Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαχα είδωλο .

Η αγαπημένη μου όμως που δυστυχώς λίγοι την ξέρουν είναι το Δεληγιάννειο παρθεναγωγείο
και για να μην ξεχναμε την @Pak και οτι δεν καταλαβαινουμε τα οσα γραφει οπως ισχυριζεται δηλαδη :bleh:
ναι @Pak μου οτι πεις:laugh:
1643032209226.png


Επισης τελεια ταυτιση με το Ρετιρε ετσι για οσους το εχουν δει παραμενει αγαπημενη σειρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι υπέροχη σειρά εποχής ... Ήθελα να δω και τις άγριες μέλισσες αλλά δεν το ξεκίνησα από την αρχή κ έχει 3 χρόνια
ουτε εγω την ειδα προφανως θα τη δω καποια στιγμη.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.
και για να μην ξεχναμε την @Pak και οτι δεν καταλαβαινουμε τα οσα γραφει οπως ισχυριζεται δηλαδη :bleh:
ναι @Pak μου οτι πεις:laugh:
View attachment 94519

Επισης τελεια ταυτιση με το Ρετιρε ετσι για οσους το εχουν δει παραμενει αγαπημενη σειρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ουτε εγω την ειδα προφανως θα τη δω καποια στιγμη.
Αχ δεν το εχω δει.

Αλλα για να τελειώνει η ιστορία δεν έκανα τίποτα απ'όσα λες εσύ και ο Ντέβιλ. Ειπα οτι ειπα, το οποιο το εχω πει και χίλιες φορές εδω μέσα και οποιος αφιέρωσε ενα λεπτό να διαβάσει τα δυο πρώτα μου μηνυματα κατάλαβε μια χαρά τι έλεγα.
Αυτό είναι ολο. Με το τι μου απαντάτε φαίνεται οτι δεν τα διαβάσατε (καλά).
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αχ δεν το εχω δει.

Αλλα για να τελειώνει η ιστορία δεν έκανα τίποτα απ'όσα λες εσύ και ο Ντέβιλ. Ειπα οτι ειπα, το οποιο το εχω πει και χίλιες φορές εδω μέσα και οποιος αφιέρωσε ενα λεπτό να διαβάσει τα δυο πρώτα μου μηνυματα κατάλαβε μια χαρά τι έλεγα.
Αυτό είναι ολο. Με το τι μου απαντάτε φαίνεται οτι δεν τα διαβάσατε (καλά).
νταξει απλα θεωρησα οτι η γιουλακη με αυτη της την απαντηση τα ειπε ολα.Το καταλαβαμε :bleh: σε καρακαταλαβαμε,ηρεμησε και παμε να παιξουμε χιονι:clapup::clapup:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.
νταξει απλα θεωρησα οτι η γιουλακη με αυτη της την απαντηση τα ειπε ολα.Το καταλαβαμε :bleh: σε καρακαταλαβαμε,ηρεμησε και παμε να παιξουμε χιονι:clapup::clapup:
Ηρεμη είμαι, αμα μου λες να ηρεμήσω ίσως παψω να ειμαι :laugh:

Το αν με καταλάβατε άσε με να το κρίνω απ'οτι μου απανταγατε
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Ηρεμη είμαι, αμα μου λες να ηρεμήσω ίσως παψω να ειμαι :laugh:

Το αν με καταλάβατε άσε με να το κρίνω απ'οτι μου απανταγατε
Είπαμε τέλος


Πακ δεν μας είπες με ποιον χαρακτήρα ταυτίζεσαι
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.
γιατι σημερα χαμος εγινε παλι :laugh: το χει το αβαταρ νομιζω
Χθες όμως δε συμμετείχα στο χαμό. Εγραψα το μήνυμα και μετά από λίγη ωρα βγήκα. Μόλις μπήκα μου εβγαλε ειδοποίηση το φόρουμ να βάλω κράνος αχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Είπαμε τέλος


Πακ δεν μας είπες με ποιον χαρακτήρα ταυτίζεσαι
αλλες ηρωιδες που ταυτιστηκα ηταν οι 3 χαριτες οποιος την εχει δει ξερει :laugh:
Παναγιωτοπουλου,Μεντη και Αδαμακη απλα υπεροχες!

1643033127721.png
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,939 μηνύματα.
Θα φάω σε λίγο, δεν αντέχω να κανω μαθημα ετσι, ουφ....
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,138 μηνύματα.
Το ιιιιιιιι εγώ 🤣🤣🤣

IMG_20220124_150927.jpg

Θα φάω σε λίγο, δεν αντέχω να κανω μαθημα ετσι, ουφ....
Ναι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,939 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top