Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

fart GIF
Κριντζζζζζ :wheel:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Lol.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Την σκέφτεσαι ακόμα;
Όχι ,απλά θέλω να ξέρω ότι είναι καλά


Άλλη σκέφτομαι

Της έκανα κίνηση λοιπόν ,την ξαναείδα σήμερα στο γυμναστήριο ,μιλήσαμε την ρωτάω τι κάνει ,πως ήταν η μέρα της κλπ
Αλλά τζιφός ,ούτε ερώτηση πίσω μόνο το τυπικό καλά εισαι; Ούτε για όνομα έχει ρωτήσει ούτε τίποτα ......απορώ τι μου έκανε eye contact τότε ;🤷🏼‍♂️

Τεσπά ,από εμένα τέλος ξενέρωσα ,πολύ ασχολήθηκα,πολλές ευκαιρίες έδωσα για να ανοίξω συζητηση
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Όχι ,απλά θέλω να ξέρω ότι είναι καλά


Άλλη σκέφτομαι

Της έκανα κίνηση λοιπόν ,την ξαναείδα σήμερα στο γυμναστήριο ,μιλήσαμε την ρωτάω τι κάνει ,πως ήταν η μέρα της κλπ
Αλλά τζιφός ,ούτε ερώτηση πίσω μόνο το τυπικό καλά εισαι; Ούτε για όνομα έχει ρωτήσει ούτε τίποτα ......απορώ τι μου έκανε eye contact τότε ;🤷🏼‍♂️

Τεσπά ,από εμένα τέλος ξενέρωσα ,πολύ ασχολήθηκα,πολλές ευκαιρίες έδωσα για να ανοίξω συζητηση
Ε ναι, σοφά θα πράξεις. Το πράγμα δεν τσουλάει, βγάζει μάτι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ε ναι, σοφά θα πράξεις. Το πράγμα δεν τσουλάει, βγάζει μάτι.
Γενικά πολλές ευκαιρίες έχω δώσει στις προσεγγίσεις ....θα μπω στο καβούκι μου ήρεμα και ωραία μέχρι να ξανανιώσω κλικ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δανάη; Αν θυμάμαι καλά το όνομα.
Ναι
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Εε εντάξει ότι έκανε eye contact δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Και συμφωνώ με Pak. Θα είχε ήδη αρχίσει τις ερωτήσεις άμα ήταν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Όχι ,απλά θέλω να ξέρω ότι είναι καλά
Δε σε κάνει να χαίρεσαι και να λυπάσαι ταυτόχρονα το να ειναι καλά;

Να χαίρεσαι γιατι ειναι υγιής και χαρουμενη αλλά να λυπάσαι γιατί ειναι ολα αυτα χωρίς εσένα, μια γραμμή στο χρονο που δεν σε περιλαμβάνει;

Αλλά τζιφός ,ούτε ερώτηση πίσω μόνο το τυπικό καλά εισαι; Ούτε για όνομα έχει ρωτήσει ούτε τίποτα ......απορώ τι μου έκανε eye contact τότε ;🤷🏼‍♂️
Για επιβεβαίωση, ego-boost. Κι απλά είναι ευγενική.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα παιδιά μόλις παρατήρησα ότι τα κορίτσια έχουμε ροζ πλαίσιο γύρω από το αβαταρ, ενώ τα αγόρια γαλάζιο.

Σοκ, δεν το είχα παρατηρήσει :hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα παιδιά μόλις παρατήρησα ότι τα κορίτσια έχουμε ροζ πλαίσιο γύρω από το αβαταρ, ενώ τα αγόρια γαλάζιο.

Σοκ, δεν το είχα παρατηρήσει :hehe:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ και εγώ να ξέρεις το παρατήρησα πριν λίγες εβδομάδες
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Κοίτα το τετραγωνάκι γύρω απο το αβαταρ σου και κοίτα και το δικό μου πχ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εβαλες και ροζ φόντο και νομίζω οτι μου μιλάει η φοράδα καθε τρεις και λίγο :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Κοίτα το τετραγωνάκι γύρω απο το αβαταρ σου και κοίτα και το δικό μου πχ
Μάλιστα.
Εβγαλες και ροζ φόντο και νομίζω οτι μου μιλάει η φοράδα καθε τρεις και λίγο :hehe:
Τ' άλλαξα για να κάνει match με το άβαταρ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top