Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πάει και ο πρώτος μήνας του 2022. Σα νερό κύλησε.
Καλημέρα, καλή εβδομάδα και από εμένα, παίδες :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάει και ο πρώτος μήνας του 2022. Σα νερό κύλησε.
Καλημέρα, καλή εβδομάδα και από εμένα, παίδες :)
Ναι, όντως, σαν νεράκι... :)

Αυτός ο μήνας και άντε, μετά Μάρτης. Μεγαλώνει η μέρα...και μπαίνει η Άνοιξη...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αν ήταν στο χέρι μου, θα έκανα ένα χρονικό άλμα και θα έφτανα Ιούνιο, αλλά... που τέτοια τύχη.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι. Μάιος, Ιούνιος, Ιούλιος...

Για μένα, αυτοί είναι οι καλύτεροι μήνες του καλοκαιριού...

Ο Αύγουστος, κάτι έχει, και δεν μου πολυαρέσει. Αρχίζει και μικραίνει και η μέρα...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πόσο ισχύει. Ειδικά μετά τις 15. Ίσως, γιατί αντιλαμβανόμαστε ότι τα ψέματα τελειώνουν και κάθε κατεργάρης μπαίνει στο πάγκο του...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Η φάση που τα χώνεις στην ACS γιατι δε σου φέρνει τα βιβλία "Γαμώ κλπ κλπ" και κάνει ΨΙΤ το airwick από πίσω σου και αντανακλαστικά φωνάζεις "γαμήσου κι εσυ"

Υγιή ψυχολογικούλια, προχωράμε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η φάση που τα χώνεις στην ACS γιατι δε σου φέρνει τα βιβλία "Γαμώ κλπ κλπ" και κάνει ΨΙΤ το airwick από πίσω σου και αντανακλαστικά φωνάζεις "γαμήσου κι εσυ"

Υγιή ψυχολογικούλια, προχωράμε.
Παραλαβή από το κατάστημα, η λύση και καθάρισες. Για την ACS μιλάμε. Που, συχνά - πυκνά, επικαλείται τον τεράστιο φόρτο εργασίας της, ως άλλοθι για την μη έγκυρη παράδοση των αποστολών, στην ώρα τους...

Δεν είναι ψυχολογικά. Είναι...θέλω αυτό που παρήγγειλα...χθες.-
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Πάντως σχεδόν όλη η Ελλάδα κράζει την ACS και σε μενα είναι εξυπηρετικοτατοι(οι υπάλληλοι):laugh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως σχεδόν όλη η Ελλάδα κράζει την ACS και σε μενα είναι εξυπηρετικοτατοι :laugh:
Όχι, Pak. Δεν ισχύει, κάτι τέτοιο. Η ACS...έχει θέματα. Και το γνωρίζω, πολύ καλά. Τα πράγματα βρίσκονται, στην ώρα τους, στο εκάστοτε κατάστημα...μα στις διαδρομές, προς τον παραλήπτη, το όλο πράγμα χωλαίνει...

Η δυνατότητα να παραλαμβάνει ο παραλήπτης ό,τι θέλει από το κατάστημα, λειτουργεί ως σωτήρια...και γλιτώνει από, μετέπειτα, καθυστερήσεις...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Παραλαβή από το κατάστημα, η λύση και καθάρισες. Για την ACS μιλάμε. Που, συχνά - πυκνά, επικαλείται τον τεράστιο φόρτο εργασίας της, ως άλλοθι για την μη έγκυρη παράδοση των αποστολών, στην ώρα τους...

Δεν είναι ψυχολογικά. Είναι...θέλω αυτό που παρήγγειλα...χθες.-
Το οτι έχω θέμα και δε μπορώ να τρεχω με ταξια καθε τρεις και λιγο για να κανω τη δική τους τη δουλειά σου πέρασε απο το μυαλό ή να το συζητήσουμε ενδελεχώς κι άλλο και να γινει μύλος το θεμα τωρα εδω;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Όχι, Pak. Δεν ισχύει, κάτι τέτοιο. Η ACS...έχει θέματα. Και το γνωρίζω, πολύ καλά. Τα πράγματα βρίσκονται, στην ώρα τους, στο εκάστοτε κατάστημα...μα στις διαδρομές, προς τον παραλήπτη, το όλο πράγμα χωλαίνει...

