Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εμένα πάλι με ξέχασες να με βάλεις :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
γιατιιιιι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά, γκρινιαρόγατα. :P

Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. burbuja: dooo
  5. dooo: mania
  6. faithplus1: dooo
  7. Founes: mania
  8. Insomniac:dooo
  9. io-io: mania
  10. mania: MonaXoS
  11. misslittledevil: mania
  12. Molka: mania
  13. Palladin: Founes
  14. suspiria: mania
  15. The Stand: suspiria
  16. thodoris28: Vkey
  17. truffinho: dooo
  18. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  19. Vkey: mania
  20. zanin: dooo
  21. ΧRZ: mania
  22. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μου κανει λιγο υποπτο που ξεχνας συνεχεια την Vkey.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου κανει λιγο υποπτο που ξεχνας συνεχεια την Vkey.. :hmm:
Μία φορά την ξέχασα μόνο. :P (κοιτάω και κάτι ασκήσεις κιόλας κι είμαι απορροφημένος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν με πειθεις. :P
Μηπως να αρχισω να την υποπτευομαι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
γιατιιιιι ???

Μία φορά την ξέχασα μόνο. :P (κοιτάω και κάτι ασκήσεις κιόλας κι είμαι απορροφημένος :P)

Την προηγούμενη με είχε ξεχάσει το καγιράκι...
Μήπως θέτε να με φάτε οι συντονιστές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με ψωφιάσατε ποπόπαιδα επιδή έληψα μια μέρα λόγο πολλής δουλειάς, ευχαριστώ πολλύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. burbuja: dooo
  5. dooo: mania
  6. faithplus1: dooo
  7. Founes: mania
  8. Insomniac:dooo
  9. io-io: mania
  10. mania: MonaXoS
  11. misslittledevil: mania
  12. Molka: mania
  13. Palladin: Founes
  14. suspiria: mania
  15. The Stand: suspiria
  16. thodoris28: Vkey
  17. truffinho: dooo
  18. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  19. Vkey: mania
  20. zanin: dooo
  21. ΧRZ: mania
  22. Αρκτούρος: burbuja
mania: 9
dooo: 6
burbuja: 1
Founes: 1
MonaXoS: 1
suspiria: 1
truffinho: 1
Vkey: 1


Μάνια, περιμένουμε your last words. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να πώ ότι δεν θέλω να αποκαλυπτώ για να σκάσετε:bleh::bleh:

Εληψα μια μέρα και τα κάνατε μαντάρα, δεν έχει κανείς δικαίωμα να δουλέψει παραπάνω;

Λοιπόν χάρηκα πολλύ και θα πέσει πολλύ γέλιο στο τέλος, εγώ θα γελάω στο τέλος γιατί η κρίση σας ήταν τα χάλια μου τα μάυρα:crazy::crazy::crazy::crazy:

Θα τα πούμε την επόμενη φορά και σας έυχομαι να κερδήσουν οι δολοφόνοι:devil:

Γεια χαρα σας:bleh::bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αρχίστε πλέον να ψηφίζετε για την Δευτέρα. :D
  1. adespoto
  2. Angie_Ann
  3. Bugs Bunny
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. dooo
  7. faithplus1
  8. Founes
  9. Insomniac
  10. io-io
  11. misslittledevil
  12. Molka
  13. MonaXoS
  14. suspiria
  15. The Stand
  16. Thodoris28
  17. truffinho
  18. underwater
  19. Vkey
  20. XRZ
  21. zanin
  22. Αρκτούρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τι ήταν η Μάνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν λέμε, είπαμε τι σκοτώσανε οι δολόφονοι. Την Δευτέρα θα σας πούμε για αυτόν που θα φύγει από την ψηφοφορία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μα η μάνια εφυγε από ψηφοφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:
2. Με τον Γιώργο αποφασίσαμε πως όσον αφορά την δημοσιοποίηση της ταυτότητας των θυμάτων είτε από δολοφονία είτε από ψηφοφορία, αυτή θα γίνεται για μία από τις 2 "αποχωρήσεις" κάθε ημέρας εναλλάξ. Δηλαδή τη μία μέρα θα αποκαλύπτουμε την ιδιότητα αυτού που σκότωσαν οι δολοφόνοι και την επόμενη την ταυτότητα αυτού που αποχώρησε από ψηφοφορία κοκ.

To έγραψα χτες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω θα το πω αλλη μια και ας με βρισετε. Το θεωρω απαραιτητο να ξερουμε τι ειναι αυτος που ψηφισαμε για να φυγει, για να ξερουμε που βαδιζουμε! Για τον δολοφονημενο παει και ερχεται. Εσεις αποφασιζεται τεσπα, δεν θα ξανααναφερθω και γινομαι και κουραστικη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν φταις εσύ... τα μαθηματικά φταίνε... :P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Εγω θα το πω αλλη μια και ας με βρισετε. Το θεωρω απαραιτητο να ξερουμε τι ειναι αυτος που ψηφισαμε για να φυγει, για να ξερουμε που βαδιζουμε! Για τον δολοφονημενο παει και ερχεται. Εσεις αποφασιζεται τεσπα, δεν θα ξανααναφερθω και γινομαι και κουραστικη.:D
συμφωνώ απολύτως με την io io. ειναι σημαντικό να ξέρουμε αν πεθαίνει δολοφόνος ή πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mη σκέφτεστε τόσο λογικά, ένα παιχνίδι είναι απλά. Και απλά δεν θα ξέρετε κάθε φορά τι πετύχατε, όχι ποτέ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
απο την άλλη νομίζω οτι αν ξέρουμε τι ειναι ο καθένας την ώρα που σκοτώνετε, χάνετε το μυστήριο και η ατμόσφαιρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top