Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H δικιά μου η κρίση είναι για τα μπάζα όπως πιθανόν να παρατηρήσατε οπότε για σήμερα μάλλον λέω να ψηφίσω Kakerlak, εμπιστευόμενη την fandago-κρίση :)



edit: έκανα μια παρατήρηση... ο Αρκτούρος ουδέποτε έχει καταχωρήσει ψήφο ΠΡΙΝ τη 1. Από που πηγάζει αυτή η βεβαιότητα ότι δεν θα δολοφονηθεί??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
edit: έκανα μια παρατήρηση... ο Αρκτούρος ουδέποτε έχει καταχωρήσει ψήφο ΠΡΙΝ τη 1. Από που πηγάζει αυτή η βεβαιότητα ότι δεν θα δολοφονηθεί??? :hmm:



huh? :confused::hmm:
Υποπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ειλικρινά το δικό σου το σκεπτικό δεν το καταλαβαίνω καθόλου. Πώς γίνεται εγώ και ο Bill να είμαστε δολοφόνοι τη στιγμή που ο Bill με ψηφίζει και μάλιστα σε ψηφοφορία που κινδυνεύω? Ή είσαι απρόσεκτη ή είσαι δολοφόνος.
Ισως για το ξεκάρφωμα??? είναι πολύ πιθανό να σε ψήφισε για να φύγουν οι υποψίες από πάνω του. Σε "δίνει" για να γλυτώσει. So simple!


edit: έκανα μια παρατήρηση... ο Αρκτούρος ουδέποτε έχει καταχωρήσει ψήφο ΠΡΙΝ τη 1. Από που πηγάζει αυτή η βεβαιότητα ότι δεν θα δολοφονηθεί??? :hmm:
Πολύ ενδιαφέρον...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καλημέρες :)


αξιαγάπητη συντονιστική [:P], μήπως συζητήθηκε το θέμα ανα "χ" αποχωρήσεις να μας λέτε αν ο ρουφιάνος παραμένει μέσα?
Ο ρουφ είναι μέσα.. κι επίσης ένας δολοφόνος είναι εκτός.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο ρουφ είναι μέσα.. κι επίσης ένας δολοφόνος είναι εκτός.. :whistle:


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






















































































































:clapup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο Φουνες ο νεκρος δολοφονος τοτε. :P
Ο ρουφιανος ομως ποιος ειναι? Ο fantago μηπως? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω τίποτα! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ο Φουνες ο νεκρος δολοφονος τοτε. :P

αυτό πιστεύω κι εγώ...

για το ρουφιάνο πάλι.... καμία ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
edit: έκανα μια παρατήρηση... ο Αρκτούρος ουδέποτε έχει καταχωρήσει ψήφο ΠΡΙΝ τη 1. Από που πηγάζει αυτή η βεβαιότητα ότι δεν θα δολοφονηθεί??? :hmm:

είναι στο σχολείο του καλέ :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω τίποτα! :whistle:

εσύ και γιώργος δεν χρηματίζεστε... το έμαθα :P:P:P:P


η Angie_ann όμως ή η Vkey.... χμμμμμμμμμ:hmm::hmm::hmm::hmm::P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είναι στο σχολείο του καλέ :hehe::hehe::hehe:


ναι αλλά το βράδυ (μετά τις 8 ) είναι μέσα!!!! Έχουμε μιλήσει, τον έχω δει... Μπορεί να την καταχωρήσει και έχει ΟΛΟ το χρόνο μετά το σχολείο να την αλλάξει...

Δεν το κάνει όμως... :hmm:


[δεν λέω ότι είναι ντε και καλά δολοφόνος απλά μου έκανε εντύπωση!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το fandago παντως λέω να το αφήσουμε μεχρι τελευταία στιγμή..
φτιάχνει ωραίους πίνακες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το fandago παντως λέω να το αφήσουμε μεχρι τελευταία στιγμή..
φτιάχνει ωραίους πίνακες:P


indeed :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ισως για το ξεκάρφωμα??? είναι πολύ πιθανό να σε ψήφισε για να φύγουν οι υποψίες από πάνω του. Σε "δίνει" για να γλυτώσει. So simple!


1. Για ξεκάρφωμα θα με ψήφιζε σε μια στιγμή που δε θα κινδύνευα (οι δολοφόνοι για να επιβιώσουν πρέπει να υποστηρίζουν ο ένας τον άλλο)
2. Να γλιτώσει από τι????????????????? Δεν τον είχε ψηφίσει σχεδόν κανείς για να θεωρηθεί οτι κινδυνεύει να φύγει.




Εγώ πάλι δεν πιστεύω οτι ο Φουνές ήταν δολοφόνος. Πιστεύω οτι ήταν μάλλον το Ευούλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο ρουφ ποιος είναι άραγες..και τι ρόλο (κωλο)βαράει....είχα το φουρνάκι γιάυτη τη θέση, αλλά δεν είναι τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ο ρουφ ποιος είναι άραγες..και τι ρόλο (κωλο)βαράει....είχα το φουρνάκι γιάυτη τη θέση, αλλά δεν είναι τελικά.

Εγώ πάλι γιατί πιστεύω οτι είσαι εσύ ο ρουφ? :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ πάλι γιατί πιστεύω οτι είσαι εσύ ο ρουφ? :worry::P

κι αν είμαι? μήπως πρέπει να με ακούτε σε ό,τι προτείνω?:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
1. Για ξεκάρφωμα θα με ψήφιζε σε μια στιγμή που δε θα κινδύνευα (οι δολοφόνοι για να επιβιώσουν πρέπει να υποστηρίζουν ο ένας τον άλλο)
2. Να γλιτώσει από τι????????????????? Δεν τον είχε ψηφίσει σχεδόν κανείς για να θεωρηθεί οτι κινδυνεύει να φύγει.
1. Για ξεκάρφωμα θα σε ψήφιζε οποιαδήποτε στιγμή. Πολύ περισσότερο σε μια στιγμή που κινδυνεύεις. "να, να ψηφίζω κι εγώ τον δολοφόνο που κινδυνεύει να φύγει, άρα δεν είμαι εγώ δολοφόνος".
2. Να γλυτώσει = να φύγουν οι υποψίες από πάνω του, άσχετα αν τη δεδομένη στιγμή είναι στη σέντρα ή όχι.
3. Κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ για το τι πρέπει να κάνουν οι δολοφόνοι για να επιβιώσουν! ;)
4. Οσοι προσπαθούν να υπερασπιστούν τον εαυτό τους και ταυτόχρονα δεν έχουν ισχυρά επιχειρήματα κατά αυτών που κατηγορούν-ψηφίζουν είναι στα δικά μου μάτια ακόμα πιο ύποπτοι.
Adespoto με βεβαιότητα πλέον!!! :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
H Kakerlak δεν έχει δικαίωμα να ξαναγράψει εδώ.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • kakerlak_lala.jpg
    kakerlak_lala.jpg
    76.4 KB · Εμφανίσεις: 68
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top