Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ο Founes με έχει προβληματίσει αρκετά, ίσως να είναι ο δολοφόνος του στυλ "κάνω ο,τι νά'ναι για να αποπροσανατολίσω" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πάντως εγώ πιστεύω ότι δολοφόνοι είναι αυτοί που ποστάρουν συνέχεια μιας και γι' αυτούς είναι που έχει περισσότερο ενδιαφέρον το παιχνίδι.

Συμφωνώ με το αδέσποτο για 2-3 ονόματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εδώ απλά να πω (επειδή θέλω και να σας μπερδέψω) πως όταν εγώ το είχα παίξει αυτό το παιχνίδι διαδικτυακά είχα πορωθεί τρελά και πόσταρα νον στοπ (όπως προφανώς κάνω και τώρα :P) αν και ήμουν ένας απλός πολίτης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πάλι, είμαι σαν τη Μόνικα απ'τα "Φιλαράκια" ακριβώς.. δεν μ'αρέσει να χάνω σε παιχνίδια... :redface: :P

κι επειδή έχω μπερδευτεί αρκετά, αν κι έχω κάποια πρόσωπα κατά νου, θα παρακολουθήσω πρώτα μερικά ποστς ακόμα και μετά θ'ανοίξω το στόμα μου..! :sly: :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγω ψηφισα Μανια στην τελευταια, οποτε Αδεσποτακι get your facts right.:P

Τώρα που το σκέφτομαι, η τελευταία ψηφοφορία ήταν μεταξύ της doo και της μάνιας (δύο ψήφοι διαφορά), οπότε πιστεύω οτι ήταν αποφασισμένο να ψηφίσετε κάποιοι δολοφόνοι τη Μάνια έτσι ώστε να μη βγεί από τη μέση η αρχηγός της σπείρας :crazy:
Αυτό επιβεβαιώνει σε ένα βαθμό και οτι η Μάνια είναι δολοφόνος, διότι αν δεν ήταν, γιατί δεν ψήφισε την doo και γιατί δεν την κατηγόρησε κιόλας έτσι ώστε να σώσει το τομάρι της? (πω πω, πώς τα λέω ε? :P )


(Μετά από αρκετό ψάξιμο):
suspiria η τελευταία δολοφόνος, διότι στην αρχή κατηγορεί το εβούλι και μάλιστα προσπαθεί πολύ να πείσει οτι το εβούλι είναι δολοφόνος (μήπως για να σωθεί η συντρόφισσά της η Μάνια από την κρεμάλα; :P ) και για το τελευταίο μήνυμά της προς εμένα όπου, ενώ δεν την κατηγόρησα για κάτι, προσπαθησε να κατηγορήσει εμένα. Και να μου το θυμηθείτε οτι αν βρεθώ σε κανένα χαντάκι δολοφονημένη τη Δευτέρα θα είναι επειδή έκανα αυτές τις αποκαλύψεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Χαρά στο κουράγιο σου να τα σκεφτείς όλα αυτά adespoto.. αλλά με βάζεις κι εμένα σε σκέψεις, και είναι και δύσκολη η ώρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Suspi και για μενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αυτή είναι η αρχηγός των δολοφόνων....:knife:




Edit: Πάρτε το link, μέχρι κάποιος να φτιάξει το μήνυμα, γιατί δεν ήξερα να παρεθέτω βίντεο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχ φοβερό το βιντεακι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόόόν!!! Έκανα τα searching μου εγώ και κατέληξα!!!

Παίρνοντας ως δεδομένο ότι η mania μας δούλευε ψιλό γαζί θα πρέπει να αναζητήσουμε ποιοι είχαν λόγο να την κρατήσουν μέσα! Μα... φυσικά οι υπόλοιποι 5 δολοφόνοι! H dooo (ως εύκολος στόχος;)) πήρε 6 ψήφους... δλδ... όσοι οι δολοφόνοι!!! Επομένως -για μένα- οι δολοφόνοι είναι αυτοί που προσπάθησαν να σώσουν τη μάνια ψηφίζοντας την ... μεγάλη αντίπαλο! Για να δούμε ποιοι ήταν αυτοί....
  1. αdespoto
  2. burbuja
  3. faithplus1
  4. insomniac
  5. truffinho
  6. zanin
Οι δύο τελευταίοι επιβεβαιώνουν και την αρχική μου διαίσθηση για μπόνι κ κλάιντ ζευγάρι μέσα στους δολοφόνους!!!

