Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω την βλεπω την εικονα [σας προλαβαινω πριν ρωτησετε παλι :P]. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμ...

άρα dark ή adespoto?


(fandagooooooooooooooooooooo.... που είναι τα πινακάκια σου!?!?!??!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
(κι εγω την βλεπω) :P

σορι, πειτε οτι δεν μιλησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω αργά,είμαι ανάμεσα σε δύο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν θυμαμαι ποιοι εχουν μεινει, αν και εχω ριξει την ψηφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Διαβολίνα. :look:
Δεν έχει νόημα να κηνυγάω άλλο την XRZ. Κανείς δεν ακολουθεί.
Και είμαι πιο σίγουρος ότι είναι η διαβολίνα δολοφόνος απ'ότι οποιοσδήποτε άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Διαβολίνα. :look:
Δεν έχει νόημα να κηνυγάω άλλο την XRZ. Κανείς δεν ακολουθεί.
Και είμαι πιο σίγουρος ότι είναι η διαβολίνα δολοφόνος απ'ότι οποιοσδήποτε άλλος.

από εσένα περιμένω πολλά συγγνώμη στο τέλος του παιχνιδιού :mad::P:P:P:P:P:P



Ποιος καλός άνθρωπος θα κάνει update ρε παιζάάάάάκια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να σημειώσω ότι η ανακοίνωση για ένα νεκρό δολοφόνο και ότι ο ρουφιάνος είναι ακόμα μέσα έγινε πριν τη δολοφονία, οπότε δεν αποκλείεται η kakerlak να ήταν δολοφόνος, αλλά σίγουρα ΔΕΝ ήταν ρουφιάνος.
Επίσης μου κάνει αίσθηση η σιγουριά της XRZ και misslittledevil για founes δολοφόνο, αφού αυτός δολοφονήθηκε δεν ψηφίστηκε! Αν δολοφονούσαν ποτέ δολοφόνο θα ήταν προς το τέλος του παιχνιδιού για τελείως ξεκάρφωμα κατά την άποψη μου, οπότε τώρα ήταν μια καλή ευκαιρία (βλέπε kakerlak). Έτσι, βγάζουν εμένα λάθος (και καλά η kakerlak είναι πολίτης ενώ εγώ επέμενα) καθώς και μας βγάζουν εκτός όλο το team της kakerlak (βλέπε όσους συμφωνούσαν μαζί τους).
Σ' αυτό το γύρο θα ψάξω να βρω τον ρουφιάνο με λαχανί έχω όσους σίγουρα δεν είναι/ήταν είτε γιατί πέθαναν πριν την ανακοίνωση είτε γιατί έχουν ψηφίσει σίγουρο πολίτη. Με μαρουλί (πωπω τι λέω!) έχω όσους θεωρώ εγώ ότι δεν είναι γιατί έχουν ψηφίσει άτομα που δολοφονήθηκαν (ναι για μένα και το evouli δολοφονήθηκε) και θεωρώ ότι ΔΕΝ ήταν δολοφόνοι. Τείνω να πιστέψω ότι ο faithplus1 είναι ρουφιάνος, είναι ο μόνος που επέμεινε σθεναρά σε κάποια άτομα. Αλλά ΔΕΝ είμαι σίγουρος. Οπότε σας αφήνω το πινακάκι μου (:P) και πάω να μαγειρέψω...:D

