Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Ναι, κατηγόρησε εμένα για το δηλητήριο σου. Οχιά!
Άστα Ούλτρα, μετά τα σημερινά και εγώ έχω χάσει πάσα ιδέα πια για το άτομό της
Δεν σου είπαμε;
Στην ίδια εκκλησία με σας :bye2:
Stamata Luben GIF - Stamata Luben Paisios - Discover & Share ...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,953 μηνύματα.
Κάτι ξέρεις εσύ από δηλητήρια, όλη μέρα δίπλα στα βιβλία ιατρικής του Micro είστε...
Τώρα τι κάνετε δίπλα στα βιβλία, άλλο θέμα :bleh:
διπλα στα βιβλια τιποτα .

Πανω στα βιβλια ομως ... πολλα :shifty:
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Για να το λες εσύ, ως βετεράνος του συγκεκριμένου αισθηματος που αφήνει τις καρδιές των ανθρώπων σαν πεδίο μάχης, μάλλον ο Πουαρό κι εγώ πρέπει να οπισθοχωρήσουμε <3
ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΙΟ
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.
Για να το λες εσύ, ως βετεράνος του συγκεκριμένου αισθηματος που αφήνει τις καρδιές των ανθρώπων σαν πεδίο μάχης, μάλλον ο Πουαρό κι εγώ πρέπει να οπισθοχωρήσουμε <3
Ξέρεις κάτι;
:giveup:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.
ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ

Υ.Γ Ευχαριστώ @Micro που μου άνοιξες τα μάτια γτ δε διάβαζα την κουβεντούλα.
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,429 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Α θέλεις πόλεμο εσύ ε;
Χατίρια δε χαλάω εγώ. Θα τον έχεις. Challenge accepted αγαπητέ.
Από πολεμιστές εσύ άλλο τίποτα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτσι εξηγείται που με απατάς με τόση άνεση.
Δεν είναι αυτό που νομίζεις!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.
Ριντερ στον χαρίζω.
 
Top