Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ωραια, άλλη φορά θα στέλνω εσένα με τα νερά και τους ανέμους να τα παίρνεις ή την Πακ που είναι γάτα και τρέχει γρήγορα. (εκτος αν σταματησει να φάει κροκέτες στο δρόμο)

Οι κροκέτες δικές μου είναι :'(
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια, άλλη φορά θα στέλνω εσένα με τα νερά και τους ανέμους να τα παίρνεις ή την Πακ που είναι γάτα και τρέχει γρήγορα. (εκτος αν σταματησει να φάει κροκέτες στο δρόμο)
Με την ταυτότητά μου...θα τα πάρω. Μην υπολογίζεις σε νερά και ανέμους. Δεν πιάνουν, εκεί. Μια, απλή, επίδειξη στοιχείων και θα πάρουμε...την Πόλη...

Καλά κι εγώ μπορώ να τρέξω. Βαστάνε, ακόμα, τα πόδια μου...

Δεν φταις εσύ, εγώ φταίω που πρότεινα, μια κάποια λύσις... :devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Με την ταυτότητά μου...θα τα πάρω. Μην υπολογίζεις σε νερά και ανέμους. Δεν πιάνουν, εκεί. Μια, απλή, επίδειξη στοιχείων και θα πάρουμε...την Πόλη...

Καλά κι εγώ μπορώ να τρέξω. Βαστάνε, ακόμα, τα πόδια μου...

Δεν φταις εσύ, εγώ φταίω που πρότεινα, μια κάποια λύσις... :devil:
Θα το δεχτώ...

sassy_goat.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Αυτό το αρνί...το λατρεύω. Έχω δει, στο παρελθόν, να το βάζεις και ήθελα να (σ)το πω...

Ωραίο στυλ. Και sex appeal...Αλλά και το τουπέ, τουπέ...
Είναι το επίσημο ανακτορικό αρνί.

Ήθελε ο επικεφαλής των Βουκελλάριων να το κάνει για το Πάσχα αλλά τελευταια στιγμή το σώσαμε, έγινε της πουτάνας μες την Αυλή μας άκουσαν ως τα Λουτρά του Ζεύξιππου. Εν τέλει μεσολάβησε η χήρα του Βοτανειάτη, πρότεινε να το κάνουμε Αυτοκρατορικό κατοικίδιο και να σφάξουμε ένα γουρουνάκι για τα Χριστούγεννα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι το επίσημο ανακτορικό αρνί.

Ήθελε ο επικεφαλής των Βουκελλάριων να το κάνει για το Πάσχα αλλά τελευταια στιγμή το σώσαμε, έγινε της πουτάνας μες την Αυλή μας άκουσαν ως τα Λουτρά του Ζεύξιππου. Εν τέλει μεσολάβησε η χήρα του Βοτανειάτη, πρότεινε να το κάνουμε Αυτοκρατορικό κατοικίδιο και να σφάξουμε ένα γουρουνάκι για τα Χριστούγεννα.
Δηλαδή, σαν να μου λες, ότι πρέπει να ντρέπομαι...και μόνο που το κοιτάζω !!! Και μόνο που σηκώνω το κεφάλι, ένα πράμα...

Τί να πω ; Πήρα την πληροφορία, της ημέρας, και θα προσαρμόσω τη ζωή μου, ανάλογα. Ευχαριστώ.-
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Δηλαδή, σαν να μου λες, ότι πρέπει να ντρέπομαι...και μόνο που το κοιτάζω !!! Και μόνο που σηκώνω το κεφάλι, ένα πράμα...

Τί να πω ; Πήρα την πληροφορία της ημέρας και θα προσαρμόσω τη ζωή μου ανάλογα. Ευχαριστώ.-
beos_2_0.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, έχεις δίκιο, τώρα που το ξαναβλέπω. Δικό μου το λάθος...

