Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.
Δεν μας έχεις κουράσει. Δεν ξέρω αν σας έχω κουράσει εγώ με τις πάμπολλες αναρτήσεις😂😂 σας έχω πρήξει? Να αραιωσω?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι εγω
Ασε μοναχα λίγο και κανεναν να χαρει οτι η ανάρτησή του ειναι για λιγα λεπτά της ώρας η τελευταια σε καποια θεματα (καποιοι ειμαστε ψωνια και το χουμε καμάρι :devil: )

Πας αμεσως απο πίσω, ΜΠΑΜ εβανεσενς σε ολα τα θεματα στην 1η σελίδα, στακα λιγο μαναμ.

Μονο αυτο. Κατα τ αλλα ...εισαι ανεκτή.:bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ασε μοναχα λίγο και κανεναν να χαρει οτι η ανάρτησή του ειναι για λιγα λεπτά της ώρας η τελευταια σε καποια θεματα (καποιοι ειμαστε ψωνια και το χουμε καμάρι :devil: )

Πας αμεσως απο πίσω, ΜΠΑΜ εβανεσενς σε ολα τα θεματα στην 1η σελίδα, στακα λιγο μαναμ.

Μονο αυτο. Κατα τ αλλα ...εισαι ανεκτή.:bleh:
Έγινε! Έχεις δίκιο❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

No, speed up and set new records. :D
Με σπρώχνεις παραπέρα😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
@Valder πολλές δουλειές ακούω ...... μάλιστα...
ΠΕΣ μας που έχεις αφήσει το ΠΤΩΜΑ;;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.
@Valder πολλές δουλειές ακούω ...... μάλιστα...
ΠΕΣ μας που έχεις αφήσει το ΠΤΩΜΑ;;
Για πτώμα δεν γνωρίζω τίποτα.

Εαν συνεχίσεις να μου απευθύνεσαι τόσο τολμηρά όμως λες και είμαστε κολλητοί, μια πυρηνικούλα ξέρω που θα την αφήσω.

bsg409nuclear_hub.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Για πτώμα δεν γνωρίζω τίποτα.

Εαν συνεχίσεις να μου απευθύνεσαι τόσο τολμηρά όμως λες και είμαστε κολλητοί, μια πυρηνικούλα ξέρω που θα την αφήσω.

View attachment 95340

ΒΟΗΘΕΙΑ :'( θα με μπουμπουνίσει .....
μες στο μυαλο μου εισαι <3 :laugh:

Ωραία ετοιμάσου :cool:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,118 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παίξτε εσείς εδω. Εγω εχω πιο σημαντικά πραγματάκια να κανω, τα λέμε αργότερα.

Χαίρεστε. :)

Εγώ εάν ενδιαφέρεσαι θα ψήσω πίτσα ... εάν θες να προλάβεις έλα σύντομα :cool:
γιατι εκανες αυτην την επιλογηView attachment 95341
και τι πρέπει να κάνω; :'(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παίξτε εσείς εδω. Εγω εχω πιο σημαντικά πραγματάκια να κανω, τα λέμε αργότερα.

Χαίρεστε. :)
giphy.gif
:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ εάν ενδιαφέρεσαι θα ψήσω πίτσα ... εάν θες να προλάβεις έλα σύντομα :cool:

και τι πρέπει να κάνω; :'(
απλα την ωρα που το εγραφες φαινεται πατηθηκε γιαυτο βγηκε ετσι,τωρα βγηκε κανονικα,αλλα με αυτο μας εδειξες εναν τροπο να γραφουμε τα πονηρα μηνυματα μας χαχαχαχαχαχα:laugh:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
View attachment 95342 :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


απλα την ωρα που το εγραφες φαινεται πατηθηκε γιαυτο βγηκε ετσι,τωρα βγηκε κανονικα,αλλα με αυτο μας εδειξες εναν τροπο να γραφουμε τα πονηρα μηνυματα μας χαχαχαχαχαχα:laugh:

χαχαχαχαχαχαχααχα :lol: :hehe: άντε εγώ θα σας τα λύνω όλα;

Πώς κάνω spoil κανονικά και να φανεί αυτό το κουτάκι που γράφει spoil; :'(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχααχα :lol: :hehe: άντε εγώ θα σας τα λύνω όλα;

Πώς κάνω spoil κανονικά και να φανεί αυτό το κουτάκι που γράφει spoil; :'(
1643392990541.png
πατας αυτες τις τρεις γραμμουλες οπως φαινεται πανω απο εκει που γραφεις την απαντηση σου και σου ανοιγουν οι εντολες

οχι οι δεκα εντολες :laugh:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top