Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Από πολεμιστές εσύ άλλο τίποτα!
Ρίχνε ρίχνε μπηχτές εσύ, κοίτα να χαρείς τώρα που προλαβαίνεις.
Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο. Δε θα παίξουμε ξανά Παλέρμο; Θα δεις τι έχει να γίνει.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.
Η Κειτ με ποιον θα τρώει γτ έχω χάσει επεισόδια.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ευθέως το λέω καλε
Κανόνισε, θα σε πάρω στο zombie squad μου μόνο και μόνο για να σε πετάξω στα ζόμπι να ησυχάσω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Κειτ με ποιον θα τρώει γτ έχω χάσει επεισόδια.
Με τον σύζυγό της καλέ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.
Κανόνισε, θα σε πάρω στο zombie squad μου μόνο και μόνο για να σε πετάξω στα ζόμπι να ησυχάσω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Με τον σύζυγό της καλέ.
Έχω παίξει τόσα post apocalyptic games που για σύμμαχο θα με θες, όχι να με πετάξεις στα ζομπι. :P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Κανόνισε, θα σε πάρω στο zombie squad μου μόνο και μόνο για να σε πετάξω στα ζόμπι να ησυχάσω
Μην αγχώνεσαι Ούλτρα, θα σε σώσω εγώ από την αδίστακτη Ρίντερ (ευκαιρία να διασώσω και τη φήμη μου από αδυσώπητη ΔΑ στον υπέρτατο σωτήρα σου)
Η Κειτ με ποιον θα τρώει γτ έχω χάσει επεισόδια.
Άσ'το, μετά δε θα μιλάς ούτε σε εμένα
Τον έχουμε βρει;
Το ζευγαράκι μας από εδώ έτσι διατείνεται
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.
Α εσείς λέτε αυτά και μένα με μαλώνει για τα ταγκ :pfff:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Hide Hiding GIF
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Έχω παίξει τόσα post apocalyptic games που για σύμμαχο θα με θες, όχι να με πετάξεις στα ζομπι. :P
Οι αλήθεια είναι πως οι μπηχτές σου σκοτώνουν. Θα σε πάρω για σύμμαχο αν υποσχεθείς να τις πετάς στα ζόμπι και όχι σε μένα.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Οι αλήθεια είναι πως οι μπηχτές σου σκοτώνουν. Θα σε πάρω για σύμμαχο αν υποσχεθείς να τις πετάς στα ζόμπι και όχι σε μένα.
Μέχρι πρότινος τον απειλούσες ξέρω 'γω :laugh:
Επίσης σε αυτό το σημείο να πω πως οι μπηχτές και κάποιου άλλου επίσης σκοτώνουν, άλλο που το παίζουν παναγίτσες :pfff:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Ρίχνε ρίχνε μπηχτές εσύ, κοίτα να χαρείς τώρα που προλαβαίνεις.
Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο. Δε θα παίξουμε ξανά Παλέρμο; Θα δεις τι έχει να γίνει.
Το default σου είναι να με εκδικείσαι στο Παλέρμο, τι διαφορετικό θα κάνεις την επόμενη φορά;
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Ποιος είναι; Πες μου να του δείξω εγώ.
Μη μου το παίζεις φίλη μου τώρα, έχω πόλεμο με εσένα και τον αγαπητικό σου.
Δεν ξεχνώ τις 2373981478932 σπόντες (μπορεί και παραπάνω) που μου έριξες :beee:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Top