Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,720 μηνύματα.
Eγώ έτσι σηκώθηκα σήμερα !! Θέλω να μοιράζω "σ΄ αγαπώ" !!

Μην ξεχνάς ότι είμαι και με το ένα πόδι στον τάφο...Αν δεν προλάβω ; Άσε, βρε. Δεύτερη ζωή δεν έχει...

Τώρα ένιωσα να τα πω...

Και μην ξεχνάς και το άλλο...Είμαι γυναίκα και είσαι άντρας...Αν το αναγάγεις σε μάνα και πατέρα, θα δεις ότι πάλι δε θα μιλούσαμε το ίδιο. Εγώ θα μιλούσα πιο συναισθηματικά, εσύ θα "έκρυβες λόγια"...

Άντε, πρωί πρωί...

Δε (σου) φτάνει η σύγχυση που μου έδωσες χτες ; Μεγάλη γυναίκα ;;
Ποιός σου ειπε καλέ ότι εισαι με το ενα πόδι στον τάφο; Ο μισος κωλος μέσα ειναι, έχεις κωλοκάτσει και κάνεις κουπί! :bleh: (χτυπα ξυλο Θεε μου τι συζηταμε πρωινιατικα)
 

Υδροχόος

Palermo Player

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,132 μηνύματα.
Ποιός σου ειπε καλέ ότι εισαι με το ενα πόδι στον τάφο; Ο μισος κωλος μέσα ειναι, έχεις κωλοκάτσει και κάνεις κουπί! :bleh: (χτυπα ξυλο Θεε μου τι συζηταμε πρωινιατικα)
Έλα, εντάξει, οκ. Μου αρέσει να αυτοσαρκάζομαι και το ξέρεις...

Και καμιά φορά ξεπερνώ τα όρια...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,720 μηνύματα.

Joji

Palermo Player

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,924 μηνύματα.
@Ουριήλ, ερώτηση! Που βρίσκεις τόσο ωραία άβαταρ;
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,808 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
βαλτε με και μενα μεσα, θελω και γω μια ανανεωση στο προφιλ μου :P
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
Εγώ έχω τα καλύτερα Avatar μην κλέβετε.😑😑
1725283896978.png
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

Poirot

Palermo Player

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
Έλα, τον Φώτη πειράζω :cry_x:
τα ματια μου πειραξες αναγκάζοντας με ανοικειοθελώς να δώ αυτο το απόβρασμα της αμερικάνικης πολιτικής.
Το αλλο αποβρασμα της αμερικανικης πολιτικης ειναι καλύτερο...
(γενικα η αμερικανικη πολιτικη εν ετει 2024 ειναι αποβρασμα)
 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ με την εικόνα της Χάρις θυμήθηκα ένα άρθρο που έβλεπα χθες σχετικά με την τεχνητή νοημοσύνη, και είδα αυτή την εικόνα (την βάζω σε σπόιλερ γιατί ειδικά ο Φώτης δε θα άντεχε να την δει, θα του καούν τα μάτια):
Βάζω και δεύτερο για να μπορείτε ακόμη να μην το δείτε σε περίπτωση που το πατήσατε κατά λάθος
633ca0b3f8e1cb1ab56079164bef00c2.jpeg
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,388 μηνύματα.

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
Aν ημουν αμερικάνος θα ήμουν ρεπουμπλικάνος πατριώτης παντως φωταρα πιθανοτατα να το πηγαινα για πολιτική και εκει πέρα. Η βεβαια στρατό (αμα μπορούσα)


Εν τω μεταξύ με την εικόνα της Χάρις θυμήθηκα ένα άρθρο που έβλεπα χθες σχετικά με την τεχνητή νοημοσύνη, και είδα αυτή την εικόνα (την βάζω σε σπόιλερ γιατί ειδικά ο Φώτης δε θα άντεχε να την δει, θα του καούν τα μάτια):
Βάζω και δεύτερο για να μπορείτε ακόμη να μην το δείτε σε περίπτωση που το πατήσατε κατά λάθος
μπρο ειχαν κανει ολοκληρο δελτιο ειδησεων για αυτο
 

American Economist

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 30,388 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ με την εικόνα της Χάρις θυμήθηκα ένα άρθρο που έβλεπα χθες σχετικά με την τεχνητή νοημοσύνη, και είδα αυτή την εικόνα (την βάζω σε σπόιλερ γιατί ειδικά ο Φώτης δε θα άντεχε να την δει, θα του καούν τα μάτια):
Βάζω και δεύτερο για να μπορείτε ακόμη να μην το δείτε σε περίπτωση που το πατήσατε κατά λάθος

Ο Άρχοντας Trump έχει δίπλα του την Melania.🥳🥳
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.
ποσο καυλωνα με αυτο μικρος

 

Kate1914

Palermo Player

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,318 μηνύματα.
Ο Άρχοντας Trump έχει δίπλα του την Melania.🥳🥳
Πολύ γυναικάρα αυτήν, να είμαστε ειλικρινείς.
Και έχει πολλή κομψότητα, έναν αέρα ρε παιδί μου.
melania-trump-640x426.jpg


82637d26a5c04cfa902f30352874f719.jpg

Αν και ήταν μοντέλο παλιά, οπότε οκ, αν δεν είναι αυτή ωραία ποια θα είναι;
ποσο καυλωνα με αυτο μικρος

Μου θύμισες τώρα κάποια edit που έχω κολλήσει να βλέπω τον τελευταίο καιρό στο YouTube με τέτοια θεματική, και είναι πραγματικά ό,τι καλύτερο.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,808 μηνύματα.
Πολύ γυναικάρα αυτήν, να είμαστε ειλικρινείς.
Και έχει πολλή κομψότητα, έναν αέρα ρε παιδί μου.View attachment 137915

View attachment 137916
Αν και ήταν μοντέλο παλιά, οπότε οκ, αν δεν είναι αυτή ωραία ποια θα είναι;

Μου θύμισες τώρα κάποια edit που έχω κολλήσει να βλέπω τον τελευταίο καιρό στο YouTube με τέτοια θεματική, και είναι πραγματικά ό,τι καλύτερο.
Οι Αμερικανοι είναι τόσο τυποποιημένοι... οριακά σαν τα Macdonalds, ακόμα και στην εμφάνιση τους

Χριστε μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top