Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Ναι, μου προκαλούν δέος, ενίοτε...

Αλλά υπάρχουν και φορές που θέλω να τρέξω μακριά.-

Μαζέψου. :lol:

Ωραία αυτά που λες. Ας έχει, όμως, και στο πίσω μέρος του μυαλού της ότι...κανείς δεν έχει το δικαίωμα να κρίνει. Θα το βρει μπροστά της...:)
Έχε καλού κακού ένα όπλο στο ένα χέρι και με το άλλο δώσε όσες χειραψίες θελεις. Αλλά έχε το όπλο...:happy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε θα γυρίσει δε θα λούζεται 5 ώρες 🤣
Ας κάνει όσες ώρες θέλει. Μπορεί να έχει μακριά μαλλιά, δεν ξέρω...:P

Αυτό όμως που, με βεβαιότητα, ξέρω, είναι το πεδίο θα είναι ελεύθερο...για κάμποσο...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι εννοείς ??
Βρε κοριτσάκι μου, καλό, τί να εννοώ ; :)

Τί είναι αυτό που, τόσο συχνά, σε μπερδεύει κάθε φορά ;

Είναι πολύ απλό. Μην το κάνεις σύνθετο...

Αστειευόμενη, το είπα. Με την έννοια ότι μπορώ να γράψω και καμιά κουβέντα, παραπάνω, σε κάποιο θρεντ. Απλό. Πολύ απλό, λοιπόν...;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Βρε κοριτσάκι μου, καλό, τί να εννοώ ; :)

Τί είναι αυτό που, τόσο συχνά, σε μπερδεύει κάθε φορά ;

Είναι πολύ απλό, λοιπόν. Μην το κάνεις σύνθετο...

Αστειευόμενη, το είπα. Με την έννοια ότι μπορώ να γράψω και καμιά κουβέντα, παραπάνω, σε κάποιο θρεντ. Απλό. Πολύ απλό, λοιπόν...;)
Συγγνώμη απλά δεν κατάλαβα... καταβαθος πιστεύω είμαι ξανθιά 🤣
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.
Συγγνώμη απλά δεν κατάλαβα... καταβαθος πιστεύω είμαι ξανθιά 🤣
Όχι ακριβώς. Πιστεύεις πως με το να παριστάνεις την ξανθιά κερδίζεις τη συγκατάβαση των άλλων. Η συγκατάβαση όμως δεν είναι κάτι καλό. Θα σου πρότεινα να βρεις πράγματα που εμπνέουν θαυμασμό. Έτσι θα "κερδίσεις" τον ωραιότερο πρίγκιπα! ;)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όχι ακριβώς. Πιστεύεις πως με το να παριστάνεις την ξανθιά κερδίζεις τη συγκατάβαση των άλλων. Η συγκατάβαση όμως δεν είναι κάτι καλό. Θα σου πρότεινα να βρεις πράγματα που εμπνέουν θαυμασμό. Έτσι θα "κερδίσεις" τον ωραιότερο πρίγκιπα! ;)
Δεν παριστανω κατι ... Απλά όντως καποια πράγματα δεν τα καταλαβαίνω...
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Αυτά, καλά μου παιδιά... :)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αυτά, καλά μου παιδιά... :)

Done.jpg

Να 'ρθεί ο επόμενος για τη νυχτερινή βάρδια, παρακαλώ. :P
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Μια χαρά ήταν αυτό που είπα.

Γιατί ήταν μια χαρά;

Απάντησέ μου τις ερωτησεις που σου έκανα, πάρτο τωρα προσωπικά, σα να σε ρωτησα εσένα.

Έχεις κατι άλλο πέρα απο την εμφάνισή σου; Ενα ναι ή όχι.
Αν σου πέσει ένα κελεπούρι θα ξέρεις τωρα αποψε να το εκτιμήσεις; Ενα ναι ή όχι.
Μια σοβαρή συζήτηση γνωρίζεις να κάνεις; Ένα ναι ή όχι.
Μπορείς να παραμείνεις πιστή σε μια μακροχρόνια σχέση; Ένα ναι ή όχι.

Δε σε κρίνω, μονάχα θέλω να μου πεις σε όλα ναι. Θέλω να το δω γραμμένο να λες σε όλα "ναι". Ότι ναι σαν Ιωαννίδου είμαι όλα αυτά.

Γιατι για να θες τον πριγκηπα σημαινει οτι τα έχεις όλα αυτά πρώτα εσυ.

Ενα οχι να πεις σε ΕΝΑ απ ολα αυτα, θα καταλάβεις τοτε γιατι δεν ειμαι στεροτυπικός αλλά ρεαλιστής.
Εμένα αυτά που λες μου φαίνονται ότι απευθύνονται σε μεγάλες γυναίκες παρά σε μια 18χρονη που δεν βρήκε ακόμα τον πρίγκηπα.

Αλλά και οποιαδήποτε ηλικία μάλλον το ''ναι'' κάποιας να μην είχε και τόσο σημασία.

Έτσι και αλλιώς δεν λέει καμία ότι ''δεν ξέρω τι μου γίνεται'' , συνήθως υπάρχει το '' δεν παίρνω αυτό που μου αξίζει παρότι είμαι έξυπνη, καλή..''
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,901 μηνύματα.
Έτσι και αλλιώς δεν λέει καμία ότι ''δεν ξέρω τι μου γίνεται'' , συνήθως υπάρχει το '' δεν παίρνω αυτό που μου αξίζει παρότι είμαι έξυπνη, καλή..''
Αυτό συμβαίνει γιατί μία γυναίκα ξέρει πολύ καλά τι δεν θέλει και πολύ λιγότερο τι θέλει, με αποτέλεσμα να παραμένει ανικανοποίητη. Αν ξέρεις τι θέλεις δεν χρειάζεται να το πολυσκέφτεσαι. Έρχεται και σε βρίσκει αυτό.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έτσι και αλλιώς δεν λέει καμία ότι ''δεν ξέρω τι μου γίνεται'' , συνήθως υπάρχει το '' δεν παίρνω αυτό που μου αξίζει παρότι είμαι έξυπνη, καλή..''
Θεωρώ ότι, μεγαλώνοντας μια γυναίκα, δεν μπαίνει στη διαδικασία να σκεφτεί ότι...δεν παίρνει αυτό που της αξίζει, παρόλο που............Είναι πιο συνειδητοποιημένη, νομίζω...

Και αυτό συμβαίνει και γιατί έχει μάθει, πολύ καλά, ότι η ζωή δεν φέρνει πάντα ό,τι μας αξίζει. Ίσα ίσα, το αντίθετο συμβαίνει...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι απόλυτο.
Άλλοι παίρνουν εκείνο που τους αξίζει,
άλλοι εκείνο που προσπάθησαν να πάρουν (και που ίσως δεν τους άξιζε),
ενώ κάποιοι άλλοι, απλά είναι τυχεροί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top