Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η mania έχει 5 ψήφους, η suspiria 3, o Founes 2 και το evouli ..9 ψήφους! Συνεπώς το evouli πρέπει να αποχωρήσει, ο λαός μίλησε! Έχει δικαίωμα να γράψει μόνο τις ..τελευταίες της λέξεις σε αυτό το θέμα όταν ξαναμπεί και μετά ..τέλος!



[Επειδή σας βλέπω και έχετε μπερδευτεί, κάθε μέρα στην 13.00 βγαίνει η προκήρυξη και κάθε βράδυ στις 20.00 πεθαίνει κάποιος μετά από δημόσια "ψηφοφορία")

Aρκτούρε κάνω copy paste διαρκώς, για να προσέχουν και οι άλλοι, επειδή είμαι και ξανθιά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αρα πεθαίνει ένας;:hmm:

Τελικά τι γίνοντε αυτοί που δεν ψήφησαν; θα πεί κανείς;

Εβούλη μόνη σου μου έσκαψες τον λάκο και μπήκες:P
Δεν ξερεις πόσο λυπάμε:(:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Φτου μου δεν πρόλαβα να ψηφίσω γαμώτεν! :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
και πως θα ξερουμε αν αυτος που ψηφιζουμε και πεθαινει ειναι ο δολοφονος η οχι;:worry: δεν πρεπει να μας λετε οταν αποχωρει απ το παιχνιδι;
εγω καραμπερδευτηκα τωρα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για μια μέρα είμαστε οκ, λέω να τους το συγχωρήσουμε! :) Αν όμως δεν ψηφίσουν και αύριο οι ίδιοι τότε μάλλον θα πρέπει να φύγουν! :) Μολκάκι το νου σου! :)

Βικάκι, τις ταυτότητες των συμμετεχοντων θα τις μάθετε μετά το τέλος του παιχνιδιού!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
και πως θα ξερουμε αν αυτος που ψηφιζουμε και πεθαινει ειναι ο δολοφονος η οχι;:worry: δεν πρεπει να μας λετε οταν αποχωρει απ το παιχνιδι;
εγω καραμπερδευτηκα τωρα:confused:

Κι εγώ το ίδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, τα Βυζαντινά φταίνε, να τα μαλώσεις! :redface: :mastigio :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το παιχνίδι συνεχίζεται κανονικά.. μπορείτε αν θέλετε να αρχίσετε να ψηφίζετε για αύριο ή απλά να λέτε τις υποψίες σας. Από την συμπεριφορά όλων εδώ μέσα όλο και κάποιο συμπέρασμα θα έχετε βγάλει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Το evouli δε θα μας πει τις τελευταίες κουβέντες?
Αν κατάλαβα καλά, δε θα αποκαλύψει τι ήταν. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Απαγορεύεται να αποκαλύψει κάποιος την ιδιότητά του είτε δημόσια είτε ιδιωτικά σε άλλο μέλος! Η ιδιότητα ενός μέλος δεν αποκαλύπτεται ποτέ (ακόμα κι αν τεθεί εκτός παιχνιδιού) παρά μόνο με τη λήξη του παιχνιδιού.

Ε ψιτ :P

Ψοφίζω την mania προς το παρόν γιατί μου φαίνεται εξαιρετικά ύποπτη και αθώα συνάμα!:devil: Αν δεν κάνω άλλο ποστ μέχρι αύριο, παρακαλώ την Συντονιστική Επιτροπή να κρατήσει αυτό το όνομα! Εεευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κακιασμένη:mad::P

Εγώ παραμένω στον founes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ επιμένω στον ΕΝΤΥ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
ΕΝΤΥ. και -
Μου φαίνετει λίγο ύποπτο όταν κάποιος χωρίς καν να προκληθεί αρχίζει να φωνάζει "ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣ"... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κι εγώ σ' αγαπώ :inlove: :teasing:

Εχετε φαγωθεί να με βγάλετε με το που ακούστηκε ότι ψηφήζετε για 'άυριο:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πάντως θα είχε ενδιαφέρον όταν πεθαίνει κάποιος να λέει τι ήταν τελικά. Εμείς τουλάχιστον έτσι το παίζαμε. Ίσως στην 2η version του παιχνιδιού:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το evouli δε θα μας πει τις τελευταίες κουβέντες?
Αν κατάλαβα καλά, δε θα αποκαλύψει τι ήταν. :hmm:

Όταν μπει, θα γράψει τον ..επιθανάτιο λόγο της! :P Αλλά όχι, δεν θα αποκαλύψει ταυτότητα! :D

πάντως θα είχε ενδιαφέρον όταν πεθαίνει κάποιος να λέει τι ήταν τελικά. Εμείς τουλάχιστον έτσι το παίζαμε. Ίσως στην 2η version του παιχνιδιού:)

Θεωρήσαμε ότι μάλλον θα είχε πιο πολύ πλάκα να μη ξέρετε τι ..πετύχατε. Ίσως κάποια στιγμή να κάνουμε μια εξαίρεση και να σας αποκαλύψουμε κάποιου την ιδιότητα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λοιπόόόν.. ο ΕΝΤΥ κατ'εμέ ή δεν είναι καθόλου "λαμογιέξ" και υπερκαρφώνεται νομίζοντας ότι τρώμε κουτόχορτο (:P) ή θέλει απεγνωσμένα να βγει απ'το παιχνίδι κι έχει όλη αυτή την κραυγαλέα συμπεριφορά... :hmm:

τι να πω.. πολύ μπερδεύομαι, αλλά θα τη βρω την άκρη... τεσπα, μέχρι αύριο έχει ο Θεός.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: Founes
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top