Διορθώνω, ευθύς αμέσως :

Τί να πω ; Πήρα την πληροφορία, της ημέρας, και θα προσαρμόσω τη ζωή μου, ανάλογα. ΕΦΧΑΡΙΣΤΟ.-

Ενός λεπτού δουλειά, ήταν. Δεν ήταν ανάγκη...να φτάσεις στο αμήν. Έτοιμος, ανά πάσα, στιγμή. Στα όπλα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Ναι, έχεις δίκιο, τώρα που το ξαναβλέπω. Δικό μου το λάθος...

Διορθώνω, ευθύς αμέσως :

Τί να πω ; Πήρα την πληροφορία, της ημέρας, και θα προσαρμόσω τη ζωή μου, ανάλογα. ΕΦΧΑΡΙΣΤΟ.-

Ενός λεπτού δουλειά, ήταν. Δεν ήταν ανάγκη...να φτάσεις στο αμήν. Έτοιμος, ανά πάσα, στιγμή. Στα όπλα...


funny-mean-bully-cat.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Όχι, Pak. Δεν ισχύει, κάτι τέτοιο. Η ACS...έχει θέματα. Και το γνωρίζω, πολύ καλά. Τα πράγματα βρίσκονται, στην ώρα τους, στο εκάστοτε κατάστημα...μα στις διαδρομές, προς τον παραλήπτη, το όλο πράγμα χωλαίνει...

Η δυνατότητα να παραλαμβάνει ο παραλήπτης ό,τι θέλει από το κατάστημα, λειτουργεί ως σωτήρια...και γλιτώνει από, μετέπειτα, καθυστερήσεις...
Σε απόσταση σχετικά κοντινή έχω ACS στη γειτονιά. Ξέρεις όμως τι ουρές σχηματίζονται τις περισσότερες φορές;
(γυμναστική για γερά νεύρα).:/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να σου πω την αλήθεια και εγώ στην πρώτη καραντίνα, η speedex μου άφησε τις χειρότερες εντυπώσεις και μία παραγγελία έκανε ένα μήνα να μου την φέρει. Φέτος που χρειάστηκα κάτι ήταν πολύ οκ στον χρόνο τους. Αλλά γενικά για την speedex δεν ακούω τα καλύτερα πάντως ξέρω ότι ο χώρος τους είναι παν βρώμικος γιατί την πρώτη φορά δεν ξέρανε πότε θα μου το φέρουνε, και πήγα εγώ.

Ναι ισχύει και σε ρωτάνε εάν είσαι σπίτι σε παίρνουν τηλ.
Και η "Γενική Ταχυδρομική", δεν είναι καλύτερη (για όποιον την έχει δοκιμάσει).

Ούτε και τα ΕΛΤΑ.

Γενικά, οι μεταφορικές εταιρείες, στη χώρα μας τουλάχιστον, πάσχουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό το αρνί...το λατρεύω. Έχω δει, στο παρελθόν, να το βάζεις και ήθελα να (σ)το πω...

Ωραίο στυλ. Και sex appeal...Αλλά και το τουπέ, τουπέ...
Δες κι αυτό το βιντεάκι.. :)
<3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Σε απόσταση σχετικά κοντινή έχω ACS στη γειτονιά. Ξέρεις όμως τι ουρές σχηματίζονται τις περισσότερες φορές;
(γυμναστική για γερά νεύρα).:/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και η "Γενική Ταχυδρομική", δεν είναι καλύτερη (για όποιον την έχει δοκιμάσει).

Ούτε και τα ΕΛΤΑ.

Γενικά, οι μεταφορικές εταιρείες, στη χώρα μας τουλάχιστον, πάσχουν.

