Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ε παιδιά ντροπή που δεν αφήνετε τον βαλ να γράψει την έκθεση σας παρακαλώ πολύ δώστε του λίγο χώρο να την κάνει....έχει και μια αυτοκρατορία να προσέχει....
Καλό μου κοράσιο!

ΧΡΥΣΑΦΙΑ, ΚΕΝΤΗΜΑΤΑ, ΜΕΤΑΞΙΑ.

Φέρτε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Το ανησυχητικό θα ήταν να μην παίξει τσακωμός εδώ μέσα για μια μέρα.
Μόνο εδώ μέσα :laugh:

Μισό δουλειές κάνεις πακ μου.....
Το μαλλιοτραβηγμα είναι κομμάτι της καθημερινότητας πλέον...😂😂😂😂
Ενδιαφέρον να το βλέπεις, κακό να το βιώνεις θα πω εγω. :popcorn:

(Αστειάκι :P)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μόνο εδώ μέσα :laugh:


Ενδιαφέρον να το βλέπεις, κακό να το βιώνεις θα πω εγω. :popcorn:

(Αστειάκι :P)
images (1).jpeg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Πρέπει να πάω τον σκύλο βόλτα και έξω μόνο ανεμοστρόβιλος δεν παίζει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Συμφωνώ. Όταν βάζουν λόγια στο στόμα σου που δεν έχεις πει και σε προσβάλλουν.
Αυτό οταν συμβαίνει είναι ξεκάθαρα άσχημο και ανέντιμο.
Το να λες κάτι που αληθεύει και να σε κατηγορεί καποιος οτι ψεύδεσαι είναι παρα μα παρα πολύ άσχημο.

Φυσικά μιλάω γενικά
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτό οταν συμβαίνει είναι ξεκάθαρα άσχημο και ανέντιμο.
Το να λες κάτι που αληθεύει και να σε κατηγορεί καποιος οτι ψεύδεσαι είναι παρα μα παρα πολύ άσχημο.

Φυσικά μιλάω γενικά
Μόλις συνέβη.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Κάνα κοσμήματακι θα ήθελα ιδανικά 😅😅
Εχω την εντυπωση ότι μια Αυτοκράτειρα (νομίζω ή η Ειρηνη η Αθηναία ή η Ευδοκία) -όντως- πούλησε όλα τα βυζαντινά κοσμήματα, μέχρι και τα σμαράγδια στο αυτοκρατορικό στέμμα στους Βενετούς για να πάρει λεφτά, και μετα οι αυτοκράτορες φόραγαν γυάλινο ομοίωμα στέμματος.

Οποτε κοσμήματα γιοκ!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση ότι μια Αυτοκράτειρα (νομίζω ή η Ειρηνη η Αθηναία ή η Ευδοκία) -όντως- πούλησε όλα τα βυζαντινά κοσμήματα, μέχρι και τα σμαράγδια στο αυτοκρατορικό στέμμα στους Βενετούς για να πάρει λεφτά, και μετα οι αυτοκράτορες φόραγαν γυάλινο ομοίωμα στέμματος.

Οποτε κοσμήματα γιοκ!
Το στέμμα δεν το πειράζεις είναι ιερό....κακώς τα πούλησε..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Το στέμμα δεν το πειράζεις είναι ιερό....κακώς τα πούλησε..
Δεν θυμαμαι ποια ήταν ακριβώς, θα το ψάξω και θα στο πω αλλη ωρα, αλλά μιλάμε για ξεπούλημα. Δηλαδή η ιστορία που βλέπεις σήμερα να εκτυλίσσεται στο Ελληνικό Κράτος, έχει παιχτεί καρμπόν στο Βυζάντιο.

Παω να κανω την εκθεση και θα σας έρθω μετά.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
B37BF386-C44A-4777-95EC-7BE9D64F01B5.jpeg

-Why are we going so fast?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top