Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Συμφορουμίτες/συμφορουμίτισες,

Σας εύχομαι ολόψυχα καλή Ανάσταση, καλό Πάσχα. Να περάσετε τέλεια όπου και αν πάτε, ό,τι και αν κάνετε.
Easter Bunny GIF
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφορουμίτες/συμφορουμίτισες,

Σας εύχομαι ολόψυχα καλή Ανάσταση, καλό Πάσχα. Να περάσετε τέλεια όπου και αν πάτε, ό,τι και αν κάνετε.
Easter Bunny GIF
Kαλή Ανάσταση, κορίτσι. Καλό Πάσχα. Πολύ καλά να περάσεις, όπου κι αν πας !!! :)

Είδα ότι ετοιμάζεις...βαλίτσες, για ταξιδάκι...;)
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάω Μυτιλήνη για αλλαγή παράστασης!
Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου <3
Τί ωραία !!!

Καλό ταξίδι και να περάσεις πολύ όμορφα. Και να ξεκουραστείς...

Είναι ωραίο το Πάσχα...μακριά από το κλεινόν άστυ...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τί ωραία !!!

Καλό ταξίδι και να περάσεις πολύ όμορφα. Και να ξεκουραστείς...

Είναι ωραίο το Πάσχα...μακριά από το κλεινόν άστυ...
Ειδικά μετά από δύο χρόνια καραντίνας, νομίζω ότι η ανάγκη είναι ακόμη μεγαλύτερη!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ααααααα...προς το παρόν σε ξεχάσαμε εσένα !!! :upside:

Και άμα θέλει κάποιος ν΄ αναφερθεί στη Μυτιλήνη τί θα κάνει ; Πώς να την πει ;

Το...Λέσβος σ΄ ενοχλεί το ίδιο ή στα ίδια είσαι ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Ο Φώτης δεν έχει ρίζες από το "παλιονησο" ; Κάνω λάθος; :lol:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τί...αντικειμενικός που είσαι, μπρε !!! Μπράβο σου...

Τί να σου κάνω που δεν έχω πολύ όρεξη σήμερα...διαφορετικά θα έγραφα την λεξούλα...σε κάθε θρεντ, να ΄χεις να την βλέπεις...

Θα ΄παιρνα και ως δωράκι..."τις τουλίπες", ύστερα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
922CCEFF-C9DF-43D8-906E-388C2316EB37.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τί...αντικειμενικός που είσαι, μπρε !!! Μπράβο σου...

Τί να σου κάνω που δεν έχω πολύ όρεξη σήμερα...διαφορετικά θα έγραφα την λεξούλα...σε κάθε θρεντ, να ΄χεις να την βλέπεις...

Θα ΄παιρνα και ως δωράκι..."τις τουλίπες", ύστερα...
Γιατι δεν ειμαι αντικειμενικός;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατι δεν ειμαι αντικειμενικός;
Γιατί ; :)

Δε σου λέω...να το πάρεις άσκηση για το σπίτι...:upside:

Τί γιατί, καλέ ; Χαρακτηρίζεις ΠΑΛΙΟΝΗΣΟ, ένα ωραιότατο νησί (που ΄χει και τον Ταξιάρχη, μεγάλη η χάρη του, μέρες που ΄ναι...), επειδή...επειδή....επειδή !!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Γιατί ; :)

Δε σου λέω...να το πάρεις άσκηση για το σπίτι...:upside:

Τί γιατί, καλέ ; Χαρακτηρίζεις ΠΑΛΙΟΝΗΣΟ, ένα ωραιότατο νησί (που ΄χει και τον Ταξιάρχη, μεγάλη η χάρη του, μέρες που ΄ναι...), επειδή...επειδή....επειδή !!!
Η μάνα μου έχει μεγαλώσει εκεί. Το αγαπώ αυτό το νησί.

Άσε με να παριστάνω ότι εξοργίζομαι. Ούτως ή άλλως όσα προκάλεσαν τις ζημιές είναι πια ηττημένα κατα κράτος. Και δεν ενοχλώ τους νεκρούς...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η μάνα μου έχει μεγαλώσει εκεί. Το αγαπώ αυτό το νησί.

Άσε με να παριστάνω ότι εξοργίζομαι. Ούτως ή άλλως όσα προκάλεσαν τις ζημιές είναι πια ηττημένα κατα κράτος. Και δεν ενοχλώ τους νεκρούς...
Αν είναι έτσι, άντε, σε αφήνω τότε. "Εξοργίσου", όσο θες...:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top