Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ναι αλλα κι αυτος ο χαντερ αν δεν ειναι δολοφονος αλλα ρουφ, λιγο να μην υπερασπιστει τον εαυτο του;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μήπως θες να βγάλει και πανό "εγώ ειμαι ο ρουφιάνος"; :P

δε θα'ταν ασχημο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης, η καρεκλα σε αυτον τον γυρο ειναι καπως. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ας βαλει ενα μεγαλο Ρ για αβαταρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ναι αλλα κι αυτος ο χαντερ αν δεν ειναι δολοφονος αλλα ρουφ, λιγο να μην υπερασπιστει τον εαυτο του;;;
από προσωπική εμπειρία (ψηφισμένη δολοφόνα), αν η ζυγαριά κλείνει πολύ προς το μέρος του, ό,τι και να πει...τσάμπα θα πάει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo: Ninyia
  8. evouli: Hunter
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter:
  13. Kakerlak: Hunter
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τίποτα! :redface:

Εγώ απλά είπα πως αν πεθάνει ο ρουφιάνος δεν θα αντικατασταθεί, οπότε οι πολίτες χάνουν το πιθανό προβάδισμα που θα είχαν αν έμενε μέσα και τους βοηθούσε.. :whistle:

ναι βρε παιδί μου ΕΣΥ ως συντονιστική αυτό υποστηρίζεις

ΕΓΩ [ως παίκτης] πιστεύω ότι αφού δεν θα αντικατασταθεί ο ρουφιάνος ο ρόλος "ρουφιάνος" επινοήθηκε γιατί εσύ [ναι kajira εσύ :P] είπες τους δολοφόνους στο Θοδωρή οπότε "κάτι" έπρεπε να τον κάνεις μετά. Οπότε τον έκανες "ρουφιάνο" . Αμα φύγει ούτως ή άλλως δεν υπάρχει λόγος να αποκαλυφθεί και σε άλλους (πλην δολοφόνων) ποιοι είναι οι δολοφόνοι! :)

[αμα δω στα logs του msn μετά τη λήξη του παιχνιδιού "σκοτώστε τη xrz ξέρει πολλά" θα σε πλακώσω στο ξύλο το δηλώνω!!! :P:P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κατα πρωτον φοβερός συλλογισμός χρζ.. :D

κατα δευτερον, εδω και κανα 20λεπτο κατι με τρωει οτι ο χαντρ δεν ειναι δολοφονος τελικα και λεω να μην ψηφισω αυτον.. ελπιζω να μη φαω και το κεφαλι μου.. :worry:

κατα τριτον, ψηφιζω τη niyia :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ναι βρε παιδί μου ΕΣΥ ως συντονιστική αυτό υποστηρίζεις

ΕΓΩ [ως παίκτης] πιστεύω ότι αφού δεν θα αντικατασταθεί ο ρουφιάνος ο ρόλος "ρουφιάνος" επινοήθηκε γιατί εσύ [ναι kajira εσύ :P] είπες τους δολοφόνους στο Θοδωρή οπότε "κάτι" έπρεπε να τον κάνεις μετά. Οπότε τον έκανες "ρουφιάνο" . Αμα φύγει ούτως ή άλλως δεν υπάρχει λόγος να αποκαλυφθεί και σε άλλους (πλην δολοφόνων) ποιοι είναι οι δολοφόνοι! :)

[αμα δω στα logs του msn μετά τη λήξη του παιχνιδιού "σκοτώστε τη xrz ξέρει πολλά" θα σε πλακώσω στο ξύλο το δηλώνω!!! :P:P:P:P:P]

Kι εγώ λέω πως λες βλακείες, γιατί ο Ζορζ θα με έκανε μπαν αν αποκάλυπτα τους δολοφόνους σε κάποιον/α χωρίς να το ξέρει! :mad::P Και άρα πρώτα πήρα την άδεια της υπόλοιπης Συντονιστικής για την ιδέα του ρουφιάνου και μετά τον/την ενημέρωσα!!

