Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδεια εχω μια απορεια ο δολοφονος πως μπορει να συνεωθει με τους αλλους αφου δεν ξερει ποιοι ειναι οι αλλοι δεν μπορει στα καλα καθουμενα να στειλε ο ενας στον αλλον πμ γιατι δεν ξερει τιποτα... πως θα κανουν κομπινα ολοι μαζι τοτε?

με πιανετε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όλοι οι συμμετέχοντες ενημερώνονται από την Συντονιστική Ομάδα για το ρόλο που έχουν (πολίτης-δολοφόνος). Στους δολοφόνους όμως κοινοποιείται το ποιοι είναι οι άλλοι δολοφόνοι, επομένως οι δολοφόνοι γνωρίζουν ποιοι είναι οι άλλοι δολοφόνοι/πολίτες, ενώ οι πολίτες δεν γνωρίζουν την ταυτότητα των υπολοίπων συμμετεχόντων, γνωρίζουν μόνο τον αριθμό των δολοφόνων.

σαν πολύ αθώα δεν μας το παίζεις εσύ κυρία μου??? Μήπως πας να θολώσεις τα νερά (δεν είδα/δεν κατάλαβα κτλ) για να κρύψεις την αληθινή σου ταυτότητα?!??!?!?!?!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
mania πρόσεχε είμαι έτοιμος να αλλάξω ψήφο!!!
θοδωρής όχι θωδορής:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
mania πρόσεχε είμαι έτοιμος να αλλάξω ψήφο!!!
θοδωρής όχι θωδορής:verymad:

Σε μένα απευθήνεσε; μια ώρα κάνω ολόκληρες σκέψεις για τους δολοφόνους και δεν βοηθάει κανείς με δουλέυεις; :mad:

Εγώ αλλαξα όνομα;:worry:

Τώρα το είδα μα καλά ολόκληρες υποθέσεις κάνω το όνομα σε πείραξε;:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
εγώ είμαι ακόμα συντετριμμένος από την άδικη καταδίκη του evouli και φοβάμαι μη στείλω κι άλλον αθώο στη λαιμητόμο:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ρε παιδεια εχω μια απορεια ο δολοφονος πως μπορει να συνεωθει με τους αλλους αφου δεν ξερει ποιοι ειναι οι αλλοι δεν μπορει στα καλα καθουμενα να στειλε ο ενας στον αλλον πμ γιατι δεν ξερει τιποτα... πως θα κανουν κομπινα ολοι μαζι τοτε?

με πιανετε?:hmm:
οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους και μιλάνε με πμ (νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σαν πολύ αθώα δεν μας το παίζεις εσύ κυρία μου??? Μήπως πας να θολώσεις τα νερά (δεν είδα/δεν κατάλαβα κτλ) για να κρύψεις την αληθινή σου ταυτότητα?!??!?!?!?!:hmm:
εγω οπως κ οι μανια προσπαθω να βοηθησω κ εσεις με υποπτευεστε ???

φτου σας:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά που είναι η Vkey;:hmm:

Βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πλησιαζει η ωρα του φονου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
17 λεπτα ακομα:eek::'(:baby::help::help::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λεπον ψηφιζω εντυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μανια σε βλεπω να παιρνεις δρομο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή time is ticking away....

Μάνια....αν κι έχω πει άποψη...όντως το υπεραναλύει το παιχνίδι... αυτό σημαίνει δύο τινά ή όντως ψάχνει τους δολοφόνους ή είναι μία από αυτούς (ο δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο :P)

Suspiria επίσης ανάλυση είναι και μικρή.... η μικρή δολοφόνος με το πριόνι :P

Ο Έντυ λέει ότι δεν μπλοφάρει αλλά όλο ατάκες πετάει :hmm: Και επίσης με μπερδεύει πολύ.... (είναι και από Βορά...αν ήταν από Κρήτη θα ήμουν 1000% σίγουρη :P)

XRZ, dooo, misslittledevil, και Corpse έχουν από μία ψήφο :hmm:
Από την άλλη η XRZ έχει μμμ....επίσης αθώο πρόσωπο (τα καλά του να πηγαίνεις σε meeting :P) και κάτι είπα για τα αθώα πρόσωπα :whistle:
dooo -μάνα στην Μαφία...ποιος να την υποψιαστεί; :P
misslittledevil και Corpse έχουν τα κατάλληλα ονόματα για δολοφόνους :devil: κάτι που αυτό μπορεί να τους αποτρέψει από το να είναι...αλλά μπορεί να είναι και μια καλή μπλόφα :P

Οκ λέω Έντυ γιατί από την πρώτη στιγμή άρχισε μία να λέει εγώ είμαι ο δολοφόνος και από την άλλη είμαι πολίτης απλά αγόρασα όπλο για την προστασία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μην χαιρετας κακερλακ εμείς θα ψωφισουμε εγώ μάλλων μιας που είμουν στο τσίκ χτές, εμένα θα βγάλουν για να σώσουν τα τομάρια τους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μην χαιρετας κακερλακ εμείς θα ψωφισουμε εγώ μάλλων μιας που είμουν στο τσίκ χτές, εμένα θα βγάλουν για να σώσουν τα τομάρια τους:hmm:
δεν νομίζω ότι τους συμφέρει να σε βγάλουν;)
θα σε αφήσουν ζωντανή για να μπερδευόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παίδες... εσείς αποφασίζετε για τις 8 το βράδυ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρήκα την άκρη, αν είναι όπως το σκέυτομαι βρήκα ποιοι είναι οι δολοφόνοι έστω 3 απο αυτούς:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και τις 1 που έλεγε η Καγίρα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδεια ο εντυ κ η μανια εχουν πανω κατω 5-6 ψηφους ο καθενας ειδατε ποσο ευκολα μπορουν να επιρεασουν οι δολοφονοι κ να επιρεασουν τους ψηφους?που ειναι τα υπολλοιπα μελοι ρε παιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top