Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
fandago
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σου εξήγησα το δικό μου σκεπτικό και δεν ξέρω καν πως οι άλλοι σκέφτονται και νομίζω έδωσα και επιχειρήματα :worry:

Επίσης βάση πιθανοτήτων ακόμα κι αν διώχναμε τώρα δολοφόνο δεν θα το ξέραμε καν!

Το ότι στο τελευταίο ήμασταν κοντά ήταν επειδή α) βγάλαμε το ρουφιάνο και β) η καγίρα είπε ότι βοηθούσε τους πολίτες άρα ήταν λογικότατο να τους βρούμε εύκολα ;)

Και αν χαλάσει το νύχι μου επειδή σου απαντάω και μόλις το τέλειωσα αύριο θα σε ψηφίσω για δολοφόνο :P (και ναι είναι αρκετό επιχείρημα για εμένα αυτό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια, μην το κανετε και τοσο θεμα το πιοι και γιατι ψηφισαν Hunter, αλλωστε γιατι οι δολοφονοι να κρυφτικαν ψηφιζοντας τον hunter και οχι ψηζοντας ασχετους;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ που δν πρόλαβα είμαι εκτός?(ο ξεκάρφωτος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Φθου ! Δε προλαβα να ψηφιθω. Θα ψηφιθω ομωθ αυριο θιγουρα. !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εκτός απροοόπτου πιστεύω πως το πέρασα. :bigarmhug





Λεπόν, ψηφίζετε όλοι μέχρι τις 8 το βράδυ (αλλιώς bye-bye Kansas :P). Δεν αρχίζετε λέω 'γω σιγά-σιγά; :P
Δεν ξέρω Lorien,μπορεί να μας έδιωξαν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
famous last Words:


καλα να περαστε :) και fandago ξαναλεω - παιχνιδι ειναι, μην το παιρνεις τοσο κατακαρδα ολο το θεμα.
@καγιρα - οταν δηλωθηκα δεν επαιζαν τα σεναρια που εχω αυτες της ημερες - ζηταω συγγνωμη :)

και παλι καλα να περνατε οι υπολοιποι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για μια μέρα δεν πειράζει να μη ψηφίσετε Βασιλάκη και ..Τούιτι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
καλα να περαστε :) και fandago ξαναλεω - παιχνιδι ειναι, μην το παιρνεις τοσο κατακαρδα ολο το θεμα.
Πραγματικά ξαναπέστο, γιατί δεν το έχω καταλάβει...:confused:
Δεν παίρνω τίποτα κατάκαρδα, απλά είπα ότι ήταν ανούσια αυτή η ψηφοφορία. Ήταν σαν να ψηφίσαμε την Corpse που δεν συμμετέχει σε αυτό το παιχνίδι και τώρα να ξεκινάει από την αρχή. Μιλάω μήπως άλλη γλώσσα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωραια να το πω τελειως διαφορετικα : νταξει μην δινεις πολλη σημασια, ενα παιχνιδι ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ωστόσο τελικά στον προηγούμενο γύρο, ήσασταν πολύ κοντά στο να βγάλετε στη σειρά τους δολοφόνους, κάτι που κάποιος είχε θεωρήσει αδύνατο.:)

Πολύ απλά γιατί καρφώνονταν, έβγαζε μάτι ποιοι ήταν βρε παιδί μου, πως να το κάνουμε.. Εξακολουθώ να υποστηρίζω ότι είναι αδύνατο να βγουν 4 ή 5 δολοφόνοι στη σειρά, από τον πρώτο γύρο! Εννοείται ότι είναι απαραίτητη συνθήκη να μην καρφώνονται μόνοι τους και μεταξύ τους.

