Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μαλάκες τα πήρε όμως κανονικά, έβγαλε τα νυχια του γουλβεριν κι άρχισε να κόβει πανσέτες το στάβλο με τα πατριαρχικά γουρούνια.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Τι αυτό ηταν όλο; Τι φάση;

Ούτε να τσακώνεστε δεν μπορειτε, wtf.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ήρεμα εσύ αν θες σόου να δεις Πάνια

Πακ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Και ακου εκεί ήρεμα εχε χάρη που είμαι στα κέφια μου
arrested development hiding GIF
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Είπε κυριολεκτικά ότι όσες κάνουμε γυμναστική είμαστε ματαιοδοξες εσένα αυτό ως γυναίκα δε σε προσβάλλει?
Δεν είπε αυτό, εσύ το κατάλαβες έτσι. Ίσα ίσα που σου είπε ότι μόνη σου τσουβαλιάζεις με δαύτες τον εαυτό σου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εντάξει Πακ όλοι ξέρουμε ότι αν τα έλεγες εσύ αυτά θα σου έκαναν fangirling αλλά εγώ πάλι φάνηκα η κακία που αρπάζεται με το παραμικρό. Δε πείραζει είναι γνωστό ότι υπάρχουν συμπάθειες εδώ μέσα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Εντάξει Πακ όλοι ξέρουμε ότι αν τα έλεγες εσύ αυτά θα σου έκαναν fangirling αλλά εγώ πάλι φάνηκα η κακία που αρπάζεται με το παραμικρό. Δε πείραζει είναι γνωστό ότι υπάρχουν συμπάθειες εδώ μέσα
Τι :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Τωρα το δικό μου όνομα που κολλάει; :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για πάρτη μου σφαζεται η γυναίκα :bleh:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
(πουτάνα τα κάνω όλα, είναι τέχνη τελικά)
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εντάξει Πακ όλοι ξέρουμε ότι αν τα έλεγες εσύ αυτά θα σου έκαναν fangirling αλλά εγώ πάλι φάνηκα η κακία που αρπάζεται με το παραμικρό. Δε πείραζει είναι γνωστό ότι υπάρχουν συμπάθειες εδώ μέσα
Βρε ούτε κακιά σε είπαμε, ούτε τίποτα. Δεν κάνουμε κόντρες εδώ μέσα. Σου εξηγούμε πώς το είπε ο Valder. Εάν τον είχες παρακολουθήσει περισσότερο, δεν θα σου περνούσε καν σαν σκέψη ότι ρίχνει τέτοιο τσουβάλιασμα. Ούτε, σαφώς, θα παίρναμε το μέρος του, αν ήταν έτσι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ε ποια είναι η γυναίκα μου. Αστείο ηταν, γελα
Happy Kung Fu GIF by Nickelodeon

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρε ούτε κακιά σε είπαμε, ούτε τίποτα. Δεν κάνουμε κόντρες εδώ μέσα. Σου εξηγούμε πώς το είπε ο Valder. Εάν τον είχες παρακολουθήσει περισσότερο, δεν θα σου περνούσε καν σαν σκέψη ότι ρίχνει τέτοιο τσουβάλιασμα. Ούτε, σαφώς, θα παίρναμε το μέρος του.
Δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση εδώ μέσα ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ !!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,483 μηνύματα.
Διπολικοτητα στο φουλ το απο πάνω μήνυμα λολ
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση εδώ μέσα ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ !!!
Δεν λέω ότι έχεις άδικο σε αυτό. Αλλά ο Valder είναι στις φωτεινές εξαιρέσεις εδώ μέσα.

ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΑΛΛΟ, ΤΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΟΝ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top