Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Cat Flying GIF

Εγώ πριν λίγο έξω με τον αέρα κ τους κεραυνούς 😐😐😐
Μια από τα ίδια...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Epitome του hourglass body :redface:
Είναι η slim εκδοχή του, η οποία ωστόσο είναι του γούστο μου. I mean... :inlove:

Επίσης λόγω του ποστ της @Aleksa αρχικά είχα φτιάξει ένα σχετικά "hardcore" ποστ, αλλά μετά λέω άσε καλύτερα... :hehe:

Υ. Γ Αισθησιακό ποστ ήταν μην πάει ο νους σας σε φρικαλεότητες :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
@Skiyo Χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις :happy:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Είναι η slim εκδοχή του, η οποία ωστόσο είναι του γούστο μου. I mean... :inlove:

Επίσης λόγω του ποστ της @Aleksa αρχικά είχα φτιάξει ένα σχετικά "hardcore" ποστ, αλλά μετά λέω άσε καλύτερα... :hehe:

Υ. Γ Αισθησιακό ποστ ήταν μην πάει ο νους σας σε φρικαλεότητες :P
Ε όχι, έπρεπε να το αφήσεις… Trust me, και εμένα my type είναι.

Επίσης, παντελώς άσχετο, αυτό δεν το λέω προσωπικά σε εσένα αλλά γενικά, απλά θέλω να σώσω μηνύματα και να κάνω οικονομία (έπαθα Pak), μόλις γύρισα από το σπίτι μιας κοπέλας που κάνει ιδιαίτερα μαθήματα στα μαθηματικά, γιατί ήθελα να αρχίσω, και μου λέει «Πόσο χρόνων είσαι;», της λέω «18…» και με κοιτάει με ένα σοκαρισμένο look, και κάνει «Σε πέρασα για 15», δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να στεναχωρηθώ :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.
Ε όχι, έπρεπε να το αφήσεις… Trust me, και εμένα my type είναι.
Για μένα ηταν ultra mild ποστ, αλλά δεν ήθελα να ξεπεράσω τα γενικότερα όρια :hehe:
*
Επίσης, παντελώς άσχετο, αυτό δεν το λέω προσωπικά σε εσένα αλλά γενικά, απλά θέλω να σώσω μηνύματα και να κάνω οικονομία (έπαθα Pak),
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
μόλις γύρισα από το σπίτι μιας κοπέλας που κάνει ιδιαίτερα μαθήματα στα μαθηματικά, γιατί ήθελα να αρχίσω, και μου λέει «Πόσο χρόνων είσαι;», της λέω «18…» και με κοιτάει με ένα σοκαρισμένο look, και κάνει «Σε πέρασα για 15», δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να στεναχωρηθώ :hehe:
ΕΓΩ
Ε ξέρεις στην καθημερινότητα μου δε βάφομαι και επειδή σε μέσες άκρες φοράω τζιν μπλούζα περνάω για 17χρονη πάνω κάτω :P

Υ. Γ * Θα το ποστάρω, αλλά ελπίζω @Valder μη βγεις και μου πεις ότι σε λίγο θα σας ποστάρω γυμνό ή καμιά ροζ ταινία :hehe:
Είναι MILD POST
 
Τελευταία επεξεργασία:

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Ε ξέρεις στην καθημερινότητα μου δε βάφομαι και επειδή σε μέσες άκρες φοράω τζιν μπλούζα περνάω για 17χρονη πάνω κάτω :P
Ισχύει ότι φαίνεσαι μικρότερη, αλλά όχι κάτω από 17-18. Εγώ έπεσα από τα σύννεφα σήμερα. Ούτε εγώ βάφομαι, μάσκαρα και πολύ λέω. Με έχουν κάνει και 24. Αλλά 15, it’s a first.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Damn right you did.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Υ. Γ * Θα το ποστάρω, αλλά ελπίζω @Valder μη βγεις και μου πεις ότι σε λίγο θα σας ποστάρω γυμνό ή καμιά ροζ ταινία :hehe:
Είναι MILD POST
Μια χαρά ήπιο ποστ είναι πράγματι.

Δεν καταλαβαίνω πως σου ήρθε μια τετοια σκέψη πως θα την έκανα εγω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,223 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια σου πολλά @Skiyo ....Πολύχρονος και ό,τι επιθυμείς...:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top