Έχεις κάποια εμπειρία σχετικά; :(

Καλησπέρα <3

Και εμένα κοντά στην γειτονιά asc υπάρχει!!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Έχεις κάποια εμπειρία σχετικά; :(

Καλησπέρα <3

Και εμένα κοντά στην γειτονιά asc υπάρχει!!
Εννοείται πως ναι (ειδάλλως, δεν θα κατέθετα άποψη). :)
Άσε που το τηλέφωνο, αν είσαι αρκετά αφελής και τους καλέσεις να μάθεις για την τύχη του πακέτου, δεν το σηκώνουν ποτέ (στο συγκεκριμένο υποκατάστημα τουλάχιστον). Είχα ρωτήσει σχετικά την υπάλληλο και επικαλέστηκε φόρτο εργασίας.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Εννοείται πως ναι (ειδάλλως, δεν θα κατέθετα άποψη). :)
Άσε που το τηλέφωνο, αν είσαι αρκετά αφελής και τους καλέσεις να μάθεις για την τύχη του πακέτου, δεν το σηκώνουν ποτέ (στο συγκεκριμένο υποκατάστημα τουλάχιστον). Είχα ρωτήσει σχετικά την υπάλληλο και επικαλέστηκε φόρτο εργασίας.

Ναι λογικό :redface:
Καλά μην νομίζεις, αυτό με τα τηλέφωνα δυστυχώς σε όλες τις μεταφορικές γίνονται. Μία φίλη μου, περίμενε ένα πίνακα για το δωμάτιό της με ACS καραντίνα εποχή 3 ολόκληρους μήνες. Ευτυχώς δεν είχε προπληρώσει. Για αυτό παιδιά πάντα αντικαταβολή.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε απόσταση σχετικά κοντινή έχω ACS στη γειτονιά. Ξέρεις όμως τι ουρές σχηματίζονται τις περισσότερες φορές;
(γυμναστική για γερά νεύρα).:/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ναι, σ' αυτό έχεις δίκιο. Παλαιότερα, δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Μπαίναμε μπουλούκια, μέσα. Τώρα, με την πανδημία, και το ένας - ένας, παρατηρείται αυτό το πρόβλημα...

Και η "Γενική Ταχυδρομική", δεν είναι καλύτερη (για όποιον την έχει δοκιμάσει).

Ούτε και τα ΕΛΤΑ.

Γενικά, οι μεταφορικές εταιρείες, στη χώρα μας τουλάχιστον, πάσχουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Συμφωνώ. Τα ΕΛΤΑ δε, έχουν την χειρότερη εξυπηρέτηση, μακράν...
Δες κι αυτό το βιντεάκι.. :)
<3
Αξιαγάπητο. Ευχαριστώ, πολύ...;)<3
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχει το αρνι sex appeal;:rofl:
Ναι, αν το δεις, κυριολεκτικά, δεν έχει... :P

Αλλά ένα στυλάκι, το έχει...

Μου θύμισε ένα τραγούδι και το έγραψα :

Πως έχεις στυλ και σεξ απίλ
κι είσαι, πολύ καλή, αμφάς και προφίλ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Εχει το αρνι sex appeal;:rofl:
Έχει. Καθε Πάσχα του την χώνουν και την τρώει... τη μακρια τη σουβλα και το σιγοψήνουν μαναμ. Και στάζουσι τα λίπια πάνω στα καυτά κάρβουνα.

Δεν ειναι αυτό σεξουαλικό;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.
Έχει. Καθε Πάσχα του την χώνουν και την τρώει... τη μακρια τη σουβλα και το σιγοψήνουν μαναμ. Και στάζουσι τα λίπια πάνω στα καυτά κάρβουνα.

Δεν ειναι αυτό σεξουαλικό;
ΟΧΙ, καθόλου όμως.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,500 μηνύματα.
Σύρε κρούσε τα λυσσακά σου πάνω σε κανα ασφαλτοστρωμένο στενάκι της Μολδοβλαχίας μαρή μπαλαλάϊκα ασούμε που δεν ειναι PASSIONATE ούτο.

OYTO!
Δε μου άρεσε το θεαμα που περιέγραψες φίλτατε. Οκ; :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top