Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ωραία να κάνουμε γκάλοπ. :D
Πιστεύω οτι ναι, είναι αστεία εικόνα. Γιατί ενώ περιέχει κείμενο, το αστείο βασίζεται στην εικόνα.
Δηλαδή το κείμενο δεν θα μπορούσε να σταθεί από μόνο του.
Το αντίθετο συμβαίνει στα κειμενάκια.
ναι το διευκρινησε ο βαλ και αν ειδες ηδη οσες ανεβασαμε τωρα ειναι αλλιως,οποτε οκ :give_rose:
ευχαριστουμε που μας σωζεις καθε φορα και θα ηθελα να προτεινω αν βλεπεις λαθακια μας να μας τα λες γιατι εσυ ξερεις καλυτερα και εμεις πανω στην παρορμηση μας,οπως μας ξερεις,μπορει να μην το καταλαβαινουμε.
Οποτε να μας διορθωνεις σε παρακαλω πολυ:give_rose::air_kiss:σε αγαπαμε το ξερεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Πρόσεξε πως μου μιλάς, εγω σε εχω γεννήσει. :devil:
Ξέρεις οτι ο άντρας γεννάει; Σοκ
Η πλειονότητα λεει οτι γεννάει η γυναίκα, το οποίο είναι λαθος.

Βέβαια αν με ειχες γεννήσει θα ήσουν πατέρας μου. Ξέρω οτι το είπες για να με πειράξεις, αλλα μου αρέσει να πετάω random facts αχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ξέρεις οτι ο άντρας γεννάει; Σοκ
Η πλειονότητα λεει οτι γεννάει η γυναίκα, το οποίο είναι λαθος.

Βέβαια αν με ειχες γεννήσει θα ήσουν πατέρας μου. Ξέρω οτι το είπες για να με πειράξεις, αλλα μου αρέσει να πετάω random facts αχαχα
εννοει οτι λογω ηλικιας ειναι σαν να σε γεννησε ενα αυτο και λογω εμπειριας τρεχει πιο γρηγορα απο σενα να ξερεις ;)
Συγνωμη που παρενεβηκα δεν θα το ξανακανω μη με μαλωσεις @Valder λογω κεκτημενης ταχυτητας απλα απανταω και εκει που δεν πρεπει,συγνωμη :air_kiss:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Ξέρεις οτι ο άντρας γεννάει; Σοκ
Η πλειονότητα λεει οτι γεννάει η γυναίκα, το οποίο είναι λαθος.

Βέβαια αν με ειχες γεννήσει θα ήσουν πατέρας μου. Ξέρω οτι το είπες να με πειράξεις, αλλα μου αρέσει να πετάω random facts αχαχα
Ο ανδρας γεννά, η γυναίκα τίκτει. Ναι τι;

Νταξει γενικα κι εγω γενναει λεω η γυναικα αλλα ναι ειναι λαθος.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,359 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Έχω μια ιδέα να την κάνουμε ένα θρεντ στα παιχνίδια απλά περιμενω τη γνώμη σας.
Έχουμε βάλει θρεντ τραγουδιών επόμενους στιχους κλπ εικόνων κλπ δεν έχουμε ενα θρεντ παιχνιδιού κυρίως όπου ο ένας θα βάζει μια λέξη και ο επόμενος θα προσπαθεί να βρει ένα στιχάκι απο ποίημα που να έχει μέσα αυτή τη λέξη.
Όπως στους στίχους μόνο που δε θα ναι τραγούδια αλλά ποιήματα .
Τι λέτε? :clapup:
Εγώ το βρίσκω τέλεια ιδέα κι έτσι θα εμπλουτίζουμε γνώσεις κλπ και θα περνάμε και ευχάριστα.
Σας ακούω αγαπητά μου παιδιά❤️
Δηλ όχι κατεβατο όλο το ποίημα τέσσερις σειρές μόνο να βγαίνει ένα νόημα καταλάβατε.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Καλησπέρα! Πώς είσαι; :hi: :inlove:

Κι εμείς ευχαριστούμε, να μας ξανάρθεις! :hello:

Τσα!! :jumpy:

Σε ευχαριστω!Να σαι καλα!
Και να μας ξαναρθεις γιατι εισαι υπεροχο ατομο γενικα! :clapup: Καλο σου βραδακι!
Σε ευχαριστώ πολύ γλυκάκι <3