  1. Αρκτούρος : Dark_kronos >misslittledevil >misslittledevil > evouli >
  2. adespoto: mania > Hunter > Dark_kronos > evouli>
  3. Bill_Slayer: mania> Ηunter > XRZ > adespoto >
  4. burbuja: phoebe> Niyia > Niyia >evouli >
  5. Corpse Bride: mania > XRZ > Niyia > evouli > misslittledevil
  6. Dark_Kronos: κενό > XRZ > Bill_Slayer > adespoto >
  7. dooo: phoebe > Niyia > Niyia > Dark_Kronos > Dark_Kronos
  8. evouli: phoebe > Niyia > Niyia > adespoto > ψηφοφορία (και καλά)
  9. faithplus1: burbuja > κενό > XRZ > XRZ > misslittledevil
  10. fandago: Kakerlak > Hunter > Niyia > adespoto > (Kakerlak)
  11. Founes: Kakerlak > XRZ > δολοφονήθηκε > Molka
  12. Hunter: thodoris28 > XRZ > ψηφοφορία
  13. misslittledevil: adespoto > Founes > Dark_kronos > Dark_kronos >
  14. Molka: Kakerlak >XRZ > fandago > fandago > adespoto
  15. Kakerlak: Molka > Niyia > Bill_Slayer > evouli > δολοφονήθηκε
  16. mania : Youki > ψηφοφορία
  17. Niyia: fandago >XRZ > dooo > ψηφοφορία
  18. Phoebe: Niyia > Hunter > Niyia > δολοφονήθηκε > Corpse Bride
  19. thodoris28: mania > δολοφονήθηκε
  20. XRZ: Niyia > Hunter > Phoebe > faithplus1 >
  21. Youki: mania > Hunter > Bill_Slayer > adespoto > adespoto
το fandago παντως λέω να το αφήσουμε μεχρι τελευταία στιγμή..
φτιάχνει ωραίους πίνακες:P
Ναι αλλά όσο πάει με μπερδεύει και εμένα, δεν ξέρω αν θα το τηρήσω στο επόμενο παιχνίδι.
H δικιά μου η κρίση είναι για τα μπάζα όπως πιθανόν να παρατηρήσατε οπότε για σήμερα μάλλον λέω να ψηφίσω Kakerlak, εμπιστευόμενη την fandago-κρίση :)
:hmm:Ύποπτο πάντως που βγήκε στο καπάκι η kakerlak ενώ είχες πει και εσύ. Μήπως το προσχεδιάσατε για να απενοχοποιηθείς;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
edit: έκανα μια παρατήρηση... ο Αρκτούρος ουδέποτε έχει καταχωρήσει ψήφο ΠΡΙΝ τη 1. Από που πηγάζει αυτή η βεβαιότητα ότι δεν θα δολοφονηθεί??? :hmm:

Από την ελπίδα να με αφήσουν ζωντανό, επειδή με είχαν δολοφονήσει σχετικά νωρίς στο προηγούμενο παιχνίδι... λέμε τώρα..:D


Σουτ εσύ..

Αρχίζω να πιστεύω ότι μου στείνεις προπαγάνδα..

Πολύ ενδιαφέρον...:hmm:

Χμμμ... Δεν το σκέφτηκες όπως η dooo

είναι στο σχολείο του καλέ :hehe::hehe::hehe:

Ναι καλέ, αυτό είναι....:lol:

ναι αλλά το βράδυ (μετά τις 8 ) είναι μέσα!!!! Έχουμε μιλήσει, τον έχω δει... Μπορεί να την καταχωρήσει και έχει ΟΛΟ το χρόνο μετά το σχολείο να την αλλάξει...

Δεν το κάνει όμως... :hmm:


[δεν λέω ότι είναι ντε και καλά δολοφόνος απλά μου έκανε εντύπωση!]

Σ'αυτό να προσθέσω και το τελευταίο μου σχόλιο.. Είναι τακτική μου να ψηφίζω την επόμενη μέρα, γιατί από τις 20.00 που φεύγει κάποιος και μετά, πόσα συμπεράσματα να βγάλει κανείς για να ψηφίσει κάποιον;;

Κι έτσι επειδή από το πρωϊ λείπω, αναγκαστικά ψηφίζω μετά τη 1..


Δεν λες ότι ντε και καλά είμαι δολοφόνος, γιατί μάλλον ξέρεις τι είμαι.. Χαααχα, ναι.. σε πιάσαμε παλιοδολοφόνισσα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:hmm:Ύποπτο πάντως που βγήκε στο καπάκι η kakerlak ενώ είχες πει και εσύ. Μήπως το προσχεδιάσατε για να απενοχοποιηθείς;:worry:

την ημέρα που κι εσύ και ο γιατρός θα καταλάβετε ότι επειδή με στρατηγική έβγαλα το Θοδωρή, οι δολοφόνοι με έχουν βάλει στο μάτι και σας κατευθύνουν να με υποψιάζεστε [εκτός κι αν είσαι κ εσύ δολοφόνος! :hmm:] θα είναι πολύ αργά φοβάμαι... :P

Επίσης η kajira είπε ότι έφυγε ενας δολοφόνος πριν την Kakerlak άρα δολοφόνος ήταν ένας εκ των
evouli, Founes, Hunter, mania (Νiyia κ Phoebe ξέρουμε ότι ήταν πολίτες).. Ε, από αυτούς evouli kai mania δεν τους έχω για δολοφόνους [προσωπική κρίση]για το δε hunter είχα δηλώσει ότι δεν τον θεωρώ δολοφόνο (τον ψήφισα μόνο και μόνο για να σώσω τον εαυτό μου) ε... ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ!?!??! :mad:

Κάποιο λάκο έχει η φάβα μου φαίνεται με την εμμονή ορισμένων να γυρίσουν εκ νέου την κοινή γνώμη εναντίον μου... :mad::mad::mad::P:P:P:P



thx για το πινακάκι however :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια, τοσο δολοφονος σας κανω;... Προς το παρων δεν ια ψηφισω, περιμενω να δω ενα update για να ξερω που βρησκονται η ψηφοι, να δω τι με συμφερει να ψηφισω για να μεινω εντος.
Παντος εγω επιμενω οτι ο μπιλ ειναι δολοφονος, και τελικα η XRZ μαλλον δεν μου κανει για δολοφονος, αλλα μου κανει πολυ η διολινα..