Κάτι μου λέει ότι μέσα σε αυτούς τους 6 πρέπει να αναζητηθούν οι υπόλοιποι 5 δολοφόνοι... οι faith κ insomniac δεν με εμπνέουν πολύ για δολοφόνοι στην παρούσα φάση και ίσως απλά παρασύρθηκαν αλλά οι άλλοι 4 μου κάνουν άκρως... εγκληματικές φυσιογνωμίες εδώ μέσα!!! :hmm::hmm:

Θα επανέλθω τη δευτέρα με την τελική μου απόφαση [μέχρι τη 1 βέβαια γιατί κάτι μου λέει ότι έχω φτάσει κοντά και πλέον νιώθω ότι μπήκα στο στόχο τους.... και δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ ως τις 8...:/::/:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
αχχαχαχαχαχ φοβερό το βιντεακι!!!

E, είπα να βάλω κάτι, γιατί πολύ ηρεμία πέφτει.. Κι όχι μόνο τώτα το σαββατοκύριακο... γενικάα

Συνεχίζουμεε:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβερό το βίντεο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1. φοβερό βιντεο
2. χρζ μου άρεσε πολύ αυτό το μπονι και κλάιντ....αλήθεια ποιος είναι το αρσενικό και ποιος το θηλυκό?

3. θα ψηφίσω από σήμερα γιατί δεν ξέρω αν θα ψηφίσω αυριο....... doo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχιζω και πειθομαι για zanin.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόόόν!!! Έκανα τα searching μου εγώ και κατέληξα!!!

Παίρνοντας ως δεδομένο ότι η mania μας δούλευε ψιλό γαζί θα πρέπει να αναζητήσουμε ποιοι είχαν λόγο να την κρατήσουν μέσα! Μα... φυσικά οι υπόλοιποι 5 δολοφόνοι! H dooo (ως εύκολος στόχος;)) πήρε 6 ψήφους... δλδ... όσοι οι δολοφόνοι!!! Επομένως -για μένα- οι δολοφόνοι είναι αυτοί που προσπάθησαν να σώσουν τη μάνια ψηφίζοντας την ... μεγάλη αντίπαλο! Για να δούμε ποιοι ήταν αυτοί....
  1. αdespoto
  2. burbuja
  3. faithplus1
  4. insomniac
  5. truffinho
  6. zanin
Οι δύο τελευταίοι επιβεβαιώνουν και την αρχική μου διαίσθηση για μπόνι κ κλάιντ ζευγάρι μέσα στους δολοφόνους!!!

Κάτι μου λέει ότι μέσα σε αυτούς τους 6 πρέπει να αναζητηθούν οι υπόλοιποι 5 δολοφόνοι... οι faith κ insomniac δεν με εμπνέουν πολύ για δολοφόνοι στην παρούσα φάση και ίσως απλά παρασύρθηκαν αλλά οι άλλοι 4 μου κάνουν άκρως... εγκληματικές φυσιογνωμίες εδώ μέσα!!! :hmm::hmm:

Θα επανέλθω τη δευτέρα με την τελική μου απόφαση [μέχρι τη 1 βέβαια γιατί κάτι μου λέει ότι έχω φτάσει κοντά και πλέον νιώθω ότι μπήκα στο στόχο τους.... και δεν ξέρω αν θα είμαι εδώ ως τις 8...:/::/:]

1. Δε μας γράφεις τους υπόλοιπους 5 αλλά μας αναφέρεις 6 δολοφόνους.
2. Εγώ κατηγόρησα τη Μάνια σαν δολοφόνο και είμαι κι εγώ δολοφόνος; :worry:
3. Αφού η doo ήταν εύκολος στόχος ποιός ο λόγος να την ψηφίσουν οι δολοφόνοι?
4. Και αφού η Μάνια, κατά τα λεγόμενά σου, ήταν δολοφόνος και η dooo όχι, γιατί η μανια στην τελευταία ψηφοφορία δεν ψήφισε dooo?
5. Είναι πολύ χαζό σε μια ψηφοφορία όλοι οι δολοφόνοι να ψηφίζουν τον ίδιο γιατί καρφώνονται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αρχιζω και πειθομαι για zanin.....:P
Αυτό είναι ψήφος ή σκέψη; :P


(μη σε βάλω άδικα αν δεν είναι ψήφος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αυτό είναι ψήφος ή σκέψη; :P


(μη σε βάλω άδικα αν δεν είναι ψήφος :P)

Βαλε, αν και μπορει να αλλαξω γνωμη! Δεν σε πειραζει να κανεις μια αλλαγη μετα, εεεεε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Θα ήθελα να αποχωρήσω από αυτόν τον γύρο του παιχνιδιού, γιατί έχω κάποια προβλήματα με το διαδίκτυο κ δεν ξέρω σε πόσες μέρες θα μπορώ να είμαι τακτικά online. :(

Έτυχε τώρα να έχω ίντερνετ, αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμη :(

Sorry... Ραντεβού με τους δολοφόνους στον επόμενο γύρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top