Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Eγώ να μη παίτσω καθόλου δλδ; :cry_x::cry_x::crazy:

:confused:


:console:



:baby:



ενταξει, παιτσε...


αλλα να μη βοηθας κανεναν γιατι θα σε.....










:xtipao:









:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νι αμέ. Βάζω τις προκηρύξεις! :P
Ευούλι.. δεν μπορείς να ξαναμιλήσεις! :D Και ήσουν και ένα απλό ..πολιτάκι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • evoulideadyu3.jpg
    evoulideadyu3.jpg
    135.2 KB · Εμφανίσεις: 87

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλά... θα σας στείλω αντίτυπο του paper και υπ.δήλωση της μεταδιδακτορικής ερευνήτριας που είναι co-author ότι είναι σπίτι της σήμερα και συνεννοούμαστε μέσω msn... :P
i'm waiting.....:P:P:P
crazy crazy girl <χοροπηδηχτά>:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ δεν βοηθάω κανέναν! :cry_x::crazy:
Κάποιος να φτιάξει πινακάκι, βαριέμαι πάλι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
:hello:


δεν μιλησα, απλα χαιρετησα..
:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: Phoebe
  2. Angie_Ann: shaman
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos: (evouli)
  5. dooo: XRZ
  6. (evouli): XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: (evouli)
  12. Molka: Phoebe
  13. Niyia: Angie_Ann
  14. Phoebe: Αngie_Ann
  15. shaman:Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
Angie_Ann: 5
Phoebe: 3
XRZ: 2
shaman: 1
Lorien: 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πολύ Hollywood. Κούνησε το χέρι πριν πεθάνει :P

Χμμμ.... στάχτη στα μάτια η δολοφονία ή την ξεφορτώθηκαν γιατί τα έλεγε σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
μάλιστα....
οκ, δεν περίμενα για ευούλι, περίμενα για την αφεντιά μου να δολοφονηθεί...
παραμένω στην ψήφο μου για Angie_Ann κ για αύριο οδεύω για XRZ δαγκωτό... εκτός κ αν αλλάξουν οι συμπολίτες μου τις ψήφους τους κ παιχτεί τπτ προς XRZ μεριά από σήμερα ;)


ΥΣ.: XRZ? συγκεντρώσου λίγο στην διατριβή σου...γτ σε βλέπω συνέχεια online;):P έστω κ αν δε μιλάς τόσο όσο τις προηγούμενες ημέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν αυτό σου το μήνυμα ήταν το "πίσω από τις λέξεις" και εν τέλει δολοφονηθείς σήμερα, θα σκίσω τα πτυχία μου ΚΑΙ θα ψηφίσω ξουρουζού!

Έλα να βλέπω πτυχία να σκίζονται :P!

Πάντως πέρα από την πλάκα το ποστ του εβουλι με έβαλε και εμένα σε σκέψεις :hmm:! Καλύτερα πάντως η XRZ να βγει αυριο για να δούμε και τι ήταν ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μάλιστα.. προχειροδουλειά μου φαίνεται η προκύρηξη, πιθανότατα την έφτιαξαν σήμερα τελευταία στιγμή, όταν είδα τα ποστς του ευουλίου..

Ίσως όμως να την προόριζαν για φούντο ήδη από χτες, και απλά να είναι lame γραφίστες :P

Όπως και να έχει, είτε παραπλανούμαι είτε όχι, ψηφίζω XRZ, και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα παίρνει τις ψήφους μου για λίγο καιρό. Την Phoebe την θεωρώ ακόμα τοπ ύποπτη βεβαίως, οπότε μην νομίζεις ότι σε ξέχασα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μάλιστα.. προχειροδουλειά μου φαίνεται η προκύρηξη, πιθανότατα την έφτιαξαν σήμερα τελευταία στιγμή, όταν είδα τα ποστς του ευουλίου..

Ίσως όμως να την προόριζαν για φούντο ήδη από χτες, και απλά να είναι lame γραφίστες :P

Όπως και να έχει, είτε παραπλανούμαι είτε όχι, ψηφίζω XRZ, και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα παίρνει τις ψήφους μου για λίγο καιρό. Την Phoebe την θεωρώ ακόμα τοπ ύποπτη βεβαίως, οπότε μην νομίζεις ότι σε ξέχασα :devil:


πφφφφφ (βάλτε εδώ emoticon ψηλομύτας)...

μα καλά... για τόσο ερασιτέχνη με έχετε? Να με κατηγορείτε για δολοφόνο μπορώ να το αντέξω...

να με κατηγορείτε για ερασιτέχνη στη "δουλειά" μου (αν ήμουν δολοφόνος θα σκότωνα τον κυνηγό μου όταν μάλιστα λέει "αν πεθάνω ξέρετε ποιος φταίει?" ) ε, αυτό δεν μπορώ να το ανεχτώ!!!! :mad::mad::mad:


:P:P:P:P


και όπως έχω ξαναπει... Η αλήθεια θα λάμψει!!!!! :P



εντιτ.: και πάω να ακολουθήσω τη συμβουλή της Niyia Που έχει εκατό δίκια στο θέμα ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εφτιαξαν δηλαδή τελευταία στιγμή την προκύρηξη? Αυτό είναι μάλλον στάχτη στα μάτια...
Παραμένω Angie_Ann! Ας φύγει, και από αύριο ξρζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: Phoebe
  2. Angie_Ann: shaman
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos: (evouli)
  5. dooo: XRZ
  6. (evouli): XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: Angie_Ann
  12. Molka: ΧRΖ
  13. Niyia: ΧRZ
  14. Phoebe: Αngie_Ann
  15. shaman:Angie_Ann
  16. XRZ: Angie_Ann
Angie_Ann: 5
XRZ: 4
Phoebe: 2
shaman: 1
Lorien: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

>>>>Dark_Kronos πρέπει να αλλάξεις ψήφο!

