Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 733 μηνύματα.
σε εχει ριξει καιρο τωρα :popeanim: :angel:
Θαυμάζω την εξαιρετική διαχείριση χρόνου σου, η οποία σού επιτρέπει να ασχολείσαι με τον Πουαρό και εμένα, χωρίς ωστόσο να παραμελείς το παραμικρό κάλεσμα της Υδροχόου για υποστήριξη :pfff:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.
Θαυμάζω την εξαιρετική διαχείριση χρόνου σου, η οποία σού επιτρέπει να ασχολείσαι με τον Πουαρό και εμένα, χωρίς ωστόσο να παραμελείς το παραμικρό κάλεσμα της Υδροχόου για υποστήριξη :pfff:
Αυτή η απάντηση θα μπορούσε να δοθεί μόνο από κάποια που έχει ρίξει τον Πουαρό.
Άντε βρε, και στα δικά μας εμείς οι υπόλοιποι!
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 733 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,785 μηνύματα.
Εγω έχω και σημερα περιέργεια να μαθω τις εκπλήξεις του @Micro :bleh:
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 733 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,419 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.
Αφήστε τον @Poirot ήσυχο, αδυσώπητο δίδυμο της συμφοράς! @Reader @Kate1914

IMG_0494.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,785 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Αφήστε τον @Poirot ήσυχο, αδυσώπητο δίδυμο της συμφοράς! @Reader @Kate1914

View attachment 139007
Αυτός είναι φίλος! Σπαθί! Ευχαριστώ ultra μου!
Πω, δεν έχω τι να πω, με τάπωσες τώρα.
Ε να, είδες που είστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον όντως; :lol:
Σταματήστε να πετάτε τη μπάλα στην εξέδρα κυρία Κατερίνα :pfff:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.
Εγω έχω και σημερα περιέργεια να μαθω τις εκπλήξεις του @Micro :bleh:
Θα μπορούσα να γίνω γλαφυρός, αλλα τα λόγια δεν είναι αρκετά για να τις περιγράψω…Αυτο που λέμε «ο,τι και να πω, είναι λίγο», ένα πράμα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,785 μηνύματα.
Θα μπορούσα να γίνω γλαφυρός, αλλα τα λόγια δεν είναι αρκετά για να τις περιγράψω…Αυτο που λέμε «ο,τι και να πω, είναι λίγο», ένα πράμα.
Ρίψις ελαίου εις την φλόγωσίν μου; Με τυρρανίσκεις δόλιο πλάσμα και το σίελο ρέει straight through από της λαχτάρας τη θρεμένη φύση.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,950 μηνύματα.
Θα μπορούσα να γίνω γλαφυρός, αλλα τα λόγια δεν είναι αρκετά για να τις περιγράψω…Αυτο που λέμε «ο,τι και να πω, είναι λίγο», ένα πράμα.
Πιστεύω θα ταίριαζε και το " Μία εικόνα , χίλιες λέξεις " . Συμφωνείς ;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.
ΤΕΚΜΗΡΊΩΣΕ ΚΥΡΑ ΜΟΥ
ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ
Σταματήστε να πετάτε τη μπάλα στην εξέδρα κυρία Κατερίνα :pfff:
Δεν καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάς. Εγώ απλώς να, χρησιμοποιώ τη στρατηγική που ακολουθάτε με εμένα εναντίον σας
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.
Πιστεύω θα ταίριαζε και το " Μία εικόνα , χίλιες λέξεις " . Συμφωνείς ;
Μόνο χίλιες; Και ταπεινό σε βρίσκω!
Ρίψις ελαίου εις την φλόγωσίν μου; Με τυρρανίσκεις δόλιο πλάσμα και το σίελο ρέει straight through από της λαχτάρας τη θρεμένη φύση.
Αν είναι να κανείς την αρχή, ο Μικρο είναι ο άνθρωπος σου! :bleh:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Top