Μπορειτε ομως σας παρακαλω οσοι με ψηφισατε να μου πειτε γιατι σας κανω για δολοφονος. Μονο φηψους ειδα να ριχνετε, οχι να αιτιολογιτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ο Φούνες αποκλείεται να ήταν δολοφόνος, τελεία και παύλα. Ήταν ο πρώτος που δολοφονήθηκε αν δεν κάνω λάθος (από τους πρώτους τελοσπάντων...:P). Δε μπορεί να το έκαναν για ξεκάρφωμα οι δολοφόνοι, αφού ήταν πολύ αρχή και δεν είχε καρφωθεί κάποιος για να χρειάζεται να ξεκαρφωθεί και μου φαίνεται απίθανο να μάλωσαν τόσο γρήγορα μεταξύ τους οι δολοφόνοι και να σκότωσαν έναν από τους δικούς τους.
Για δύο άτομα έχω πολύ ισχυρή υποψία (μάλιστα το ένα θέλει και συγνώμες μετά...Δε σφάξανε! :P). Το άλλο άτομο το ψήφισα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για δύο άτομα έχω πολύ ισχυρή υποψία (μάλιστα το ένα θέλει και συγνώμες μετά...Δε σφάξανε! :P). Το άλλο άτομο το ψήφισα. :whistle:

καλά δεν θυμάμαι ποιον ψήφισες αλλά αν κάποιον τον έχεις υποψιαστεί κατα λάθος [αν υποθέσουμε ότι δεν είσαι δολοφόνος, οπότε το κάνεις επίτηδες] το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι να του ζητήσεις συγγνώμη!!!

Ορίστε μας!!!! :mad::mad::mad::mad:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ελάτεεεε τώρααααα....αγκαλιαστείτε.....φιληθείτε......κουνηθείτε ντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Έτσι και δεν είναι δολοφόνος η XRZ, πραγματικά δε θα ξέρω που να κρυφτώ μετά...:eek:
Και όντως θα χρωστάω μια συγνώμη...




...στον εαυτό μου που μου επέτρεψα να κάνω λάθος. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έτσι και δεν είναι δολοφόνος η XRZ, πραγματικά δε θα ξέρω που να κρυφτώ μετά...:eek:
Και όντως θα χρωστάω μια συγνώμη...




...στον εαυτό μου που μου επέτρεψα να κάνω λάθος. :upside:




:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
καλά δεν θυμάμαι ποιον ψήφισες αλλά αν κάποιον τον έχεις υποψιαστεί κατα λάθος [αν υποθέσουμε ότι δεν είσαι δολοφόνος, οπότε το κάνεις επίτηδες] το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι να του ζητήσεις συγγνώμη!!!
Έλα που δεν θυμάσαι, γιαυτό είναι τα γραπτά για να πάμε πίσω μια σελίδα να δούμε. Απλά δεν θέλεις να εμφανίζεται πολύ το όνομα της συνεργάτιδος σου!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έλα που δεν θυμάσαι, γιαυτό είναι τα γραπτά για να πάμε πίσω μια σελίδα να δούμε. Απλά δεν θέλεις να εμφανίζεται πολύ το όνομα της συνεργάτιδος σου!!;)


fandago kai faith....


Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!





:D


εδιτ: μ'αρεσει όμως ο τρόπος που σκέφτεστε!!! Στην αρχή δρούσα ύπουλα και καταχθόνια μόνη μου και τώρα απέκτησα και συνεργάτιδα!!!! όχι αλήθεια να το εκμεταλλευτείτε αυτό! Τόση φαντασία να "Χαραμίζεται" μονάχα σε ένα διαδικτυακό "η νύχτα πέφτει στο παλέρμο..."... Αμαρτία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Dark_kronos
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: misslittledevil
  6. Dark_Kronos: misslittledevil
  7. dooo: Dark_Kronos
  8. faithplus1: misslittledevil
  9. fandago:
  10. misslittledevil: Dark_kronos
  11. Molka: adespoto
  12. XRZ:
  13. Youki: adespoto
adespoto: 2 ψηφοι
misslittledevil: 3 ψήφοι
Dark_Kronos: 3 ψηφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

ΥΓ: Συντονιστική;....
ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ!!!! :mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top