Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι, αλλα το έκανε με αιτία.

Εμένα, ξαφνικά και στην ψύχρα.
Μήπως απλά ήταν εκνευρισμένη και ήταν αυτός ο λόγος?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τόσα χρόνια με γάτες φυλαγομαι ναι😂
Την είχα φάει τότε που ήμουν σχολείο στο μάτι νυχιά τσακ και μου είχε κάνει φαινόταν σαν ρωγμή στο διάφανο του ματιού και είχα πάει οφθαλμίατρο κολλυρια αλοιφές έφυγε.
Εκεί που καθόμουν ήρθε από πάνω μου και μπαμ.
Μια άλλη φορά μου είχε πιάσει το μπούτι άλλο γατί αυτό και με δάγκωνε με όλη τη μασέλα της.
Λέω τι στο καλό?😂😂😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μήπως απλά ήταν εκνευρισμένη και ήταν αυτός ο λόγος?
Φαινόταν ηρεμότατη.:cool: Μάλιστα ήξερε τι έκανε, γιατί αμέσως μετά και πριν καλά καλά συνειδητοποιήσω τι έγινε (από το σοκ μου), έσπευσε να απομακρυνθεί άμεσα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μήπως έπαιξε λίγο το prey drive; Έστω με μικρή κίνηση από το μέρος σου.
Δεν ήξερα, να κάθομαι σαν άγαλμα!:P Και να κρατάω κι ένα βιβλίο ψυχολογίας για γάτες στο χέρι.:hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μήπως έπαιξε λίγο το prey drive; Έστω με μικρή κίνηση από το μέρος σου.
Συμφωνώ καμιά φορά μας θεωρούν παιχνίδια τους ας μην το ξεχνάμε.
Και κυρίως όταν εμείς κάνουμε άλλα πράγματα πχ διαβάζουμε ας πούμε εκείνη ακριβώς τη στιγμή επειδή βλέπουν ότι αδιαφορούμε φαινομενικά για αυτές θα κάνουν ότι περνάει από το χεράκι τους για να μας αποσπάσουν την προσοχή 😂ή για να μας μαλώσουν που δεν τις προσέχουμε😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Καλά μου παιδάκια, λέω να αποσύρομαι σιγά σιγά.
Σας ευχαριστώ για την παρέα,:give_rose: Να έχετε όνειρα γλυκά και ταξιδιάρικα...
κι ένα καλό ξημέρωμα.:group:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
Καληνύχτα! Και εγώ, χάρηκα πολύ... :star:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
20220130_015928.jpg
Εμένα μόλις έχει ανέβει στο πέμπτο ράφι της βιβλιοθήκης και με κοιτάει .😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καληνύχτα! Και εγώ, χάρηκα πολύ... :star:
Καλά μου παιδάκια, λέω να αποσύρομαι σιγά σιγά.
Σας ευχαριστώ για την παρέα,:give_rose: Να έχετε όνειρα γλυκά και ταξιδιάρικα...
κι ένα καλό ξημέρωμα.:group:
Καλό βραδάκι καλό ξημέρωμα!❤️
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να σου ζήσει! Αν και τον/την έχω ξανά δει νομίζω στο νήμα με τις φωτογραφίες κατοικιδίων με ένα άλλο πανομοιότυπο γατάκι δίπλα του. Αλλά δεν ήξερα ότι είναι τόσο μικρό.
Σ' ευχαριστώ!❤️Ναι αυτό που έχω ανεβάσει στα κατοικίδια είναι του Οκτωβρίου φέτος ειναι όταν το πήρα ήταν αμέσως ότι είχε σταματήσει να πίνει γάλα και είχε αρχίσει να μασάει στερεή τροφή. Το άλλο είναι δυόμισι χρονων περίπου και αυτό τριών μηνών .Κοριτσάκια και τα δύο είναι αδελφακια από μια αδεσποτουλα που γέννησε στον ακάλυπτο . Δύο πήρα εγώ και η από πάνω που μένει πήρε τρία.
Όταν έφερα το μικρό σπίτι και ήταν η μεγάλη έρχεται το μυρίζει αργά αργά😂και μετά έκανε μούτρα σα να είχε ζηλέψει και αν το πιστεύεις από εκείνη τη στιγμή άλλαξε και η συμπεριφορά της όλη.😂😂😂Μου είπε ο γιατρός με τον καιρό θα συνηθίσουν το ένα το άλλο. Για να δούμε αν και δεν αφήνω ακόμα το μικρό μαζί της γιατί φοβάμαι ότι θα το φάει.
Και αυτή είναι η καθημερινότητα μου ❤️😃 σχεδόν
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Βγήκα από το σπίτι να πετάξω τα σκουπίδια και έχει τον τέλειο, για μένα, καιρό για περπάτημα. Είναι σκοτάδι, έχει ομίχλη και κρύο, πωωω όνειρο.

Μόνο που δε θέλω να βγω μόνη μου και λυπάμαι να τρέχω μες στο κρύο τον σκύλο μου. :angelnot:
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Μετά τα νεα δεδομένα, προσαρμόστηκε η πολιτική του κράτους ανάλογα στις νέες συνθήκες. :upside:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Μετά τα νεα δεδομένα, προσαρμόστηκε η πολιτική του κράτους ανάλογα στις νέες συνθήκες. :upside:
Οκ είναι λιγότερο σημαντικό από το οτι τις προάλλες ο γάτος σου έτρεχε με μια σκατουλα στον ποπο :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Οκ είναι λιγότερο σημαντικό από το οτι τις προάλλες ο γάτος σου έτρεχε με μια σκατουλα στον ποπο :laugh:
Τώρα θέτεις τα σοβαρά ζητήματα στη σωστή τους βάση και ιεραρχία. Ευχαριστώ θερμώς!
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Για να δούμε τι μέλλει γενέσθαι σήμερα στο survivor :lol:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Για πείτε καμία άποψη. Να πάω σε Apple η να μείνω σε Samsung??
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Για πείτε καμία άποψη. Να πάω σε Apple η να μείνω σε Samsung??

Έχω κινητό samsung από πέρυσι τέτοια εποχή. Έχει καλή μπαταρία, είναι γρήγορο, αλλά είναι προβληματικό όσον αφορά την οθόνη. Βγάζει πολλά προβλήματα ανά καιρούς. Δεν είχα ποτέ μου apple, αλλά σίγουρα samsung δεν θα προτιμούσα ξανά, γιατί και δικοί μου άνθρωποι που έχουν πάρει samsung δεν έχουν καλές εντυπώσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top