Καλημέρα παιδιά!! Έχετε ακούσει εάν αύριο στην Αττική θα λειτουργήσουν Πανεπιστήμια;
Εγώ ακόμα περιμένω να μας πει ο καθηγητής, εάν θα κάνουμε διαδικτυακό το απόγευμα (ψυχιατρική). Εάν αύριο πάλι είναι κλειστά λόγω παγετού είναι σίγουρο ότι θα κάνουμε διαδικτυακό :redface: (ψυχολογία και αναπτυξιακή ψυχολογία)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πώς είσαι; :hi: :inlove:



Τσα!! :jumpy:


Σε ευχαριστώ πολύ γλυκάκι <3

Καλημέρα παιδιά!! Έχετε ακούσει εάν αύριο στην Αττική θα λειτουργήσουν Πανεπιστήμια;
Εγώ ακόμα περιμένω να μας πει ο καθηγητής, εάν θα κάνουμε διαδικτυακό το απόγευμα (ψυχιατρική). Εάν αύριο πάλι είναι κλειστά λόγω παγετού είναι σίγουρο ότι θα κάνουμε διαδικτυακό :redface: (ψυχολογία και αναπτυξιακή ψυχολογία)
Καλημερες!!!! :hello: :clapup: Καλως την! Ειμαι με μπουφαν και εχω ξυλιασει μεσα στο σπιτι:laugh: μισο να δω για τα πανεπιστημια και θα σου πω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Dreamer_SW αυτο βρηκα https://www.esos.gr/arthra/76584/anakoinoseis-panepistimion-gia-anastoli-leitoyrgias-ayrio-tetarti


προφανως σελιδα φοιτητων ή τμηματος θα εχετε θα δεις τι γραφουν κι εκει.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλημερες!!!! :hello: :clapup: Καλως την! Ειμαι με μπουφαν και εχω ξυλιασει μεσα στο σπιτι:laugh: μισο να δω για τα πανεπιστημια και θα σου πω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Dreamer_SW αυτο βρηκα https://www.esos.gr/arthra/76584/anakoinoseis-panepistimion-gia-anastoli-leitoyrgias-ayrio-tetarti


προφανως σελιδα φοιτητων ή τμηματος θα εχετε θα δεις τι γραφουν κι εκει.

Χαχαχα εγώ φοράω ένα αμάνικο, ένα φούτερ, ένα πουλόβερ και ένα χοντρό-φούτερ ζακέτα, κατάλαβες τι εννοώ :laugh: και τα χέρια μου, έχουν ξυλιάσει. Το έχω δει και εγώ αυτό, απλά ακόμα δεν έχουν πει, ως τώρα τίποτα για αύριο. Αλλά θα πουν, κάποια στιγμή! :D Πάντως οι δρόμοι είναι σούπερ πίστα παγοδρομίων!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαχαχα εγώ φοράω ένα αμάνικο, ένα φούτερ, ένα πουλόβερ και ένα χοντρό-φούτερ ζακέτα, κατάλαβες τι εννοώ :laugh: και τα χέρια μου, έχουν ξυλιάσει. Το έχω δει και εγώ αυτό, απλά ακόμα δεν έχουν πει, ως τώρα τίποτα για αύριο. Αλλά θα πουν, κάποια στιγμή! :D Πάντως οι δρόμοι είναι σούπερ πίστα παγοδρομίων!
οταν κανει κρυο θυμαμαι αυτο ετσι με εντυνε η μαμα στην πρωτη δημοτικου :laugh: :laugh:
giphy.gif


μια φλις μπλουζα και το μπουφαν και νιωθω Αλασκα μεσα στο σπιτι :laugh: :laugh:

Οι δρομοι ειναι κρυσταλλο ναι.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
xaxxaxaxaa κλαίω καρμπόν όλες οι μανάδες :p
εντωμεταξυ μεχρι να φτασω σχολειο ειχα ιδρωσει με τα τοσα ρουχα,εβγαινα εξω ετρεχα μετα ηταν επομενο να μην κρυωσω? :laugh: :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημερα @TheUltimateUnderdog :hello: :clapup: πως εισαι?
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
εντωμεταξυ μεχρι να φτασω σχολειο ειχα ιδρωσει με τα τοσα ρουχα,εβγαινα εξω ετρεχα μετα ηταν επομενο να μην κρυωσω? :laugh: :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημερα @TheUltimateUnderdog :hello: :clapup: πως εισαι?
xaxaxaxaxaaxa εγώ θυμάμαι που βγάζαμε ατμούς με το στόμα μας :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top