Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Καλό βράδυ σε όλα τα παιδιά.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είμαστε πάρα πολύ ήσυχοι, σήμερα. Τα καλύτερα παιδιά...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
@Fast ψήνομαι για R41+Permasharp (ή Κai) σε μαλλί διμήνου. Θα το πάρει αλλά θα χουμε δράματα και σαγονια του καρχαρία. Ήθελα απλά να το μοιραστώ ότι θέλω να κανω την τρέλα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Fast ψήνομαι για R41+Permasharp σε μαλλί διμήνου. Θα το πάρει αλλά θα χουμε δράματα και σαγονια του καρχαρία. Ήθελα απλά να το μοιραστώ ότι θέλω να κανω την τρέλα.
Οι πέρμα μ' αρέσουν δεν τις βρίσκω σαν τις φεδερ με την Ρ41. Απλά εσύ που παίρνεις και κόντρα θα σφαχτείς λίγο. Δεν πειράζει βάλε το βαρεσίνο να σε προστατέψει όσο μπορεί.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Οι πέρμα μ' αρέσουν δεν τις βρίσκω σαν τις φεδερ με την Ρ41. Απλά εσύ που παίρνεις και κόντρα θα σφαχτείς λίγο. Δεν πειράζει βάλε το βαρεσίνο να σε προστατέψει όσο μπορεί.
Πολύ ωραια ιδέα! Πήγαινα για Cella αλλά το Varesino μ αρεσει σαν ιδέα!

Θα φύγει μαλλί μούσια, με τη μια + κόντρα. Να περιμενεις με τα αιμοστατικά.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ ωραια ιδέα! Πήγαινα για Cella αλλά το Varesino μ αρεσει σαν ιδέα!

Θα φύγει μαλλί μούσια, με τη μια + κόντρα. Να περιμενεις με τα αιμοστατικά.
Γιατί όχι πρώτο πέρασμα με Ρ41 να φύγει το μαλλί προβάτου και μετά κοντρίτσα με σκάλα 3 στη ροκγουελ όπως εγώ χθες; :whistle:

Να ξέρεις υπάρχει το αμαρέτο από moon soaps, για άλλου επιπέδου cella(που δεν τη συμπαθώ με τέτοια συστατικά).
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Γιατί όχι πρώτο πέρασμα με Ρ41 να φύγει το μαλλί προβάτου και μετά κοντρίτσα με σκάλα 3 στη ροκγουελ όπως εγώ χθες; :whistle:

Να ξέρεις υπάρχει το αμαρέτο από moon soaps, για άλλου επιπέδου cella(που δεν τη συμπαθώ με τέτοια συστατικά).
Αυτο ακριβως θα κάνω, τις εχω διπλα διπλα τωρα το δρεπάνι και τη ροκγουελ.

Θα γινει bloodbath, ειναι μαλλι 2 μηνων. Ξεκινάω τώρα. Ερχομαι μετα για review.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτο ακριβως θα κάνω, τις εχω διπλα διπλα τωρα το δρεπάνι και τη ροκγουελ.

Θα γινει bloodbath, ειναι μαλλι 2 μηνων. Ξεκινάω τώρα. Ερχομαι μετα για review.
Ευχομαι να μη βγει καθόλου αίμα βασικά, φάε τα λόγια σου σατανά. Εγώ πάντως κόντρα δε μπορώ ούτε με τη ροκγουελ. Ακόμα η φάτσα δεν έχει γίνει καλά. Είσαι τυχερός που μπορείς να τα κάνεις αυτά να ξέρεις. Θα αφήσω τη φάτσα να ηρεμίσει για καμια βδομάδα ή παραπάνω λέω.

Καλή ξούρα εύχομαι!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ότι κάποιος έχει καιρό να περάσει από δω. Μάλλον εγκατέλειψε την προσπάθεια :lol:

-----------
@Nick890 Πού χάθηκες μωρ ψυχή;
ελα ρε παοκαρα ,ασε τρεξιματα ...ξεκινησα πρακτικη και ξυπναω καθε μερα 5¨30 για να ειμαι 7 στο νοσκομειο

Σε λιγο ξεκιναμε και στον τουρισμο :dance2: :wizard::jumpy:


Εσεις τι κανατε ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
ελα ρε παοκαρα
Ασχολίαστο :rolleyes:
,ασε τρεξιματα ...ξεκινησα πρακτικη και ξυπναω καθε μερα 5¨30 για να ειμαι 7 στο νοσκομειο

Σε λιγο ξεκιναμε και στον τουρισμο :dance2: :wizard::jumpy:
Ε γέμισες πάντως το πρόγραμμα σου και απ'οτι έχω καταλάβει αυτό ηθελες.
Εσεις τι κανατε ?
Καλά, καλά είμαστε :P
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Tired Rabbit GIF
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Ε γέμισες πάντως το πρόγραμμα σου και απ'οτι έχω καταλάβει αυτό ηθελες.
Ναι παω μπαλα ....φοραω ζωνη και το κοντερ γραφει 200km/h μονιμα και με ρωτανε αν ειμαι μαμα:P
Καλά, καλά είμαστε :P
Ρε φιλε μπορειτε μια φορα να μην απαντατε ετσι ? Δεν ρωταω πως εισαι .....τι κανεις γενικα λεω ...κανα update ?:xtipao:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
Ρε φιλε μπορειτε μια φορα να μην απαντατε ετσι ? Δεν ρωταω πως εισαι .....τι κανεις γενικα λεω ...κανα update ?:xtipao:
Πάνω σε τι θέλεις update μάνα μου; Σου είχα πει τίποτα, για να σε ενημερώσω αν εχω εξελίξεις τώρα; :lol:

(Δεν έχω κάτι αξιοσημείωτο να πω)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Πάνω σε τι θέλεις update μάνα μου; Σου είχα πει τίποτα, για να σε ενημερώσω αν εχω εξελίξεις τώρα; :lol:

(Δεν έχω κάτι αξιοσημείωτο να πω)
Κατι με την ζωη σου ρε φιλε .....δεν πιστευω να καθεσαι 24/7 στο στεκι :sly:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,238 μηνύματα.
Το γυρίσατε σε κατηχητικό εδώ μέσα;
Αν δε μιλήσω πέφτει πολλή ησυχία να πούμε :lol:
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Έχει πέσει νεκρική σιγη
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού μαλώνετε με τον...λύγκα, στην από 'κει μεριά. Έχετε απλωμένο τραχανά...:redface:

Πιο πολύ θα μπερδευτεί, εκείνο το παλικάρι, πάντως (που ζήτησε 'βοήθεια'...), παρά θα βγάλει άκρη...

Βλέπω, στην επόμενη συνάντηση να την αρπάζει απ' το μαλλί, ύστερα να την φιλάει...πιο ύστερα να της δίνει δυο ξανάστροφες και στο τέλος να της προτείνει να τα ξανά φτιάξουν. Το πιο πιθανό σενάριο, αυτό θεωρώ...:upside:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top