Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Βλέπω, στην επόμενη συνάντηση να την αρπάζει απ' το μαλλί, ύστερα να την φιλάει...πιο ύστερα να της δίνει δυο ξανάστροφες και στο τέλος να της προτείνει να τα ξανά φτιάξουν. Το πιο πιθανό σενάριο, αυτό θεωρώ...:upside:
Το κάνω εικόνα :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
όπα!
247acf82ad.gif


 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το κάνω εικόνα :laugh:
Εεεε...μια θα του έρχονται τα λόγια...διώξ' την μακριά. Ύστερα, τα...πάρε την αγκαλιά και δώσ' της ένα φιλί. Απάνω στα καλύτερα, θα ξεπηδούν τα...ρε σούταρέ τη, λέμε...:upside:

Είναι 23...του κεφαλιού του θα κάνει και ο Θεός ο ίδιος να του πει το αντίθετο...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για Δευτέρα...πολύ καλά το πας !!! :devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποφάσισε και κατέληξε σ' ένα είδος...μ' αυτά τα ποτ-πουρί...:devil:

Για dj, σήμερα, κάνεις κοιλιά. Από τσιφτετέλι, στα τραπέζια...στη Ροδά ; :P

Ένα μπέρδεμα, μικρό, το διακρίνω. Και να πω ότι δε το 'χεις...Το 'χεις...:hehe:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αποφάσισε και κατέληξε σ' ένα είδος...μ' αυτά τα ποτ-πουρί...:devil:

Για dj, σήμερα, κάνεις κοιλιά. Από τσιφτετέλι, στα τραπέζια...στη Ροδά ; :P

Ένα μπέρδεμα, μικρό, το διακρίνω. Και να πω ότι δε το 'χεις...Το 'χεις...:hehe:
Είμαι πολυσχιδής προσωπικότητα. Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε; :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κάργα τριφύλλι.

Θα έβαλλες κατά του Αυτοκράτορα;
Όποιος είναι απειλή για τον δικό μου αυτοκράτορα,(τον δαφνοστεφανωμένο, εννοώ), θα έβγαζα και θα έδινα για την ζωή μου κιόλας...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
White Cat GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Δεν είμαι και τέρας ψυχραιμίας αλλά, ακόμα καλά βαστώ :P
Επειδή είμαι σε πολύ φιλική διάθεση και δε θέλω να το τραβήξω, θα σου πω μια αλήθεια:

Η μόνη επαφή που εχω με τον Παναθηναικό (είμαι όντως αλλά απλά είμαι), είναι κατι εισιτήρια που είχα βοηθήσει να βρει η συγχωρεμένη και το παιδάκι της πριν χρόνια για να το φέρει στο γήπεδο να δει αγώνα. Nothing more.


Δε θέλω να σε καταστρέψω ψυχικά, σε λυπάμαι, τόσα και τόσα λάθη απο το εργοστάσιο, μη το αποτελειώσω. :devil:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
inhales exhales inhales exhales
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Επειδή είμαι σε πολύ φιλική διάθεση και δε θέλω να το τραβήξω, θα σου πω μια αλήθεια:

Η μόνη επαφή που εχω με τον Παναθηναικό (είμαι όντως αλλά απλά είμαι), είναι κατι εισιτήρια που είχα βοηθήσει να βρει η συγχωρεμένη και το παιδάκι της πριν χρόνια για να το φέρει στο γήπεδο να δει αγώνα. Nothing more.


Δε θέλω να σε καταστρέψω ψυχικά, σε λυπάμαι, τόσα και τόσα λάθη απο το εργοστάσιο, μη το αποτελειώσω. :devil:
Μάλιστα...
Λοιπόν, Αυτοκράτωρ... επειδή σε σέβομαι, θα σου πω μόνο ένα πράγμα: Μόνο και μόνο επειδή είσαι ζέλας, έχεις το μεγαλύτερο ελάττωμα, αλλά κανείς δεν είναι τέλειος....
Αυτά από μια παθιασμένη γαυρίνα!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μάλιστα...
Λοιπόν, Αυτοκράτωρ... επειδή σε σέβομαι, θα σου πω μόνο ένα πράγμα: Μόνο και μόνο επειδή είσαι ζέλας, έχεις το μεγαλύτερο ελάττωμα, αλλά κανείς δεν είναι τέλειος....
Αυτά από μια παθιασμένη γαυρίνα!

Επειδή σε σέβομαι, θα σου πω μόνο ένα πράγμα. Το υπογραμμισμένο είναι το μεγαλύτερο προσόν σου.

Γλιτώνεις τις πατητές στο Βόσπορο (για τώρα) :devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Και στο δίπλα θρεντ κάνουμε λόγο για τα φαντασμενα λιοντάρια...

Ας μιλήσουμε για τους καβαλημενους ζυγούς :hehe:

(Πλακίτσα μην αρχίσεις να ξεφυσας)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top