Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,133 μηνύματα.
Δε χρειάζονται ακρότητες θα σου γυρίσει boomerang
Στο φαγητό ακρότητες ή στο να συμφωνώ απόλυτα; :bleh:

Α μπράβο με την πείνα δεν λειτουργείς σωστά πως να το κάνουμε 😃
Κοιτα, ειναι που ειναι βλαμμενος ο εγκέφαλος, αμα δε του δωσω και κάτι να καψει σε λιγο θα κανει κοντρα η γατα σε IQ μαζι μου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Στο φαγητό ακρότητες ή στο να συμφωνώ απόλυτα; :bleh:


Κοιτα, ειναι που ειναι βλαμμενος ο εγκέφαλος, αμα δε του δωσω και κάτι να καψει σε λιγο θα κανει κοντρα η γατα σε IQ μαζι μου.
Στο πρώτο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στο φαγητό ακρότητες ή στο να συμφωνώ απόλυτα; :bleh:


Κοιτα, ειναι που ειναι βλαμμενος ο εγκέφαλος, αμα δε του δωσω και κάτι να καψει σε λιγο θα κανει κοντρα η γατα σε IQ μαζι μου.
Δεν σε πιστευω :bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ΈναΓεύμαΤρώωΤηνΗμέραΚιΑυτόΆμαΔενΤοΞεχάσω.
(Προκαλεις_προβληματα_στο_στομαχι_σου_και_δεν_το_εχεις_καταλαβει_ηδη)
Απο γαστρίτιδες μέχρι ΓΟΠ κλπ.
Το στομάχι όταν το αφήνεις άδειο για ολόκληρη μέρα έχει σαν αποτέλεσμα τα γαστρικά υγρά να καταστρέφουν το στομάχι σου αργά αλλά επικίνδυνα.
Μου το έχει πει γαστρερεντολογος δεν κάνω το γιατρό.
Οπότε ανά τρεις τέσσερις ώρες που αδειάζει τελείως τρως ένα σνακ αν θέλεις να κάνεις δίαιτα έτσι?
Η πλήρης απουσία φαγητού είναι τέρμα λάθος άσε που οδηγεί σε νευρική ανορεξία χωρίς να το καταλάβεις.
Γι'αυτό καλύτερα να τρως ενα σνακ.
Φιλικά πάντα μη με παρεξηγήσεις.
Ευχαριστώ.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,919 μηνύματα.
Να κάνω μια ταπεινή ερώτηση; :redface:
Αφού θέλετε να κάνετε κους-κους γιατί δεν χρησιμοποιείτε το Chat που έχει το site;
Τι παραπάνω προσφέρει ένα θρεντ από το chat στην άμεση συνομιλία;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να κάνω μια ταπεινή ερώτηση; :redface:
Αφού θέλετε να κάνετε κους-κους γιατί δεν χρησιμοποιείτε το Chat που έχει το site;
Τι παραπάνω προσφέρει ένα θρεντ από το chat στην άμεση συνομιλία;
Ισως κάποιοι αισθάνονταν άνετα να γράφουν εδώ αντί του τσατ και της κουβεντουλας. Εκεί το αποδίδω.Εχεις δει να γράφουν πολλοί σε αυτά? Όχι.
Άρα εδώ είναι όσοι θέλουν να πουν κάτι που δεν θα ήταν εκτός θέματος αν το έγραφαν αλλού και δεν θέλουν τσατ και κουβεντουλα.
Εγώ αυτό συμπέρανα.

Για μένα γνώμη μου καλώς φτιαχτηκε.
Εσάς αγαπητέ @parafernalia σας εμποδίζει από κάτι το εδώ τσατ ν φαν? Ευγενικά ρωτάω.
Δεν νομίζω και που δημιουργήθηκε να εμποδίζει κάτι στην όλη ροή αν θες του φόρουμ οπότε μόνο θετικά το βλέπουμε.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,919 μηνύματα.
Ισως κάποιοι αισθάνονταν άνετα να γράφουν εδώ αντί του τσατ και της κουβεντουλας. Εκεί το αποδίδω.
Εντάξει είμαι λίγο μαθημένος στην παλιά σχολή τότε που είχαμε τα irc channels για chatting και τα φόρουμ ήταν για πιο μακροσκελής συζητήσεις. Μάλλον αλλάζουν οι καιροί αλλάζουν και οι συνήθειες, κάπως έτσι πάει.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,530 μηνύματα.
Να κάνω μια ταπεινή ερώτηση; :redface:
Αφού θέλετε να κάνετε κους-κους γιατί δεν χρησιμοποιείτε το Chat που έχει το site;
Τι παραπάνω προσφέρει ένα θρεντ από το chat στην άμεση συνομιλία;
972d82a5-bffa-4cc8-9754-4f1ce9d70c90.gif

θα έλεγε ότι θέλεις να προκαλέσεις αναστάτωση

(Αστειεύομαι :bleh: )
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να κάνω μια ταπεινή ερώτηση; :redface:
Αφού θέλετε να κάνετε κους-κους γιατί δεν χρησιμοποιείτε το Chat που έχει το site;
Τι παραπάνω προσφέρει ένα θρεντ από το chat στην άμεση συνομιλία;
Και να έρχεσαι να γράφεις δεν έχουμε κλειδαριά,ανοιχτό σε όλους είναι.
Οπότε καλώς ήρθες !! :clapup: :clapup:
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,919 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Φραση που τρενταρει πολυ :D @Υδροχόος @TheUltimateUnderdog @Aleksa και οσοι ειστε παροντες
"εχω σνοουμποαρντ παμε μια βολτα?":D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αχ @Ioannidou σου βρηκα αλλη μια νυφη δες την ταυτιση και με αυτη μιλαμε :D :laugh:
1643047097947.png
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,530 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρούσα, @EvanescenceQ... :P

Βρε ζουζούνι, ησυχία δεν έχεις, όλη μέρα ; :devil:

Χαζεύω το χιόνι και πετάω, από χαρά, που δουλειά αύριο, γιοκ...:upside:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top