Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρέπει να ενημερώσω ότι είμαι πολλύ ποιο έξυπνη απο ότι νομίζετε;)

Δολοφόνοι βγήκατε στην επιφάνια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αλλαζω την ψηφο μου τελικα.
Θα πω mania για τον φονο των 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ψηφησε με αλλα το κρίμα στον λεμό σας τουλάχιστον μπορώ να φύγω αλλα με το κεφάλι ψηλά:)

Αν τα καταφέρω και μπώ το απόγευμα και μου επιτρέψουν θα πώ και γιατί ξέρω ότι είναι αυτοί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Corpse Bride +
Giovanna +
MonaXoS +
Vkey +
weak and powerless +
Εδάδ +

Στάνταρ αν θέλετε μπορώ να σας πώ και γιατί :clapup:

H Gio και ο weak δεν έχουν παίξει καν :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
H Gio και ο weak δεν έχουν παίξει καν :worry:


Πιθανόν να μην πήραν ακόμα το μύνημα με το τί είναι αλλα αυτοί είναι σπάω το κεφάλι μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
εγώ πάλι γιατί έχω την εντύπωση οτι είναι και η μάνια και η miss δολοφόνοι? :hmm:

Ε ναι λοιπόν, σας υποπτεύομαι όλους, έχω μανία καταδιώξεως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
H Gio και ο weak δεν έχουν παίξει καν :worry:
Ίσως γι αυτό να είναι και ύποπτοι όμως
Γιατί αποφάσισαν να τους την χαρίσουν για σήμερα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πιθανόν να μην πήραν ακόμα το μύνημα με το τί είναι αλλα αυτοί είναι σπάω το κεφάλι μου:mad:

Νι αλλά μέχρι σήμερα όσοι δεν παίξουν έξω...
Χθες απλά τους χαρίστηκε νομίζω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πώς το ξέρεις δηλαδή; Υπάρχουν τόσα άτομα που δεν έχουν παίξει καν και που κάλλιστα θα μπορούσαν να έχουν τον τίτλο του δολοφόνου. Εσύ πώς είσαι τόσο σίγουρη γι αυτούς τους δύο;

Επιχειρηματολογία παρακαλώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάνια μπορείς να γράψεις ό,τι θες λέμε για τις υποψίες σου και τις αποδείξεις σου και ό,τι θες γενικά. Απλά πρέπει μέχρι τις 8 να έχεις ψηφίσει ΕΝΑ μόνο άτομο!

Όσοι δεν έπαιξαν χτες, έχουν διορία μέχρι σήμερα στις 8 να γράψουν ένα ποστ, αλλιώς διαγράφονται από το παιχνίδι, ζημιώνοντας φυσικά την ομάδα τους!
(χτες ηταν πρωτη ημέρα και επειδή ξεκίνησε λίγο ξαφνικά, είπαμε να είμαστε ελαστικοι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ποσο ειμαστε ρε kagira? Κερδισα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: ENTY
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: mania
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  11. ENTY: mania
  12. dooo: mania
  13. XRZ: suspiria
  14. Palladin: ENTY
  15. Angie_Ann: misslittledevil
  16. thodoris28: Vkey
  17. Vkey: ENTY
  18. zanin: ENTY
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D


ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΕΡΜΠΥ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE:

Σουμα για Πέμπτη:
  1. adespoto: ENTY
  2. Angie_Ann: misslittledevil
  3. Corpse: suspiria
  4. dooo: mania
  5. ENTY: mania
  6. faithplus1: ENTY
  7. Founes: mania
  8. mania: ENTY
  9. misslittledevil: mania
  10. Μolka: mania
  11. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  12. Palladin: ENTY
  13. suspiria: mania
  14. thodoris28: Vkey
  15. underwater: suspiria
  16. Vkey: ENTY
  17. XRZ: suspiria
  18. zanin: ENTY
  19. Εδάδ: Corpse
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Μάνια κι αδέσποτο θα ψηφίσετε έναν! :)




//Λολ kajira :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Τελειωσαν κι οι μεταγραφες γμτ να παιρναμε στην ομαδα και κανα καλο παλικαρι που να ξερει κι απο σιδερικα να μας υπερασπιστει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ σας αφήνω επειδή μόλις ο κουριεράς έφερε το Roller Coaster 3 GOLD και επειδή ενδέχεται να κολλήσω πολλές ώρες με αυτό (με μικρά διαλείμματα μαθηματικών και φυσικής! δίνω πανελλήνιες λεμεεεε) αν δεν μπω μέχρι τις 8 η ψήφος μου να πάει στη Μάνια αλλά μόνο αν δεν μπω μέχρι τις 8.

Μη γράψετε πολλές σελίδες (λέμε τώρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ σας αφήνω επειδή μόλις ο κουριεράς έφερε το Roller Coaster 3 GOLD και επειδή ενδέχεται να κολλήσω πολλές ώρες με αυτό (με μικρά διαλείμματα μαθηματικών και φυσικής! δίνω πανελλήνιες λεμεεεε) αν δεν μπω μέχρι τις 8 η ψήφος μου να πάει στη Μάνια αλλά μόνο αν δεν μπω μέχρι τις 8.

Μη γράψετε πολλές σελίδες (λέμε τώρα :P)
WOW, Roller Coaster 3 GOLD!! :clapup:


Σόρρυ, συνεχίστε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παιδιά η Μάνια άλλαξε ψήφο και ψηφίζει εμένα! :)

Βγάζω τον ΕΝΤΥ και λέω VKEY επιδή το έπαιξε πονηρά:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μάνια δεν μας λες και το σκεπτικό σου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εξακολουθώ να ψηφίζω ΕΝΤΥ λέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE:

Σουμα για Πέμπτη:
  1. adespoto: ENTY
  2. Angie_Ann: misslittledevil
  3. Corpse: suspiria
  4. dooo: mania
  5. ENTY: mania
  6. faithplus1: ENTY
  7. Founes: mania
  8. mania: Vkey
  9. misslittledevil: mania
  10. Μolka: mania
  11. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  12. Palladin: ENTY
  13. suspiria: mania
  14. thodoris28: Vkey
  15. underwater: suspiria
  16. Vkey: ENTY
  17. XRZ: suspiria
  18. zanin: ENTY
  19. Εδάδ: Corpse
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top