Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχω κάνει PCR. Έχω κάνει self test. Πολλά βασικά. Και δεν έχουν δείξει τίποτε μέχρι τώρα. Και τα έκανα καλά. Όποιος γνωστός μου είχε Covid φάνηκε στο self με την πρώτη, στα πρώτα λεπτά.
Οκ. Εντάξει, κάτι έκανες, λοιπόν. Γιατί έτσι όπως το έγραψες, φάνηκε σαν να μην έκανες ούτε self...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί ωραία...σαν πλημμυρίζουν μουσικές !!!

Πετάει η ομάδα, σήμερα...

Είμαστε ρομαντικοί, σ' ετούτη τη μεριά...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
cat sitting GIF
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ήρθα. Ξετρελαθείτε, στρώστε τα κόκκινα χαλιά κι απλώστε δέκα δέκα τα ζαμπονοτυροπιτάκια στους μπουφέδες.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήρθα. Ξετρελαθείτε, στρώστε τα κόκκινα χαλιά κι απλώστε δέκα δέκα τα ζαμπονοτυροπιτάκια στους μπουφέδες.
Θα πέσει φωτιά να μας κάψει !!!

Τράβα την πρόταση πίσω...και ξαναφέρτην νηστίσιμη...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ξερα! Η συνήθεια που έγινε λατρεία!!! :happy: :happy: :happy: :happy:

View attachment 101061
Όχι, τις τουλίπες μου θέλω. Όχι αυτά... :P

Αναφέρομαι σ' εκείνο το...ματσάκι που είναι σαν να 'ρχεται ουρανοκατέβατο...Πού το παίρνεις και το βάζεις κατευθείαν στο βάζο. Σα μπουκετάκι μοιάζει...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Όχι, τις τουλίπες μου θέλω. Όχι αυτά... :P

Αναφέρομαι σ' εκείνο το...ματσάκι που είναι σαν να 'ρχεται ουρανοκατέβατο...Πού το παίρνεις και το βάζεις κατευθείαν στο βάζο. Σα μπουκετάκι μοιάζει...:upside:
α το M.I.R.V με τη συστάδα πυρηνικών επάνω.

bsg_nukes.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Περονοσπορίασις έπεσε. Πείτε τίποτα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί να πούμε ; Εγώ, προσωπικά, έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό...Παρά λίγο να μπει και μια μύγα...

Αυτά παθαίνω, κάθε που πηδάω στην άλλη μεριά...

Πάω στα τραγουδάκια μου...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τι να πούμε ; Εγώ, προσωπικά, έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό. Παρά λίγο να μπει και μια μύγα...

Αυτά παθαίνω, κάθε που πηδάω στην άλλη μεριά...

Πάω στα τραγουδάκια μου...
Εγω το διασκεδάζω αυτή τη στιγμή απίστευτα. Είμαι αυθάδης, σιχαμένος και σφαγέας με το γάντι.

Περιμένω τη σκατοβροχή να έρθει να με κάνει therapeutic cleanse. :devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω το διασκεδάζω αυτή τη στιγμή απίστευτα. Είμαι αυθάδης, σιχαμένος και σφαγέας με το γάντι.

Περιμένω τη σκατοβροχή να έρθει να με κάνει therapeutic cleanse. :devil:
Και αιτία διάλυσης γάμων, είσαι. Συ είπας...:devil:

Τί να πω ; Δεν ξέρω...

Αυτό που, με βεβαιότητα, ξέρω...είναι ότι αναπολώ τα χρόνια εκείνα που οι άνθρωποι δεν είχαν άποψη, γι' αυτά τα οποία δεν είχαν ιδέα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top