Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Shiba Inu Waiting GIF by KeepUpWithJazAndYumi
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
*argument pause*
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε περιμένω μια ώρα να ταισει τη γάτα. Άντε να κραξω να πάω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος. Νυστάζω
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εγώ, η γραία, νύσταξα. Αφήνω εσάς, τους νεολαίους, να συνεχίσετε.
Χάιστε, κι όταν ξαναματάρθω να 'χετε φιλιώσει. Ευχαριστώ. Κι αντίο σας. Σμουατς σταυρωτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εγώ, η γραία, νύσταξα. Αφήνω εσάς, τους νεολαίους, να συνεχίσετε.
Χάιστε, κι όταν ξαναματάρθω να 'χετε φιλιώσει. Ευχαριστώ. Κι αντίο σας. Σμουατς σταυρωτό.
Καληνυχτα τσελάκι μου. <3
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ε περιμένω μια ώρα να ταισει τη γάτα. Άντε να κραξω να πάω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος. Νυστάζω
Καταρχάς για να ξεκαθαρίζουμε, τα "να κράξω", όχι σε μένα.

Δε θα προκαλείς, γιατι εχω αρχίσει και φορτώνω τωρα.

Κανω το μαλάκα στη χαζομάρα αλλά μέχρι ενός σημείου.

Αμα θες να μιλήσουμε όμορφα, άσε τους τσαμπουκάδες σε μενα, δεν περνάνε.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καταρχάς για να ξεκαθαρίζουμε, τα "να κράξω", όχι σε μένα.

Δε θα προκαλείς, γιατι εχω αρχίσει και φορτώνω τωρα.

Κανω το μαλάκα στη χαζομάρα αλλά μέχρι ενός σημείου.

Αμα θες να μιλήσουμε όμορφα, άσε τους τσαμπουκάδες σε μενα, δεν περνάνε.
Καληνύχτα 😌
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Τι του ειπε...
Τι φαση; :wheel:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top