Η δυνατότητα να παραλαμβάνει ο παραλήπτης ό,τι θέλει από το κατάστημα, λειτουργεί ως σωτήρια...και γλιτώνει από, μετέπειτα, καθυστερήσεις...
Σε πιστεύω και το εχω ακούσει απο πάρα πολλούς, απλα λεω τη δική μου εμπειρία.

Υ. Γ Και το σπίτι μου δεν είναι καν κοντά τους
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το οτι έχω θέμα και δε μπορώ να τρεχω με ταξια καθε τρεις και λιγο για να κανω τη δική τους τη δουλειά σου πέρασε απο το μυαλό ή να το συζητήσουμε ενδελεχώς κι άλλο και να γινει μύλος το θεμα τωρα εδω;
Σβήσε τα φωτάκια, σε παρακαλώ (τα κόκκινα...), να κάνουμε δουλειά...

Ναι, αυτό που λες είναι σωστό. Μιλώ, έτσι...γιατί, τυχαίνει, να έχω ASC, σχεδόν δίπλα μου, και κάνω τη δουλειά μου...
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πάντως σχεδόν όλη η Ελλάδα κράζει την ACS και σε μενα είναι εξυπηρετικοτατοι(οι υπάλληλοι):laugh:

Και σε εμένα να πω την αλήθεια, αν και η speedex είναι καλή. Μόνο στην καραντίνα που λογικό είναι, αργούσαν όλες. Αλλά γενικά αυτές οι 2 είναι εξυπηρετικές. Και τα ΕΛΤΑ είναι πολύ καλά, αλλά νομίζω πιο ακριβά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Και σε εμένα να πω την αλήθεια, αν και η speedex είναι καλή. Μόνο στην καραντίνα που λογικό είναι, αργούσαν όλες. Αλλά γενικά αυτές οι 2 είναι εξυπηρετικές. Και τα ΕΛΤΑ είναι πολύ καλά, αλλά νομίζω πιο ακριβά.
Για την speedex εχω αντίθετη άποψη. Αλλα η γενική, τα ελτα και η ACS είναι πολύ κομπλε
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Για την speedex εχω αντίθετη άποψη. Αλλα η γενική, τα ελτα και η ACS είναι πολύ κομπλε
Να σου πω την αλήθεια και εγώ στην πρώτη καραντίνα, η speedex μου άφησε τις χειρότερες εντυπώσεις και μία παραγγελία έκανε ένα μήνα να μου την φέρει. Φέτος που χρειάστηκα κάτι ήταν πολύ οκ στον χρόνο τους. Αλλά γενικά για την speedex δεν ακούω τα καλύτερα πάντως ξέρω ότι ο χώρος τους είναι παν βρώμικος γιατί την πρώτη φορά δεν ξέρανε πότε θα μου το φέρουνε, και πήγα εγώ.

Ναι ισχύει και σε ρωτάνε εάν είσαι σπίτι σε παίρνουν τηλ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Σβήσε τα φωτάκια, σε παρακαλώ (τα κόκκινα...), να κάνουμε δουλειά...

Ναι, αυτό που λες είναι σωστό. Μιλώ, έτσι...γιατί, τυχαίνει, να έχω ASC, σχεδόν δίπλα μου, και κάνω τη δουλειά μου...
Ωραια, άλλη φορά θα στέλνω εσένα με τα νερά και τους ανέμους να τα παίρνεις ή την Πακ που είναι γάτα και τρέχει γρήγορα. (εκτος αν σταματησει να φάει κροκέτες στο δρόμο)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top