Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χμμ λες πίσω από το αθώο βλέμμα της να κρύβεται ένας ψυχρός δολοφόνος με τρομερή δύναμη?(πολύ χίροζ βλέπω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χμμ λες πίσω από το αθώο βλέμμα της να κρύβεται ένας ψυχρός δολοφόνος με τρομερή δύναμη?(πολύ χίροζ βλέπω:P)

ναι είναι ο Syler δεν το ήξερες??? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ΜΑ η Angie_Ann είναι αθώα!!! Τι γίνετai εδώ πέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΜΑ η Angie_Ann είναι αθώα!!! Τι γίνετai εδώ πέρα;

λέει από μόνη της η Angie_Ann...

[εδώ που τα λέμε δεν έχω ακούσει και κανένα δολοφόνο να βγει και να πει

"γεια σας! Είμαι ένας από τους δολοφόνους!" :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΜΑ η Angie_Ann είναι αθώα!!! Τι γίνετai εδώ πέρα;

ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα... σόρι, αλλα μου φανηκε πολύ αστειο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ναι είναι ο Syler δεν το ήξερες??? :P:P:P

Όσο πάω και σε συμπαθώ!Τι καλή κοπέλα!Δεν σε ψηφίζω με τίποτα οπότε!Δεν με εμπνέεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
λέει από μόνη της η Angie_Ann...

[εδώ που τα λέμε δεν έχω ακούσει και κανένα δολοφόνο να βγει και να πει

"γεια σας! Είμαι ένας από τους δολοφόνους!" :P]

Nαι αλλά εγώ είμαι πρωτότυπο παιδί και ξεφεύγω από τα συνηθισμένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ατζη άν απο μένα, το παίζει διπλό ταμπλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Angie_Ann κ από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μια υπερδιογκωμένη τσίμπλα στο μάτι μου με εμποδίζει να ψηφίσω τώρα, κάνω ριβιού ποστ, πινακάκια κτλ και επιστρέφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Βασικά όντως καλύτερα να βγω γιατί θα με φάει η περιέργεια ποιοι είναι οι δολοφόνοι δεν αντέχω άλλο και θέλω να τους μάθω!!! :D :D :D

Απλώς άμα σκοτώσετε πάλι πολίτη βλέπω τους δολοφόνους να νικάνε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. adespoto: Phoebe
  2. Angie_Ann: shaman
  3. burbuja:
  4. Dark_Kronos: evouli
  5. dooo: XRZ
  6. evouli: XRZ
  7. Founes: Phoebe
  8. Idril: Lorien
  9. Lorien:
  10. mania: Angie_Ann
  11. Metal_Lover: evouli
  12. Molka:
  13. Niyia: Angie_Ann
  14. Phoebe: XRZ
  15. shaman:
  16. XRZ: Angie_Ann
  17. Youki:
Angie_Ann: 3
Phoebe: 2
XRZ: 3
shaman: 1
evouli: 2
Lorien: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
evouli θα το ρίξω γιατί έχει εμμονή με XRZ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Τα προηγούμενα ποστ δε βοηθάνε και πολύ...
Κάπου μεταξύ Αντζι_Ανν, ΧΡΖ, Εβούλι και Φίμπι είμαι κι εγώ.
Αλφαβητικά:
Η Άντζι έχει το ύφος που έχει σε κάθε παιχνίδι, δεν ξέρω αν αυτό είναι γιατί είναι πάλι πολίτης ή γιατί είναι καλή ηθοποιός...
Το Εβούλι έχει εμμονές με κάποια πρόσωπα...
Η Φίμπι... απλά μου το βγάζει ρε παιδι μ :P
Η ΧΡΖ ομολογώ ότι δεν μου έκανε για κίλλερ, αλλά αφού την κατηγορούν όλοι αυτοί...
Αλλά δεν ψηφίζω ακόμα. Αργότερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επειδή διέφυγα τον κίνδυνο αλλάζω την ψήφο μου και θα ψηφίσω αυτή που υποπτευόμουν! Δηλαδη την Angie_Ann ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι βγήκαν παγανιά...:hehe: Λογικά μέχρι τις 8 θα ξέρω ποιοι είστε πουλάκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι βγήκαν παγανιά...:hehe: Λογικά μέχρι τις 8 θα ξέρω ποιοι είστε πουλάκια μου.

Πάλι κάνεις αυτό που κανει τους άλλους να σε υποπτέυοντε, λές ότι οι δολοφόνοι βγήκαν παγανιά για να μπερδέψεις αυτούς που ακόμα δεν σε ψήφησαν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ε? Καλά βρε Μάνια μου ότι πεις. Ούτως ή άλλως στο τέλος βγαίνει ποιοι ήτανε οι δολοφόνοι οπότε θα φανεί τι ήμουν ;)

Και ποιοι με παγίδευσαν στα δίχτυα τους. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ε? Καλά βρε Μάνια μου ότι πεις. Ούτως ή άλλως στο τέλος βγαίνει ποιοι ήτανε οι δολοφόνοι οπότε θα φανεί τι ήμουν ;)

Και ποιοι με παγίδευσαν στα δίχτυα τους. :hehe:

Αστα αυτά, έχεις κακή στάση:mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Τώρα εσύ ή δολοφόνος είσαι και με δουλεύεις ή δολοφόνος είσαι και με δουλεύεις.

A μπορεί να είσαι και πολίτης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top