Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Έβγαλα την Άρυα έξω, μην κυκλοφορείτε για κάνα μισάωρο
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;
Έλα βρε...ναι ; Και δεν της φαίνεται...:P

Δηλαδή...για πες λίγα, να πάρω μια ιδέα...

Άγρια δεν πρέπει να είναι. Να δαγκώνει. Μπαααα, δεν το νομίζω. Μπορεί να μη θέλει πολλά κολλητιλίκια, αλλά δε μου φαίνεται για άγρια...

Εκτός αν κάνω λάθος...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Δεν μπορώ ν΄ ακούσω, για να καταλάβω τί εννοείτε ακριβώς. Δεν έχω "φωνή", αυτή τη στιγμή. Υπέθεσα (απ΄ αυτό που είδα...) ότι κάνει σα λυκάκι, σηκώνοντας το κεφάλι ψηλά...

Αλλά από ό,τι διαβάζω, ως σειρήνα το περιγράφετε...
Ναι ναι έτσι κάνει αλλά λίγο πιο φωναχτά 🤪🤪
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Με ανθρώπους είναι βούτυρο. Είναι μην δει σκύλο. Έχει δαγκώσει ένα Γ.Π. λυτό, και άλλες φορές που έφερναν άλλοι τα σκυλιά τους κοντά έχει πάλι πάει να δαγκώσει πολλά, στο τσακ την γλίτωσα επειδή την τράβηξα όλες τις φορές. Μην φανταστείς δαγκώματα gore-y, ήθελε να τα διώξει, όχι καυγά.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με ανθρώπους είναι βούτυρο. Είναι μην δει σκύλο. Έχει δαγκώσει ένα Γ.Π. λυτό, και άλλες φορές που έφερναν άλλοι τα σκυλιά τους κοντά έχει πάλι πάει να δαγκώσει πολλά, στο τσακ την γλίτωσα επειδή την τράβηξα όλες τις φορές. Μην φανταστείς δαγκώματα gore-y, ήθελε να τα διώξει, όχι καυγά.
Όπως μου τα περιγράφεις...καλά κάνει. Την ενοχλούν, μάλλον, τ΄ αρσενικά. Είναι...πέφτουλες κάποιοι...:hehe:

Ναι, το έχω δει να συμβαίνει...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Όχι όχι, με τα θηλυκά έχει μεγαλύτερο θέμα :bleh: Όχι ότι τα αρσενικά τα θέλει. Και τα δυο, από μακριά και αγαπημένοι. Δεν θέλει πολλά πολλά με σκύλους, το σέβομαι. Την κρατάω σε απόσταση και είμαστε όλοι καλά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την έχω βίντεο με τον Χένρι, που θα ήταν πιο λογικό να μην τα πάνε καλά. Αλλά τον λατρεύει. Ενώ τα σκυλιά, που είναι το δικό της αίμα, όχι.
 

Συνημμένα

  • trim.5B9C0C76-2F15-48A0-857A-BC0CA73599E5.MOV
    410.6 KB · Εμφανίσεις: 0

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαχαχααααααα...:P

Πολύ ωραίοι είναι μαζί. Παίζει μαζί του, φαίνεται...

Λογικό να τα πηγαίνουν καλά. Ειδικά αν είναι και κάποιο καιρό μαζί, συνηθίζουν το ένα το άλλο...

Αυτά είναι τα ωραία...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχααααααα...:P

Πολύ ωραίοι είναι μαζί. Παίζει μαζί του, φαίνεται...

Λογικό να τα πηγαίνουν καλά. Ειδικά αν είναι και κάποιο καιρό μαζί, συνηθίζουν το ένα το άλλο...

Αυτά είναι τα ωραία...
Ναι ναι, από κουταβάκι τον ξέρει. Τους έχω βίντεο και τότε. Δεν τον έχει πειράξει ποτέ. Αυτός γέροντας τώρα, δεν έχει όρεξη να ασχοληθεί μαζί της και της πετάει και κάνα χτύπημα με τα πίσω πόδια.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1652783470176.png
Χαχαχαχαχααααααα...πέθανα, λέμε...:P

Στην αρχή (κι έτσι όπως "σε είδα"...), το μυαλό μου πήγε στο γιαπί, το πιλοφόρι, το μυστρί...:hehe:


Μετά είδα ότι κουβαλάς ψυγειάκι...:upside:

Άντε...καλά κουράγια !!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Ήρθα. Προσαρμόστε τη ζωή σας ανάλογα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε ξέρω τ΄ άλλα κορίτσια τί θα κάνουν...εγώ το πεσκέσι μου το ΄φερα, πάντως...:P

Έτσι. Για να ΄χεις να διαβείς...

Και την ώρα (γιατί θα ΄ρθει, δε θ΄ αργήσει...) που θα μοιράζεις "τουλίπες", αυτή μου η κίνηση να σημειωθεί στα πρακτικά...

showthumb.jpg


Φωτιά στα κόκκινα...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Δε ξέρω τ΄ άλλα κορίτσια τί θα κάνουν...εγώ το πεσκέσι μου το ΄φερα, πάντως...:P

Έτσι. Για να ΄χεις να διαβείς...

Και την ώρα (γιατί θα ΄ρθει, δε θ΄ αργήσει...) που θα μοιράζεις "τουλίπες", αυτή μου η κίνηση να σημειωθεί στα πρακτικά...

View attachment 102521

Φωτιά στα κόκκινα...:upside:

Κοντά είναι η ώρα, αμα σας αρέσουν τόσο πολύ τα τουλιπάκια μου!

bsg_cylons_Kobol1.jpg



ΥΓ: Αλλά έχε χάρη που είμαι στις καλές μου σήμερα. :dance2:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοντά είναι η ώρα, αμα σας αρέσουν τόσο πολύ τα τουλιπάκια μου!

View attachment 102522


ΥΓ: Αλλά έχε χάρη που είμαι στις καλές μου σήμερα. :dance2:
Στο έχω πει...διακόσιες φορές. Μου αρέσουν, ΜΟΝΟ, οι ουρανοκατέβατες..."τουλίπες". Μα έχω stock. Είμαι πλήρης, ok...:upside:

Ναι, ε ; Κι εγώ είμαι καλύτερα...:)

Πέρασε το Ματωμένο Φεγγάρι, όσο να πεις...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Στο έχω πει...διακόσιες φορές. Μου αρέσουν, ΜΟΝΟ, οι ουρανοκατέβατες..."τουλίπες". Μα έχω stock. Είμαι πλήρης, ok...:upside:

Ναι, ε ; Κι εγώ είμαι καλύτερα...:)

Πέρασε το Ματωμένο Φεγγάρι, όσο να πεις...
Δεν πειράζει κατι άλλο θα βρειτε για να δικαιολογήσετε τα νευράκια σας στα ζώδια.:bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
ΩΧ!
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top