Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
ςερ;ςρ;ςρ;ςρςρ;ρ;ςρς;ρ
ρςρς;ρς;ρ;ς
οεο
εεεαε
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχει να γράψεις κώδικα φίλε, τέλειο!
Θα τα δουν οι υπόλοιποι αυτά κάποια στιγμή πάντως και θα πουν τι έκαναν τα βλαμμένα 🤣🤣🤣
ουρανιο τοξο :DD
Πιο πολύ με μπέρδεψες με αυτό 😅, τέλος πάντων
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχει να γράψεις κώδικα φίλε, τέλειο!
Θα τα δουν οι υπόλοιποι αυτά κάποια στιγμή πάντως και θα πουν τι έκαναν τα βλαμμένα 🤣🤣🤣
Μπα.. Δυστυχως το φορουμ υποστηριζει μονο bbcode που ειναι πολυ περιορισμενο. δε ξερω τι αλλο μπορεις να κανεις
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
[ICODE][ICODE][ICODE][ICODE][ICODE]ι[/ICODE][/ICODE][/ICODE][/ICODE][/ICODE]
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
[SPOILER][ISPOILER][ICODE][ISPOILER][ICODE][SPOILER][SPOILER] [TABLE] [TR] [TD][ICODE][ICODE][ISPOILER][ICODE][SPOILER="θ"][img alt="Baby Animals Flirt GIF by Justin"]https://cnf.e-steki.gr/images/imported/2024/08/200-87.gif[/img][/SPOILER][/ISPOILER][/ICODE][/ICODE]
[/SPOILER][/SPOILER][/ICODE][/ISPOILER][/ICODE][/ISPOILER][/SPOILER][/ICODE][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
φιλτατη κειτ εγω παω για νανι γιατι με τρεχει το κομμα αυριο καληνυχτες
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Μπα.. Δυστυχως το φορουμ υποστηριζει μονο bbcode που ειναι πολυ περιορισμενο. δε ξερω τι αλλο μπορεις να κανεις
Ρε αυτό εννοώ:
C:
#include <stdio.h>
 
int main()
{
    // using printf to print "Hello World!"
    printf("Hello World!");
 
    return 0;
}
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Και εγώ αύριο συνεχίζω τον δρόμο μου προς τον πλούτο, οπότε σας καληνυχτώ με τη σειρά μου
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
Ρε αυτό εννοώ:
C:
#include <stdio.h>
 
int main()
{
    // using printf to print "Hello Geek!"
    printf("Hello Geek!");
 
    return 0;
}
Kαταλαβα τι εννοεις. Απλα θα ειψε περισσοτερη φαση να μπορεις να το χρησιμοποιεις και εδω κ να εμφανιζειαυτο που πρεπει αντι για απλα τον κωδικα
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,291 μηνύματα.
Καλό μήνα

Απολαμβάνοντας το φθινοπωρινό κλίμα με αραγμα νετφλιξ και σπιτική πίτσα :inlove:
 

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Τι θα λέγατε να διοργανώσουμε κάποια στιγμή ένα διαγωνισμό προγραμματισμού; Να διαλέγει μια επιτροπή ένα πρόβλημα και να προσπαθήσουμε να το λύσουμε όσο πιο γρήγορα και αποτελεσματικά γίνεται
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
Kαλη ιδέα χουαν αλλα οι περισσοτεροι εδω περα μεχρι προσφατα δεν ξεραμε οτι υπαρχει cmd στους υπολογιστες μας
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.

juanium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Kαλη ιδέα χουαν αλλα οι περισσοτεροι εδω περα μεχρι προσφατα δεν ξεραμε οτι υπαρχει cmd στους υπολογιστες μας
λες; να δούμε αμα ενδιαφέρεται κανείς. Καλά μην φανταστείτε και τίποτα τρελό τρελό. Απλά πράγματα, έτσι για πλάκα. Εγώ το πιο σύνθετο που έχω προσπαθήσει να γράψω (δεν το ολοκλήρωσα εντελώς, αλλά ειμαι σε τίμιο μέρος) είναι προγραμμα που παίζεις πόρτες ξερω γω (τάβλι). Δεν εχει καν UI ή κατι, με λίστες και συντεταγμένες αναπαρηστώ το ταμπλό.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
λες; να δούμε αμα ενδιαφέρεται κανείς. Καλά μην φανταστείτε και τίποτα τρελό τρελό. Απλά πράγματα, έτσι για πλάκα
Περίμενε να περάσω το εργαστήριο των υπολογιστών στο επόμενο εξάμηνο για να ξέρω τι μου γίνεται και είμαι μέσα
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,658 μηνύματα.
Τι θα λέγατε να διοργανώσουμε κάποια στιγμή ένα διαγωνισμό προγραμματισμού; Να διαλέγει μια επιτροπή ένα πρόβλημα και να προσπαθήσουμε να το λύσουμε όσο πιο γρήγορα και αποτελεσματικά γίνεται
Αν χρειάζεστε προβλήματα, πείτε μου. Έχω υλικό από τα ιδιαίτερα που κάνω.
 

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,285 μηνύματα.
λες; να δούμε αμα ενδιαφέρεται κανείς. Καλά μην φανταστείτε και τίποτα τρελό τρελό. Απλά πράγματα, έτσι για πλάκα. Εγώ το πιο σύνθετο που έχω προσπαθήσει να γράψω (δεν το ολοκλήρωσα εντελώς, αλλά ειμαι σε τίμιο μέρος) είναι προγραμμα που παίζεις πόρτες ξερω γω (τάβλι). Δεν εχει καν UI ή κατι, με λίστες και συντεταγμένες αναπαρηστώ το ταμπλό.
μμ γιατι οχι τοτε
Τι είναι αυτό;
το terminal των λινουξ αλλα αντιστοιχα για τα windows :P
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Top