Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Διαβάζω τα αρχικά αρχικά της Γ’ Λυκείου για την μίτωση και την μείωση προς το παρόν, άργησα κιόλας να ξεκινήσω φροντιστήριο σε σχέση με τους άλλους οπότε τα τρέχω τώρα τα αρχικά. Πάντως Πανελλήνιες θα δώσω το ‘23.

@EvanescenceQ, σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Πώς είστε;
Καλα ειμαστε εμεις,παντος καιρου :D <3
Αχ καλη επιτυχια στις πανελληνιες!!!
Εγω σε νομιζα φοιτητρια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.
Καλα ειμαστε εμεις,παντος καιρου :D <3
Αχ καλη επιτυχια στις πανελληνιες!!!
Εγω σε νομιζα φοιτητρια.
Ευχαριστώ πολύ! Είμαι απόφοιτη, 18 ετών, έχω δώσει Πανελλήνιες ήδη μια φορά από την Θεωρητική κατεύθυνση και άλλαξα εντελώς κατεύθυνση φέτος και πήγα Υγείας.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Είμαι απόφοιτη, 18 ετών, έχω δώσει Πανελλήνιες ήδη μια φορά από την Θεωρητική κατεύθυνση και άλλαξα εντελώς κατεύθυνση φέτος και πήγα Υγείας.
Ωραια επιλογη και ευχομαι να πας καταπληκτικα! <3 :clapup:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Διαβάζω τα αρχικά αρχικά της Γ’ Λυκείου για την μίτωση και την μείωση προς το παρόν, άργησα κιόλας να ξεκινήσω φροντιστήριο σε σχέση με τους άλλους οπότε τα τρέχω τώρα τα αρχικά. Πάντως Πανελλήνιες θα δώσω το ‘23.

@EvanescenceQ, σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Πώς είστε;

ωωωω είσαι 15 ; <3 Μικρούλα!!

Κάτι θυμάμαι από αυτά, τα είχαμε βιολογία στο γυμνάσιο!
Εγώ ήμουν θεωρητική <3 Τι σχολή στοχεύεις;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι απόφοιτη, 18 ετών, έχω δώσει Πανελλήνιες ήδη μια φορά από την Θεωρητική κατεύθυνση και άλλαξα εντελώς κατεύθυνση φέτος και πήγα Υγείας.
ωωωωωωωω <3 καλή επιτυχία !
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ωωωω είσαι 15 ; <3 Μικρούλης!!

Κάτι θυμάμαι από αυτά, τα είχαμε βιολογία στο γυμνάσιο!
Εγώ ήμουν θεωρητική <3 Τι σχολή στοχεύεις;
κοπελα ειναι καλε αφου τη θυμασαι με το σκυλακι στα κατοικιδια μας που εχει ανεβασει <3
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
δεν πειραζει <3
Happy Birthday Dancing GIF by Alba Paris
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
Κι εδώ για πανελλήνιες λέτε; Έρχονται απανωτά τα εγκεφαλικά, γέρασα. :ermm:

 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.
Τι σχολή στοχεύεις;
Κτηνιατρική… Αυτός είναι ο πραγματικός μου στόχος διότι δεν μπορώ να με φανταστώ να κάνω κάτι άλλο. Έχω και backup σχολές βέβαια, νοσηλευτική και βιολογικό που μου αρέσουν επίσης πολύ :)
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Κτηνιατρική… Αυτός είναι ο πραγματικός μου στόχος διότι δεν μπορώ να με φανταστώ να κάνω κάτι άλλο. Έχω και backup σχολές βέβαια, νοσηλευτική και βιολογικό που μου αρέσουν επίσης πολύ :)
Σου εύχομαι καλή επιτυχία <3

Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις ..... Ξέρω πως είναι να το θες τόσο πολύ!! <3
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κτηνιατρική… Αυτός είναι ο πραγματικός μου στόχος διότι δεν μπορώ να με φανταστώ να κάνω κάτι άλλο. Έχω και backup σχολές βέβαια, νοσηλευτική και βιολογικό που μου αρέσουν επίσης πολύ :)
αχ ωραια!Ευχομαι να το πετυχεις!!Κι εκει φυσικα θα κανεις αυτο που αγαπας!Καλα δεν υπαρχει καλυτερο λεμε! <3
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Dreamer_SW @Aleksa δεν ξερω αν εχουμε κι αλλους παροντες τι θα λεγατε για κουβεντουλα?

Οτι θελετε βασικα και οτι σας κανει κεφι,οτι σας ευχαριστει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top