Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βγάλτε καλέ την φοίβη από τη λίστα!

και το καρεκλάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψηφιζω διαολινα, μια και πιστευω πως ειναι δολοφονος, και πιστευω και πως ειναι πιο πιθανο να ειανι δολοφονος απο οτι το αδεσποτο, και θελω και να σοσω το τομαρι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ooops.. και μου φάνηκαν πολλοί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
3-3-2 και μένουν άλλοι 5 να ψηφίσουν ε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
3-3-2 και μένουν άλλοι 5 να ψηφίσουν ε? :hmm:
Αν φοράς τα γυαλιά σου κανονικά, ναι. Εγώ τουλάχιστον αυτό έγραψα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
ΥΓ: Συντονιστική;....
ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ!!!! :mad::mad::mad::P

Το καγίρι ξέσπασεεεεε...

Ολέεεεεε...:clapup:

ΥΓ: Μα καλά, τόσο λίγοι της πέφτουμε της υπόλοιπης ΣΕ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ΥΓ: Συντονιστική;....
ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ!!!! :mad::mad::mad::P

Tρέχω να κάνω το μπάχαλο σπίτι καλέ...
Έπρεπε να πάω και μάρκετ...περιμένω γονείς...συγχώρεσε με :P

(οκ...έχω και κάποιες άλλες κοινωνικές υποχρεώσεις ενδιάμεσα :redface: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μιας και πρέπει να φύγω... χωρίς καμία βεβαιότητα για την ενοχή της λέω το adespoto για σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Dark_kronos
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: misslittledevil
  6. Dark_Kronos: misslittledevil
  7. dooo: Dark_Kronos
  8. faithplus1: misslittledevil
  9. fandago:
  10. misslittledevil: Dark_kronos
  11. Molka: adespoto
  12. XRZ:adespoto
  13. Youki: adespoto
adespoto: 3 ψηφοι
misslittledevil: 3 ψήφοι
Dark_Kronos: 3 ψηφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
μιας και πρέπει να φύγω... χωρίς καμία βεβαιότητα για την ενοχή της λέω το adespoto για σήμερα
Με αυτή την κίνηση επιβεβαιώνεις ότι συνεργάζεσαι με την miss αφού φέρνεις το παιχνίδι σε ισοψηφία. Δεν ξέρω αν είστε 2 πολίτες που απλά αγαπιέστε πολύ, αλλά σίγουρα συνεργάζεστε...;)

Επίσης θα ήθελα ο faith να μου πει ποιόν άλλο θεωρεί ύποπτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δηλαδή νομίζω πολλά θα εξαρτηθούν απ'την ψήφο μου.Αυτά είναι8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Με αυτή την κίνηση επιβεβαιώνεις ότι συνεργάζεσαι με την miss αφού φέρνεις το παιχνίδι σε ισοψηφία. Δεν ξέρω αν είστε 2 πολίτες που απλά αγαπιέστε πολύ, αλλά σίγουρα συνεργάζεστε...;)
Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να ισχύει αυτό βασικά, γιατί μένουν άλλες 3 ψήφοι. Σαν να παίζεις ρουλέτα είναι. Τελοσπάντων, θα παραμείνω στην ψήφο μου, δεν είδα καμία συγκλονιστική εξέλιξη που να με κάνει να αλλάξω ψήφο, έχουμε μέχρι τις 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Διαβολίνα. :look:
Δεν έχει νόημα να κηνυγάω άλλο την XRZ. Κανείς δεν ακολουθεί.
Και είμαι πιο σίγουρος ότι είναι η διαβολίνα δολοφόνος απ'ότι οποιοσδήποτε άλλος.