Μη συγκρίνουμε τα άσχετα. Στον προ-προηγούμενο γύρο που διετέλεσα δολοφόνα, ο μόνος που είχε καρφωθεί ήταν το Hunterίδιο, τις υπόλοιπες έπρεπε να τελειώσει σχεδόν το παιχνίδι για να μας βρείτε, απλά και μόνο γιατί δεν την ψάχναμε και πολύ, δεν λέγαμε και πολλά πολλά :P Με δεδομένη αυτήν την συμπεριφορά πιστεύω ότι είναι αδύνατον να ψηφιστούν όλοι οι δολοφόνοι με τη μία ;)

εδιτ: Μιας και δεν προλαβαίνω να ψηφίσω πριν τη μία αύριο, ας ψοφήσω από τώρα τον ένα και μοναδικό faith, και πάλι γιατί ξέρω ότι δεν θα το πάρει κατάκαρδα. Κοιτάξτε να βγάλουμε καμιά άκρη μέχρι τις 8, να βρω κι εγώ κάποιον της προκοπής για να αλλάξω την ψήφο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μου φαίνεται ότι αυτό το παιχνίδι ρίχνει σημαντικά το κάρμα μου.:)

Αδιαφορώ όμως και μιας και θα είμαι σύντομα το εξιλαστήριο θύμα για τους δολοφόνους, ψηφίζω Niyia πάλι, για τον λόγο που όλοι δέχεστε, "ε, έτσι μωρέ".;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
καλά.. 10 σελίδες γράφτηκαν απ'το πρωί, αλλά τίποτα ουσιαστικό δεν έχω δει.. μόνο αντιγνωμίες για ψήφους,κλπ.. :/:

τεσπά..εγώ ψηφίζω τώρα, γιατί αύριο θα τρέχω σαν την άδικη κατάρα και δεν θα προλάβω να μπω μέχρι τις 8 λογικά.. :(

καθώς λοιπόν, δεν έχω δει τίποτα τρελό από ποστς μέχρι τώρα κι επειδή η μύτη μου έχει ψιλοπαγώσει απ'το κρύο και δεν δύναται αυτή τη στιγμή να με βοηθήσει ιδιαιτέρως (:P), ψηφίζω φούνες, γιατί so far, ήταν ο μόνος που ψήφισε λέγοντας απλά το όνομα και δεν δικαιολόγησε καν την ψήφο του.. :no:

(δεν βάζω χρώματα γιατί νυστάζω αφόρητα..!! :yawn:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann :
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja: Founes
  5. Dark_Kronos:
  6. dooo :
  7. evouli:
  8. faithplus1:
  9. fandago: Niyia
  10. Founes: fandago
  11. Idril:
  12. Lorien:
  13. mania:
  14. Metal_Lover:
  15. misslittledevil:
  16. Molka: faithplus1
  17. Niyia:
  18. Phoebe:
  19. shaman:
  20. Vkey:
  21. XRZ:
  22. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει ακόμα με ποιο κριτήρια πρέπει να υποψιαζόματσε οπότε θα πάω με το υποτυπώδες ρεύμα του πρώτου γύρου και θα ψηφίσω την XRZ που ήταν η μόνη με πάνω από 1 ψήφο (ελπίζω αυτοί που την υποψιάστηκαν να ξέρουν κάτι παραπάνω και να μην είναι απλά συνεννοημένοι δοδλοφόνοι!) Sorry XRZ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Idril, τις πρώτες ημέρες δεν υπάρχει βασικά κριτήριο, στην πορεία και όσο γράφουν οι συμμετέχοντες, καταλαβαίνεις περισσότερα! ;) Στις πρώτες ψηφοφορίες μπορείς να ψηφίσεις με βάση το ..αβατάρ, την ..υπογραφή ή απλά γιατί κάποιον τον ξέρεις και θες να του κάνεις πλάκα! :P (άμα όμως, επηρεαζόμενοι από σένα, τον ψηφίσουν κι άλλοι και καταλήξει να βγει, τότε ψάξε μέρος να κρυφτείς :bleh:) Να καταλάβεις πολλοί στην αρχή ψηφίζουν εμένα για αποχώρηση.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πρεπει να ψηφισω με την τσιμπλα στο ματι, γιατι πρεπει να φυγω (που πας παιδι μου με την τσιμπλα στο ματι ; ). Θα ψηφιθω Youki γιατι ολο βαζει κατι πινακάκια και μετα καποιοθ φευγει απο το παιχνιδι και δεν ειναι θωθστά πραματα αυτα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:rofl:

(βγάλε την τσίμπλα φεύγοντας, σε παχαίνει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω ειμαι αναμεσα σε Γιουκι & Φανταγκο.


:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πω πω ρε παιδια χαμος.. αυτη τη φορα πραγματικα νομιζω οτι οι δολοφονοι κρυβονται πολυ καλα.. δεν καταλαβαινω την τυφλα μου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top