Μα για ποια με πέρασες; :cry_x::cry_x:Νταξ ο Θοδωρής έχει τρόπους να με γλυκαίνει, αλλά εγώ είμαι αδιάβλητη και δεν ενδίδω σε τέτοιους πειρασμούς!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:offtopic: αν ημουν το αφεντικο μου θα ετρωγε ενα ξυλο η καγιρα...:D


δεν εχω κανει τιποτα με αυτο το παιχνιδι σημερα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νταξ ο Θοδωρής έχει τρόπους να με γλυκαίνει, αλλά εγώ είμαι αδιάβλητη και δεν ενδίδω σε τέτοιους πειρασμούς!! :D

Καλο! :lol::lol:





























:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Επιπλεον αν θεωρησουμε οτι ο ρουφιανος ειναι με το μερος των πολιτων και δεδομενου οτι κανενας δεν εχει μπει για να υποστηριξει τον Hunter μπορουμε να καταλαβουμε οτι ο Hunter ειναι δολοφονος!:hmm:

σωστό κι αυτό, αλλά το θέμα του ρουφιάνου τέθηκε σήμερα... επομένως, όποιος /α κι αν είναι, δεν είχε χρόνο να εκδηλωθεί ... :hmm:

ο Hunter θαρρώ, είναι πολύ ήσυχος για δολοφόνος.. νομίζω, έχει γράψει απειροελάχιστα απ' όσο θυμάμαι.. νομίζω χθες για να ρίξει μια ψήφο ή κάτι τέτοιο..:hmm: (βαριέμαι να ψάξω..:P)

τεσπα,δεν ξέρω.. εμένα η kakerlak, phoebe ή niya μου κάνουν άνετα για δολοφόνες, αλλά μέχρι τις 8 έχουμε ώρα.. θέλω να δω πολλάάά ποστς ακόμα για να σιγουρευτώ.. (πάγια τακτική μπουρ(μπ)ούχας..!! :smoke:
:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αααα... να σας πω!! Δεν φταίω εγώ για όλα νταξ;;

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kι εγώ λέω πως λες βλακείες, γιατί ο Ζορζ θα με έκανε μπαν αν αποκάλυπτα τους δολοφόνους σε κάποιον/α χωρίς να το ξέρει! :mad::P Και άρα πρώτα πήρα την άδεια της υπόλοιπης Συντονιστικής για την ιδέα του ρουφιάνου και μετά τον/την ενημέρωσα!!

Μα για ποια με πέρασες; :cry_x::cry_x:Νταξ ο Θοδωρής έχει τρόπους να με γλυκαίνει, αλλά εγώ είμαι αδιάβλητη και δεν ενδίδω σε τέτοιους πειρασμούς!! :D

το επιχείρημα σου δεν είναι strong enough πάντως.... :P


καλά δεν είπα ότι κόβω και τπτ ότι είναι έτσι... αλλά εσύ δεν μας έχεις πρήξει να γράφουμε τους συλλογισμούς μας και να γράφουμε τους συλλογισμούς μας??

Ε τους γράφω! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε καλά κάνεις και τους γράφεις, αλλά γίνεται να το κάνεις χωρίς να με κατηγορείς για ...τσατσιές; :P

Είμαι Συντονιστική, άμα ήταν τόσο εύκολο θα στα είχα ξεράσει κι εσένα όλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ε καλά κάνεις και τους γράφεις, αλλά γίνεται να το κάνεις χωρίς να με κατηγορείς για ...τσατσιές; :P






χμμμ... Let me think... :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:







































nahhhhhhhhhhhhhhhhhh ! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P



[πλάκα κάνω ε???? :redface::)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
η ξουρουζού είπε ότι κόβει τον χάντρ για ρουφιάνο και γι'αυτό δεν τον ψηφίζει, phoebe συγκεντρώσου:P


θα σε περιλάβω στον επόμενο γύρο:P:P
δε μου βγάζετε από το μυαλό ότι η Phoebe και η Niyia ως καινούρια μέλη με χούμορ, είναι πολύ πιθανόν να διαλέχτηκαν από την συντονιστική για ντολοφόνοι....

Α συγνωμη :redface:! Και να φανταστεις οτι διαβασα το μνμ της αρκετες φορες για να καταλαβω τι εννοει:redface::P!

Ναι ναι καλα το καταλαβες ειμαι ξανθια και μαλιστα φυσικη :P:P:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
8 μόρ μίνιτς... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top