Για δύο άτομα έχω πολύ ισχυρή υποψία (μάλιστα το ένα θέλει και συγνώμες μετά...Δε σφάξανε! :P). Το άλλο άτομο το ψήφισα. :whistle:


Καλα! θα σου δειξω εγω. :P


Έλα που δεν θυμάσαι, γιαυτό είναι τα γραπτά για να πάμε πίσω μια σελίδα να δούμε. Απλά δεν θέλεις να εμφανίζεται πολύ το όνομα της συνεργάτιδος σου!!;)

αχαχαχαχαχαχαχαχα. :lol::lol:

εδιτ: μ'αρεσει όμως ο τρόπος που σκέφτεστε!!! Στην αρχή δρούσα ύπουλα και καταχθόνια μόνη μου και τώρα απέκτησα και συνεργάτιδα!!!! όχι αλήθεια να το εκμεταλλευτείτε αυτό! Τόση φαντασία να "Χαραμίζεται" μονάχα σε ένα διαδικτυακό "η νύχτα πέφτει στο παλέρμο..."... Αμαρτία :P

+10000 :rofl::rofl:

Με αυτή την κίνηση επιβεβαιώνεις ότι συνεργάζεσαι με την miss αφού φέρνεις το παιχνίδι σε ισοψηφία. Δεν ξέρω αν είστε 2 πολίτες που απλά αγαπιέστε πολύ, αλλά σίγουρα συνεργάζεστε...;)

Επίσης θα ήθελα ο faith να μου πει ποιόν άλλο θεωρεί ύποπτο...:P


Αυτη η σιγουρια θα σε φαει. Και σενα και τον αλλο απο πανω.








Παναϊα μ' θα πεθανω.. :cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • fps_smilie_creator1.php.png
    fps_smilie_creator1.php.png
    919 bytes · Εμφανίσεις: 89

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μάιστααα.. οφείλω να ομολογήσω ότι έχω μπερδευτεί ταμάλα και τα πλείστα..!!! :wacko: :P

λοιπόν, ρίχνοντας μια ματιά σε προηγούμενες σελίδες κι έχοντας υπόψην και τα περιβόητα πινακάκια του fandago, τείνω να πιστέψω ότι η διαολίνα είναι στυγνή δολοφόνος (ταιριάζει και τ' όνομά της.. :P) και μας δουλεύει όλους τόσο καιρό ψιλό γαζί..!! :hmm:

επομένως, misslittledevil κι από' μενα κι ο Θεός βοηθός... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Άντε βρε παιδιά, ελάτε να κάνουμε παιχνίδι...


Ψηφίζω Κρόνο για σήμερα.


Πιστεύω πως ή ο Βασίλης ή ο fandago είναι ο περιβόητος ρουφιάνος.. χμμμ.. θα δείξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ψηφίζω Κρόνο για σήμερα.
Πιστεύω πως ή ο Βασίλης ή ο fandago είναι ο περιβόητος ρουφιάνος.. χμμμ.. θα δείξει..
Καλά θα μας τρελάνετε; Μπορεί να μου πει κάποιος από αυτούς που ψηφίζει Κρόνο κάποιο σοβαρό επιχείρημα εκτός του ότι δεν παίζει πολύ; Να δούμε αν είναι να τον ψηφίσουμε κι εμείς!
Επίσης έπιασαν τα radar μου αυτό το μνμ
ποια από της 3 με σκότωσε ? :(
Στην συζήτηση συμμετείχαν mania και devil. Οπότε μιλάμε για παρεάκι γυναικών οι δολοφόνοι! Και τελικά να δείτε που ο δολοφόνος που έχουμε σκοτώσει ήταν τυχαία η mania!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στην συζήτηση συμμετείχαν mania και devil. Οπότε μιλάμε για παρεάκι γυναικών οι δολοφόνοι! Και τελικά να δείτε που ο δολοφόνος που έχουμε σκοτώσει ήταν τυχαία η mania!:confused:

Εμενα λες? Που και ποτε την καναμε αυτην την συζητηση? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλά θα μας τρελάνετε; Μπορεί να μου πει κάποιος από αυτούς που ψηφίζει Κρόνο κάποιο σοβαρό επιχείρημα εκτός του ότι δεν παίζει πολύ; Να δούμε αν είναι να τον ψηφίσουμε κι εμείς!

Πες τα ρε Fantago.. Δλδ οκ, αν δεινω την εντυπωση του δολοφονου οκ, ψηφιστε με, με το δικιο σας, αλλα χωρις καν να λετε γιατι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα λες? Που και ποτε την καναμε αυτην την συζητηση? :hmm:

Στην κουβεντουλα... και εγω ειδα το μνμ που εκανε παραθεση ο fantago, αλλα δεν διαβασα γενικοτερα τι ειχε υποθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top