Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Βρε Μανια μου, θα με απολύσουν και πρέπει και να ψηφίσω... πες μας το σκεπτικό σου για έναν τουλάχιστον από αυτούς που θεωρείς ότι είναι δολοφόνοι να ψηφίσουμε.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω καραμπερδευτηκα τωρα:worry::help::help::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εγω καραμπερδευτηκα τωρα:worry::help::help::help:
Είναι απλό... διάβασε τα παραπάνω και πες ποιος πιστεύεις ότι είναι ο δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Είναι απλό... διάβασε τα παραπάνω και πες ποιος πιστεύεις ότι είναι ο δολοφόνος.

διαβασα καλε ζωρζ..αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη...που ειναι η μανια να μας διαφωτισει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
να τη καθιερώσουμε τη περγαμηνή, έχει ένα ύφος μυστηρίου.....
Δηλαδή εσύ dooo και καλά δεν την είχες ξαναδεί την προκύρηξη? :whistle:
Λίγο περίεργο μου φαίνεται, αφού ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!:|
Έχε χάρη που είμαι πιο σίγουρος για τον ΕΝΤΥ.


(ΥΓ:Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να μην μπω το σ/κ.:(
Αν ψηφίσω προκαταβολικά για όλες τις μέρες μετράει?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δηλαδή εσύ dooo και καλά δεν την είχες ξαναδεί την προκύρηξη? :whistle:
Λίγο περίεργο μου φαίνεται, αφού ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!:|
Έχε χάρη που είμαι πιο σίγουρος για τον ΕΝΤΥ.
Και πού τη ξέρω εγώ τη Λίνδο, με λε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε γιατρέ... λες αυτή να την έχει γράψει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνη σου dooo...


edit: Τι να σου πω ρε συ Founes.Με προβλημάτισε κάτι που είπε κάποιος, η διαβολίνα νομίζω, στις προηγούμενες σελίδες, ότι η dooo μας είναι πιο ήσυχη απ'ότι συνήθως.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
(ΥΓ:Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να μην μπω το σ/κ.:(
Αν ψηφίσω προκαταβολικά για όλες τις μέρες μετράει?)
Το ΣΚ δεν παίζουμε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνη σου dooo...
όι βέβαια. κουβαλάω ένα πλαζματάκι μαζί μου:P:P:P

ντοκ. μπι καρεφουλ. θα πάρω το σιδερικό του έντυ και δε βλέπω και πολύ καλά από το ένα μάτι (το ειρωνικά μισόκλειστο:bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
θα πάρω το σιδερικό του έντυ και δε βλέπω και πολύ καλά από το ένα μάτι (το ειρωνικά μισόκλειστο:bleh:)
Όχι πείτε μου οι υπόλοιποι. Είναι αυτό βλέμμα αθώου???

Δεν ξέρω τι κάνετε μεταξύ σας εσείς οι δολοφόνοι. Μπορεί και να ανταλλάζετε όπλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1) αααααααααααααα.. με πήρε ο ύπνοοοοοςς..!! :hypno:

2) καλέ.. 1 πακέτο τσιγάρα έκανα μέχρι να διαβάσω όλες αυτές τις σελίδες... :confused:

3) επίσης.. ΣΥΓΝΩΜΗ EVOULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :'( :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:


λοιπόόόν... έχουμε και λέμε...

Η μάνια μιλάμε το παλεύει πάάάρα πολύ.. προσφέρθηκε μέχρι και να μας πει ποιοι είναι οι δολοφόνοι με απόλυτη κιόλας σιγουριά... :hmm: αλλά κι εγώ θέλω να δω την επιχειρηματολογία της πρώτα...

Η Vkey από την άλλη, πολύ λακωνική.. σχεδόν ανύπαρκτη... ύποπτο θεωρώ..

Η Doo είναι επίσης πολύ του στυλ "τραλαλά,τα πουλάκια κελαηδάνε".. :P:hmm:
Πολύ ησυχία επί του θέματος λοιπόν κι από ένα -κατά τ'άλλα- λαλίστατο συμφορουμάκι μας...

Επίσης, έχω λίγο στη μπούκα (:P) τη suspiria και τον ΕΝΤΥ, αλλά δεν ξέρω... :/:

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........ :(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Όχι πείτε μου οι υπόλοιποι. Είναι αυτό βλέμμα αθώου???

Δεν ξέρω τι κάνετε μεταξύ σας εσείς οι δολοφόνοι. Μπορεί και να ανταλλάζετε όπλα.:P

μαφία τι λέμε τώρα. σίσιλι. καρμπονάρα.



:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Κι εγώ έχω αρχίσει και την φοβάμαι την dooo. Αλλά προς το παρόν επιμένω ελληνικά.. εμ, mania εννοούσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Μετά από πολλή σκέψη, κανένα πεντάλεπτο δηλαδή (προσέχω για να έχω), κατέληξα ότι η Μάνια φώναξε πάρα πολύ για την αθωότητά της. Πάρα πολύ όμως :whistle:...
και συνήθως ο ένοχος είναι εκείνος που φωνάζει για την "αθωότητά" του, άσε που τα επιχειρήματα που περιμένουμε όλοι ακόμα να τα δούμε

Ψηφίζω τη Μάνια... κι εύχομαι να είναι δολοφόνος! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1)
Η Doo είναι επίσης πολύ του στυλ "τραλαλά,τα πουλάκια κελαηδάνε".. :P:hmm:
ανέκαθεν :hehe::hehe::hehe:

σε αυτό το παιχνίδι όμως, πρέπει να πηγαίνεις τοίχο-τοίχο....:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ανέκαθεν :hehe::hehe::hehe:

σε αυτό το παιχνίδι όμως, πρέπει να πηγαίνεις τοίχο-τοίχο....:shifty:

χαχααα..:D σωστό, αλλά καμιά ιδιαίτερη επιχειρηματολογία δεν έχω δει να αναπτύσσεις, απλά να απαντάς γενικά και αόριστα σε κάποια συμφορουμάκια... :whistle:

λέγε λοιπόν μανούλα του μπι.. εσύ είσαι..??? :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χαχααα..:D σωστό, αλλά καμιά ιδιαίτερη επιχειρηματολογία δεν έχω δει να αναπτύσσεις, απλά να απαντάς γενικά και αόριστα σε κάποια συμφορουμάκια... :whistle:

λέγε λοιπόν μανούλα του μπι.. εσύ είσαι..??? :smoke:
άντε ρε, αν αναπτύξω επιχειρηματολογία θα μου πείτε ότι ποτέ δε μιλάω σοβαρά και συνεπώς έχω χεΖμένη τη φωλιά μου:P

είμαι ο εαυτός μου :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι ναι εντάξει! :panwkatw: και πράσσειν άλογα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μαφία τι λέμε τώρα. σίσιλι. καρμπονάρα.
:bleh:

ωωωωρε να χαμε μια τέτοια μακαροναδα τωρα απο το ιταλικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top