!!

άντε, άντε ένας ένας θα αποκαλυφθείτε ΟΥΛΟΙ.:P
Kι έχεις κάνει και δολοφόνος, τρομάρα σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
μου ήρθε σημαντική αναλαμπή!!!! η ξουρουζού και ο shaman είναι δολοφόνοι, γιατί παλεύανε να μπουν στο μσν (για να συμμετέχουν στη συζήτηση που γίνεται πριν τις δολοφονίες)!!!!

άντε, άντε ένας ένας θα αποκαλυφθείτε ΟΥΛΟΙ.:P

Ακριβώς...Και αυτοί οι δύο οι μοχθηροί δολοφόνοι μαζί με τον Λόριεν σχεδίασαν την προσεχή δολοφονία. ;)

Λες να είναι ο Metal_Lover δολοφόνος; Ήταν ονλαιν σήμερα το πρωι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά... θα σας στείλω αντίτυπο του paper και υπ.δήλωση της μεταδιδακτορικής ερευνήτριας που είναι co-author ότι είναι σπίτι της σήμερα και συνεννοούμαστε μέσω msn... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ακριβώς...Και αυτοί οι δύο οι μοχθηροί δολοφόνοι μαζί με τον Λόριεν σχεδίασαν την προσεχή δολοφονία. ;)

Μαζί με την Angie_Ann πάντα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Λες να είναι ο Metal_Lover δολοφόνος; Ήταν ονλαιν σήμερα το πρωι. :P
Πώς και δεν το σκέφτηκα τόσες μέρες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
λογικα παει και η angie λοιπον.. ενας ενας φευγουμε τα πολιτακια..εγω παντως αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι ακριβως δεν σας φωτιζει το λαμπακι στον εγκεφαλο: η xrz ηταν πρωτη και καλυτερη υποψηφια σε δυο ψηφοφοριες οι οποιες παντα κατεληξαν στην απομακρυνση ενος αλλου ασχετου που ηρθε απ'το πουθενα.. ψηφισαν 2-3 angie και ορμησατε ολοι.. η καθοδηγηση γινεται πεντακαθαρα και χαμπαρι δεν εχετε παρει.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Phoebe από εμένα, επιμένω ακόμα περισσότερο από χτες στην ενοχή της μετά από όλα όσα διάβασα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εν πασει περιπτωσει, επειδη για πρωτη φορα εχω την αισθηση οτι θα δολοφονηθω το μεσημερι, ενα θα σας πω για να συνεισφερω στη γνωση και στη μαθηση :P: μαθετε να διαβαζετε πισω απο τις λεξεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe από εμένα, επιμένω ακόμα περισσότερο από χτες στην ενοχή της μετά από όλα όσα διάβασα ;)

Αχ Molka... πλανάσαι πλάνη οικτρά :P ( το έγραψα σωστα; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
λογικα παει και η angie λοιπον.. ενας ενας φευγουμε τα πολιτακια..εγω παντως αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι ακριβως δεν σας φωτιζει το λαμπακι στον εγκεφαλο: η xrz ηταν πρωτη και καλυτερη υποψηφια σε δυο ψηφοφοριες οι οποιες παντα κατεληξαν στην απομακρυνση ενος αλλου ασχετου που ηρθε απ'το πουθενα.. ψηφισαν 2-3 angie και ορμησατε ολοι.. η καθοδηγηση γινεται πεντακαθαρα και χαμπαρι δεν εχετε παρει.. :(

Αν αυτό σου το μήνυμα ήταν το "πίσω από τις λέξεις" και εν τέλει δολοφονηθείς σήμερα, θα σκίσω τα πτυχία μου ΚΑΙ θα ψηφίσω ξουρουζού!

Αχ Molka... πλανάσαι πλάνη οικτρά :P ( το έγραψα σωστα; :P)

Δεν πειράζει, θα το αντέξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top