2ο έντιτ:έβαλα την ψήφο της Niyia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μάλιστα.. προχειροδουλειά μου φαίνεται η προκύρηξη, πιθανότατα την έφτιαξαν σήμερα τελευταία στιγμή, όταν είδα τα ποστς του ευουλίου..

Ίσως όμως να την προόριζαν για φούντο ήδη από χτες, και απλά να είναι lame γραφίστες :P

Όπως και να έχει, είτε παραπλανούμαι είτε όχι, ψηφίζω XRZ, και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα παίρνει τις ψήφους μου για λίγο καιρό. Την Phoebe την θεωρώ ακόμα τοπ ύποπτη βεβαίως, οπότε μην νομίζεις ότι σε ξέχασα :devil:


δλδ αλλάζεις την ψήφο σου σε XRZ τώρα? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχχχ, βρε παιδιά, πάλι κατάφεραν να σας στέψουν σε άλλο πρόσωπο???
Εγώ τελικά πιστεύω οτι ΚΑΙ Phoebe ΚΑΙ XRZ είναι δολοφόνοι...
Όντως η προκήρυξη για το ευούλι μάλλον πάει να ρίξει στάχτη στα μάτια, καθώς επίσης είδα σήμερα τώρα που μπήκα μσν, οτι η Phoebe ήταν online, (και πιστέψτε με, είναι σπάνια online :whistle: ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
λογικα παει και η angie λοιπον.. ενας ενας φευγουμε τα πολιτακια..εγω παντως αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι ακριβως δεν σας φωτιζει το λαμπακι στον εγκεφαλο: η xrz ηταν πρωτη και καλυτερη υποψηφια σε δυο ψηφοφοριες οι οποιες παντα κατεληξαν στην απομακρυνση ενος αλλου ασχετου που ηρθε απ'το πουθενα.. ψηφισαν 2-3 angie και ορμησατε ολοι.. η καθοδηγηση γινεται πεντακαθαρα και χαμπαρι δεν εχετε παρει.. :(

εν πασει περιπτωσει, επειδη για πρωτη φορα εχω την αισθηση οτι θα δολοφονηθω το μεσημερι, ενα θα σας πω για να συνεισφερω στη γνωση και στη μαθηση :P: μαθετε να διαβαζετε πισω απο τις λεξεις.. :)

Με βάση τις παραπάνω παραθέσεις από έναν ΠΟΛΙΤΗ, αλλάζω την ψήφο μου σε XRZ...

& δηλώνω ότι αρχίζουν κ μου βρωμάνε σαπίλα οι εξής :
1) Metal_Lover (τάχα ψηφισε evouli για να μην τον υποψιαστούμε)
2) Lorien (ψηφίζει πάντα τελευταία στιγμή, κάτι που το έκανε κ στον προηγούμενο γύρο του παιχνιδιού που είμασταν δολοφόνοι)
3) adespoto (από που κ ως που, κάποιος ο οποίος δεν έχει πει μια κουβέντα στο παιχνίδι , βλ.Founes, είναι ρουφιάνος?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Niyia, τον ξέρω τον Φουνες, αν δεν ήταν ρουφιάνος θα έλεγε τις γνωστές βλακείες του τύπου "πεινάω", "είμαι βαμπίρ" και δε συμμαζεύεται. Γενικά παίζει πολύ διαφορετικά απ'οτι σε προηγούμενους γύρους όπου έχει τύχει να είναι είτε δολοφόνος είτε πολίτης. Φαίνεται δηλαδή οτι μάλλον θέλει να μας δείξει κάτι. Βέβαια θα μου πεις, γιατί δεν τον έχουν ξεπαστρέψει οι δολοφόνοι. Ίσως για να μην καρφωθούν.

Αλλά έτσι κι αλλιώς μπορείς να διαβάσεις το ποστ που έκανα σημερα, όπου γράφω οτι ψηφίζω με βάση κυρίως το ένστικτο γιατί κατάλαβα οτι δεν έχει κανένα νόημα να ψάχνεις τον Αλέξη πίσω από τις λέξεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
... καθώς επίσης είδα σήμερα τώρα που μπήκα μσν, οτι η Phoebe ήταν online, (και πιστέψτε με, είναι σπάνια online :whistle: ).

Ενίσταμαι :P!!! Απο τότε που ανακάλυψα το μσν στην δουλεια ειμαι κάθε μέρα μέσα, μάλλον εσύ έχεις καιρό να μπείς το πρωί ;):P! Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ σε υποπτευομαι :hmm:! Χμμμ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ενίσταμαι :P!!! Απο τότε που ανακάλυψα το μσν στην δουλεια ειμαι κάθε μέρα μέσα, μάλλον εσύ έχεις καιρό να μπείς το πρωί ;):P! Όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ σε υποπτευομαι :hmm:! Χμμμ... :P

Σοβαρά; όταν είμασταν δολοφόνοι δεν το είχες ανακαλύψει ακόμα? :P
Ή κάποιες μέρες μετά? :D
Don't mess with me γιατί θα σας αποκαλύψω όλους και θα ψάχνεστε μετά. :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top