Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Δηλαδή; Τι έγινε; Χάθηκα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Γιατί τι αποθηκεύεις :shifty::sly:
Ας πάρετε ένα δείγμα (πολύ μικρό δείγμα :redface: ) :hehe:

20220523_194456.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω πεθάνει στα γέλια με την...ιστορία με 3-4 λέξεις ο καθένας...:P

Καλέ, εσείς χαραμίζεστε...Τί κουνούπια (που δίνουν ξανάστροφες...), τί ελέφαντες on diet...και δε συμμαζεύεται...:hehe:

Ένας δράκος λείπει, βρε παιδιά, να 'ρθει να δέσει... :upside:

Να κάτι τέτοια διαβάζουν...οι απέναντι και μας κρεμάνε κουδούνια...:devil:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Να κάτι τέτοια διαβάζουν...οι απέναντι και μας κρεμάνε κουδούνια
Τιμή μας και καμάρι μας :pfff:


και με την κουδουνάρα μας.:bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τιμή μας και καμάρι μας :pfff:


και με την κουδουνάρα μας.:bleh:
Και για πες μου, καμάρι μου, το πιράνχας τελικά θα πάει στον οδοντίατρο ή το ακυρώνει το ραντεβού ; :devil:

Ζωγραφίζεις σήμερα, φίλη μου...:P

Έκλαψαν τα μάτια μου, απ' τα γέλια...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Και για πες μου, καμάρι μου, το πιράνχας τελικά θα πάει στον οδοντίατρο ή το ακυρώνει το ραντεβού ; :devil:

Ζωγραφίζεις σήμερα, φίλη μου...:P
Ευχαριστώ :redface:

Όσο για το ερώτημά σου, θα απαντηθεί ανάλογα με την εξέλιξη του παιχνιδιού.;)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
@Υδροχόος; θέλω να πιστεύω οτι δεν παρεξηγήθηκες που υπενθυμίζω καμιά φορά τους κανόνες του παιχνιδιού.:redface:

Βλέπεις, έχω το.... κουσούρι να αντιμετωπίζω τα παιχνίδια με τη σοβαρότητα που τα βλέπει ένα παιδί. :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Υδροχόος; θέλω να πιστεύω οτι δεν παρεξηγήθηκες που υπενθυμίζω καμιά φορά τους κανόνες του παιχνιδιού.:redface:

Βλέπεις, έχω το.... κουσούρι να αντιμετωπίζω τα παιχνίδια με τη σοβαρότητα που τα βλέπει ένα παιδί. :)
Καλή μου, Αλέξα, δεν υπήρχε περίπτωση να παρεξηγηθώ. Με την καμία...:)

Γνωρίζεις, αλλωστε, πόσο εκτιμώ αυτό σου το 'χάρισμα'. Το να μας επαναφέρεις στην τάξη...:hehe:

Οπότε, προχώρα όπως είσαι...<3

Και σ' αυτό το σημείο να πω ότι ο @juste un instant ..με παρέσυρε...:upside:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Καλή μου, Αλέξα, δεν υπήρχε περίπτωση να παρεξηγηθώ. Με την καμία...:)

Γνωρίζεις, αλλωστε, πόσο εκτιμώ αυτό σου το 'χάρισμα'. Το να μας επαναφέρεις στην τάξη...:hehe:

Οπότε, προχώρα όπως είσαι...<3

Και σ' αυτό το σημείο να πω ότι ο @juste un instant ..με παρέσυρε...:upside:
Τρεις με τέσσερις λέξεις λέει ο τίτλος και η πρώτη διδαξασα βάζει πέντε. Ε, να μην μπερδευτούμε; :P

Τελικά μέχρι πέντε βάζουμε; :D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Θα χεστούμε νυχτιατικο, πρωτη φορα μπήκα να παίξω και μου βαλε τετοιο κωλοδάχτυλο που μου βγήκε απο τα ρουθούνια για 2 ρημαδες λέξεις.

ΟΥΦ.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Βάλτε και 10 λέξεις. Αρκεί οι κανόνες να τηρούνται! :rtfm:
:P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε άρλεκιν πάει η ιστορία (με τον Ταίπρα)... :upside:

Καλύτερα, να φύγουν κι οι κατσαριδες...:upside:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Θέλω να ρίξω έναν ύπνο 5 χρόνων αυτή τη στιγμή. Πότε πήγε 10:20;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top