Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εξηγηστε μου σας παρακαλώ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εχω σοβαρές δουλειές τωρα, μετά.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καληνύχτα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Καληνύχτα Ιωάννα Ιωαννίδου
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το κεφαλι μου =
Good Morning Smile GIF by Crest
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδω, δυστυχώς, ταυτίστηκα περισσότερο απ'οτι θα έπρεπε.
Ναι. Είσαι πολύ μικρή, ακόμα, για να ταυτιστείς με κάτι τέτοιο. Καταλαβαίνω πώς το εννοείς και πώς το νιώθεις. Όσο περνούν τα χρόνια θ΄ ατσαλώνεσαι, ακόμα περισσότερο. Δυστυχώς (ή ευτυχώς...), έτσι πάει, αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινείς...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Έχει μπήξει το μυαλό. Άντε να δούμε πως θα τα πάω στο τεστ βιολογίας, πάντως στην Χημεία έπιασα 100/100 :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έχει μπήξει το μυαλό. Άντε να δούμε πως θα τα πάω στο τεστ βιολογίας, πάντως στην Χημεία έπιασα 100/100 :)
Εχει μπήξει ή έχει πήξει; Μια μέρα να την περάσω ήρεμα κι αθώα δε με αφήνετε δω μέσα. :bleh:

ΥΓ: Μπράβο!:)
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Εχει μπήξει ή έχει πήξει; Μια μέρα να την περάσω ήρεμα κι αθώα δε με αφήνετε δω μέσα. :bleh:

ΥΓ: Μπράβο!:)
Χρησιμοποιώ και τα δυο :laugh: Ναι αλλάζει η σημασία αλλά με το «μ» του δίνω έμφαση. Έτσι το λέω και εκτός γραπτού λόγου.

Ευχαριστώ :hug:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Δενθαεβαζαποτετηνγαταστοιδιοκρεβατιμεεμενα.😬😬
Κάντο και θα με θυμηθείς.

Κοιμάσαι τον πιο ήρεμο ύπνο μετά από μισή με μια ωρα αγκαλιάς με το ζωάκι σου.

Εμένα έρχεται και κοιμάται στο δίπλα μαξιλάρι (έχω διπλό κρεβάτι) σαν ανθρωπάκι στο πλάι και με κοιτάζει. Και άλλες φορές κουρνιάζει στη μασχάλη μου και κοιμόμαστε αγκαλιά.

Φαντάσου ότι όταν παω στο μπάνιο, σηκώνεται από εκει που κοιμάται, έρχεται, περιμενει εξω απο την πόρτα να βγω προσέχοντάς με, και ύστερα γυρίζει ήσυχος να συνεχίσει τον ύπνο του.

Μόλις μεγαλώσεις κάτι απο μωρό και νιώσεις την αγάπη του να σε ηρεμεί, εκεί θα νιώσεις τι πάει να πει ευτυχία.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Δενθαεβαζαποτετηνγαταστοιδιοκρεβατιμεεμενα.
Εγω νομίζω οτι εχει σημασία για τη γάτα μιλάμε :shifty:

Και περα απο την πλάκα συμφωνω με τον Βαλ

Υ. Γ Χθες είχαμε κάτι δηλώσεις περι γάτας απο μερικές μερικές...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Αυτό που έγραψε ο Valder είναι ότι πιο αληθές. Δεν θα καταλάβω ποτέ γιατί άνθρωποι που έχουν κατοικίδια δεν τα αφήνουν στο κρεβάτι, ειδικά να κοιμούνται μαζί τους. It’s a blessing really. Κοιμάμαι χίλιες φορές καλύτερα με την Άρυα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top